Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Kotsour

Na mě tyhle filmy prostě fungují a vůbec mi to nepřijde tak špatné, jak to z celkového hodnocení místních vědců a znalců vypadá. Sandler prostě povětšinou hraje v rodinných komediích a od těch můžeme těžko čekat filosofický rozměr. Jeho postavy, tedy vtipný a veselý chlapík v jeho podání ožívají v každém jeho filmu a je asi trochu pravda, že on svým filmům hodně přidává. O tom to ale je, tak co vlastně chcete? Nemám ve zvyku se nějak rýpat ve scénáři a bla bla, u takovýchto filmů to prostě není tak důležité. Celkově tenhle film ale funguje a ne že ne. Je to vtipné, není to blbé a je to milé. Pro celou rodinu. Já za tyhle filmy děkuju a jsem rád, že existují herci jako je Sandler a filmy, do kterých se tak hodí. ()

ZnalecH

Viděl jsem dneska 2 červeně hodnocené filmy, na které jsem se asi rok těšil, až přijdou do kina. Ani jeden z nich mě nějak moc nezaujal. Líbily se mi. Ale nenadchly mě. Potom jsem si pustil Pohádky na dobrou noc. A jsem moc rád, že jsem tak udělal. Celý film jsem zažíval silné emoce. Vždycky, když zaslechnu píseň Don´t stop, believe in, tak si na film vzpomenu a zažívám krásné chvíle. ()

DjMetal

Vyborna rozpravkova komedia, kde sa to vzdy nekoncilo ako v rozpravke. Srandovne morca s vypulenymi ocami a tym hlaskom:D....Je to prijemne vecerne pozeranie, kde nechybaju hlasky Sandlera na zenske:D.... ()

BaronX

Taková celkem průměrná kravinka, která první hodinu neskonale nudí ... ale v závěru se to zvedne o 50%, přijde pár dobrých fórů a zažene to ten nepříjemný pocit, že jste ztratili hoďku a půl ze svýho drahocenýho života. Ačkoliv se na to nikdo zřejmě nebude dívat víckrát než jednou (zavánělo by tu krutým sebetrýzněním), jedno deštivé odpoledne se u Bedtime Stories strávit dá. ()

ShiShinka

Na tomto filmu mě zaujalo bohužel jen morče Bulva. Nikdojiný bohužel nepodává lepší (rozumějte dívatelný) herecký výkon. Scénář psal fakt asi nejaký slabomyslný člověk, Adam se chová naprosto křečovitě a sobecky, nepozastavuje se nad skutečností, že se mu v životě děje něco sci-fi a okamžitě toho nechutně využívá. Pro mě by byla reálnější skutečnost že povykládám pohádku a podle toho se mi odvíjí další den, než chování Adama v tomto filmu. ()

casef

Nádherný pohádkový příběh. Celou dobu jsem se připitoměle usmíval a výborně se u toho bavil. Pokud ovšem patříte k náročným a inteligentním divákům sledujícím ČT2, tak se raději Pohádkám vyhněte, byli by jste zklamaní. ()

Zajija

Něco úplně z jiného soudku, ale né špatné. *** si myslím, že by to mohli dostatečně ohodnotit takovouhle rodinnou záležitost. ()

zElina

Pěkné, nevšední dílko, které ukazuje jak má vypadat správná pohádka, leč jediný kdo je drží nad vodou je ,,pan Bulva"... ()

suchakl55

I když bylo po 5-ti minutách jasné, jak film skončí, stejně jsem si ho užíval od začátku do konce. Keri Russell je nádherná, Adam Sandler mi nevadí, ba naopak, je mi čim dál tím víc sympatický a dětští herci nebyli na ránu, jak to občas bývá. Prostě a jednoduše příjemní herci, dobrý nápad, zábavné zpracování, čtyři hvězdy a palec nahoru. ()

SKreyn

Ufff, čo som to videl? To bolo niečo hrozné! Pár krát som sa síce zasmial, no prevládali trápne situácie, ktoré ešte viac umocnil slovenský dabing. Škoda času, radšej som mohol ísť spať, z toho by som mal aspoň niečo. Toto by mali dávať v nedeľu ráno pre deti a nie v sobotu večer ako film pre dospelých, tým by sa to možno páčilo, ťažko povedať. Rozmýšľal som nad hodnotením odpad, no zľutoval som sa nad A.Sandlerom a dal som aspoň tú jednu hviezdičku, keďže som to zvládol dopozerať do konca ale strašne som sa premáhal. :( ()

