Je podzim a 16tiletá minnesotská školačka Juno náhle zjišťuje, že je těhotná. Otcem dítěte je její nejlepší kamarád Bleeker. V čekárně interrupční kliniky se svérázná Juno rozhodne, že dítě porodí a předá k adopci. Rodinu si však vybere sama. Se svým plánem se svěří otci i nevlastní matce a pak už nerušeně pokračuje ve školní docházce. Zvolený adoptivní pár patří ke zbohatlíkům, ona je upjatá puntičkářka, on pohodář. Juno za nimi zajede, podepíší dohodu a život jde dál. Podaří se Juno splnit plán, který si stanovila? A co na to všechno říká Bleeker? (Filmbox)

Juliane

Nebylo to vtipné, nebylo to dramatické. Nebylo to... nic. Naprosto sterilní snímek, který nedokáže zaujmout. Pro mě osobně bylo naprosté utrpení sedět u obrazovky a každou minutu prožívat, jako by jich bylo deset. Jestli mě mé budoucí děti budou chtít na sklonku života zbavit svéprávnosti, bohatě postačí, když mě donutí podívat se ještě jednou. ()

G900

Krasny pribeh, ume natoceny se skvelymi herci, ktery rozhodne neurazi a snad se ani nemuze nez nelibit... Je to uveritelne, pomerne neklisovate a velmi dobre se na to kouka. Uvidime zda neco zmeni druha projekce ;) 85% ()

adussh

Mnohdy právě ty nejjednodušší filmy bývají ty nejkrásnější. Já se zas až tak často nedojímám, ale tohle mě vážně zahřálo u srdce a zlepšilo mi to den. Michael Cera je v Juno k sežrání a mladičká Ellen Page si za svůj výkon nominaci na Oscara stoprocentně zasloužila! /85 %/ ()

KlárkaD

Snímek, který je neuvěřitelně lidský, komický i dojemný zároveň, navíc obohacený o skvělou hudbu. Výkon Ellen Page na jedničku, velmi příjemně zde překvapí Jennifer Garner. U mě 90%. ()

Pidzey

No to my řekněte kde se v tak drobné holčině bere tak velký talent. Elen předvádí jeden z nejlepších hereckých výkonů jaký jsem kdy viděl. Dlouho se mi nestalo abych herci či herečce věřil každý jeho pohyb tak jako zde. Není to jen Elen která válí, je to i Jennifer. Tyhle dvě dávaj zbytku obsazení na frak. Již zmíněné výkony podporuje hravá režie, výborná kamera a geniální hudba. Juno je film který musíte mít rádi, Juno je holka kterou musíte milovat. Kdyby to šlo přál bych si holku takovou jako je Juno. TOP 10ítko těž se, Juno přichází. ()

jandula00

Po delší době konečně film, který mě vyloženě bavil od začátku až do konce. Příjemný, jemný a optimistický příběh o nelehkém životním rozhodnutí, který je ale velmi vtipný a poutavý. To celé doplněno a podtrženo uvěřitelnými hereckými výkony a krásně barevným prostředím. To, co mi ale utkvělo nejvíce, je bezesporu perfektní hudba, nejen moji oblíbení Velveti, ale i ostatní songy skvěle zapadají k příběhu a pozvedají ho na vyšší úroveň. Celkově prostě paráda! ()

arthur.22

Je to milé. Místy až moc. V šestnácti by se mi ale určitě chtělo hned na to kouknout znovu.. Výběru hudby ovšem tleskám i teď. ()

piranha

Plný počet nedám jen kvůli té místy přehnané užvaněnosti, která mě donutila několikrát obrátit oči v sloup. Jinak to ale byl moc mile zpracovaný námět, jehož potenciál byl naplno využit. Plus skvěle padnoucí obsazení. ()