TommyDiamond

Asi nebudu moc přehánět a řeknu, že jsem se u filmu nudil. Upřímně řečeno Sandlerovi komedie za posledních deset let jsou hodně podobné. Je tomu tak i ve filmu Pohádky na dobrou noc. Tuto komedii z roku 2007 jsem viděl poprvé. A musím říct, že i naposled. Je to nehumorný a stupidní kýč. S konečného happyendu mi bylo trochu blivno. Celkem 20% ()

MysakSim

Film pro děti takže jsem vlastně ani moc neočekával... Ale těšil jsem se co předvede Russell Brand a ten jediný mě jako obvykle nezklamal. Jinak to byla naprostá tragédie. Sandler stál za prd, pořádně vtipné to nebylo snad ani jednou a nebylo ani vysvětlené jak se ty pohádky vlastně mění v realitu. 30% pouze za Branda. ()

Shredder

Vo vacsine pripadov plati, ze ak ste videli jeden Sandlerov film, videli ste vsetky. Velkohuby loser/outsider sa dostava do pozicie, kde sa jeho zbabrany zivot zacina otacat k lepsiemu. Objavi sa krasne dievca, ktore nasim loserom najprv pohrda, ale neskor si ju ziska svojim humorom a dobrym srdcom. Samozrejme pred koncom prichadza zvrat, po ktorom Sandler opat raz zachrani den pobozka svoju vyvolenu a prichadza sladky zaver. Takto si Sandler zije od filmu k filmu, len zmeni meno postavy a profesiu, ale vzdy nakoniec hra a tak len sam seba. Clovek by sa dokazal preniest cez vsetko to klise, keby tie jeho komedie boli aspon stipku zabavne (ako napr. Zohan), co vsak nie je pripad Bedtime Stories. ()

TornadoETA

Ideální filmík když nevíte, co dělat a venku třebas prší ... pohodová komedie. Nebýt toho divného morčete, tak bych se nebál nazvat slušnou komedií. ()

Scraffy

Klasický Adam Sandler. Pohodová rodinná komédia s prvkami rozprávky. Pre deti ako stvorené, ale pre dospelých utrpenie. ()

Jan.Cada1

Z části pohádka, z části komedie fantasy příběh, kterému se nedá zapřít jedna věc... a to je originalita. Nápad na tom, že scénář píší samy děti je boží. Nikde jinde by se přece nemohlo stát, že westernovský hrdina najednou skočí do vířivky na prašné cestě nebo že z nebe začnou padat žvejkačky. Boží Adam Sandler v roli chůvy opravdu nezklamal. Také bych vyzdvihl skvělý český dabing. Speciálně klobouk dolů Petru Rychlému, protože ten má hlas na Sandlera jako dělaný. Přidejme k tomu ikonickou skladbu Don't Stop Believin' v titulkách a máme tu snímek, na který se bude jen těžko zapomínat. Jediné, čeho lituji je, že jsem tuto pohádku neviděl když jsem byl malý. Určitě by na mě působila ještě více nezapomenutelněji než nyní. ()

Cortesz

Na filmu je jasně rozpoznatelné pro koho je určen. A to pro děti. Jako komedie zde pár vtipných momnetů bylo, ale ne mnoho, jako rodinný film to ovšem ušlo. Ty scény při vyprávění pohádek byly dobře zvládnuté po trikové stránce, řekl bych, že se to dětem asi bude líbit, ale já jako dospělí jsem moc nadšen nebyl. Sandlera jsem prostě nikdy moc nemusel a nezdá se mi, že by byl nějakej extra skvělej komik, v Zohanovi byl ještě zkousatelnej, zde nikoliv. Potěšili snad jen vedlejší postavy a Courteney Cox, jinak film upadne do zapomění, a zařadí se mezi kupu hloupoučkých amerických rodinných filmů tohoto typu. ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)