Trešlson

Pěkný, dospělo-dětský, civilní, hřejivý a určitě příjemný. Tak mi to přišlo. Je až překvapující, že se mi pořád filmy, ve kterých se "nic neděje" tak moc líbí. Nejdřív jsem se bál, že mě čeká trochu jiná verze na Zbouchnutou, ale to se nenaplnilo a jsem za to rád (ne že by se mi Zbouchnutá nelíbila). Co se týče herců, tak Ellen Page byla bezdiskuze výborná a koho bych určitě neměl ještě opomenout je J.K. Simmons, který se mi v roli dobráckého otce hrozně moc líbil. Na Oscara to asi nebude, ale beztak výborný filmový zážitek... ()

Ferelen

K tomuto filmu by som sa možno ani nedostal, ale našťastie tu je môj najobľúbenejší web a skvelé Ďurove každodenné novinky. Zo začiatku som si myslel, že to bude nejaká kópia filmu Nabúchaná, ale ešte viac v tínedžerskom štýle (čiže trápne vtípky, ktoré nie a nie pochopiť), teda nič pre mňa. Ale máme tu ďalších užívateľov nášho skvelého webu, ktorí sa radi podelia o svoje komentáre k filmu. Takže som si snímok pozrel. A čuduj sa svete, ono to vôbec nie je trápne, ani nudné... Ono je to dokonca vtipné (Juno proste nemá chybu, jej hlášky sú jednoducho... no však uvidíte:), ďalej je to (baby počúvajte) poučné, nie moc dlhé, čiže tak akurát. Tento smutno-veselý príbeh jednej 16-tky, ktorá chýbala na hodine sexuálnej výchovy (asi to vtedy rovno praktizovala) sa určite oplatí pozrieť. A je to o kus lepšie ako už vyššie spomínaný snímok. A keďže som vtedy dal známku 4*, Juno si zaslúži ešte o jednu viac. ()

Snape

Velký zklamání. Až na pár milejch výjimek se jedná o film plnej nerealistickýho chování a děsivě (fakt strašně) nepřirozenejch dialogů. Tenhle nezávislák provází obrovskej hype; asi si nikdo nevšimnul toho, že jen špatně recykluje jiné, podobně natočené snímky. Námět, Ellen Page a několik fajn nápadů zkrátka nestačí na to, aby se z Juno stal kvalitní film. ()

Axident

A kdybych mohl dát deset, dám. Něžný, to je to slovo, něžný a cituplný filmeček, který setsakramentsky pohladí, drtivou většinu jsem se usmíval jak to hovádko, nemám jedinou sebenepatrnější výtku - 100%! A abych nezapomněl - Ellen Page je..., hmno, no prostě k sežrání! ()

zabro

Tak od tohoto filmu se toho moc necekal. Jedine co sem o nem vedel tak je oscarova nominace ellen page. To je vse co sem o tom vedel. A podle me by si zaslouzila oscara za svuj vykon. Urcite vice nez ta francouzka za edit piaf. Co dal k tomuto filmu napsat? Podle me je to film ktery pobavi, ale take umy byt vazny. Jakykoliv divak si v nem najde to co zrovna chce. ()

*Colorado

Hezké. Tak trošku jiná (vážnější a inteligentnější) komedie, ale o to zajímavější. Komedie o náctiletých nejen pro náctileté. Je to poutavě natočené, herecké výkony v čele s Ellen Page jsou dobré a celé to doprovází výborná hudba a po celou dobu na mě z filmu sálala pozitivní energie ač se neřešili zrovna košér věci.. Po druhém shlédnutí dávám pátou hvězdičku, nemám tomu co vytknout.. :) ()

hazaba

Velice příjemná komedie, která s lehkostí vypráví o docela vážném tématu. Vynikající hudba podkresluje přesvědčivé výkony především Ellen Page. ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Reitmanova „žena ve stínu“

Reitmanova „žena ve stínu“

06.08.2010

Jason Reitman se definitivně zařadil mezi tvůrce, jejichž nové projekty sledujeme s velkým zájmem. Pro drama Young Adult se navíc spojil se scenáristkou Diablo Cody, která pro něj napsala už… (více)

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009