3k7

Dokoukal jsem to. Jde poznat, že jde o rok 2009, takže kvalita 3D je horší, textury taky dost pokulhávají. Hudba neohromila, nezklamala, vtip žádný, nápad zajímavý, ale realizace mohla být lepší. Logika postav ucházející, přece jenom je to film pro děti. Finále, 2 až 3 hvězdy je odůvodnitelné hodnocení. Pro děcka to bude vyhozený čas, stejně tak jako pro vás. BUdu rád, když už podobný film znovu neuvidím, nebavilo mě to, dokoukal jsem to nějak z povinnosti. Zápletka jasná, film jsem chtěl nazvat oddechovkou, ale nijak mě to nepobavilo, nijak to ve mě nic nezanechalo. ()

MartinP

Po přečten pár nadšených komentářů, jsem se na to opravdu těil a popravdě mě to tak nedostalo, jak jsem doufal. Bylo to fajn, bylo to milé, bylo to místy hodně srandovní, ale něco tomu scházelo, nebýt Boba tak tam je vtípků opravdu minimum. Dal bych 3 hvězdy ale za zajímavý zážitek když máte 3D Brýle (nejsou to ty klasické papírové, ale nové aktivní "lcd"ú dávám jendu navíc. Jen škoda, že bylo vidět že film je točen i pro 2D, protože využití naplno funkčnosti brýlí si zde až tak neužijete.Ale jak píšu, asi jsem očekával příliš. Mimochodem...nejlepší scéna je, když prezdient USA jde promluvit s E:T: :-) ()

Major776

Krystalická zábava plná trefné satiry a zrcadel , která splňuje všechny atributy skvělé komedie. Nehledejte chyby a ony tam nebudou. Upřímně je mi líto lidí, kteří se na film dívají jako kritici a hold musí vidět slabá místa, která jsou jen oddechovým časem před další akcí a srandou v pravém slova smyslu. Originální dabing nasadil laťku opravdu vysoko a jen stěží jej budou regionální namlouvači přeskakovat. Doporučuji shlédnout v původním znění. ()

Cool.Mila

Docela pohodovy film, sympaticke postavy, zejmena BOB a US prezident, ale prislo mi to nejak kratke, proto to jsou slabsi 4*, ale za zabavu nemohu jinak nez takto vysoko ()

Jezkoic

do půlky filmu jsem neustale cedil mouchy, pusu sem smíchem nezavřel, od pulky bohužel šlo tempo, forky, akce z kopce!! ale na animak solidni, určos ne pro adolescenty, pubescenty a jiny centy ()

snowcube

Ne zase tak moc vtipna pohadka o nekolika monstrech ktere vymenili dozivoti ve sve cele za monost bojovat proti vesmirnemu utlacovateli. Nicmene deti predskolniho a skolniho veku urcite potesi. Me osobne se libil snad jen Doktor Svab ktereho jaksi namluvil Hugh Laurie. Jsem zvedav jestli ho v ceskem dabingu namluvi Martin Stransky. ()

Mikkys

Nenáročný, oddychový film. Jen si sednout, dívat se, občas se smát a tím to končí. Skvělých originálních vtipů je jen málo a děj také není uchvacující. Ale už jsem viděl mnohem horší animáky. Na zabití nudy to účel splní. ()

Rapollo

Skvělá podívaná s jedinečnými hlasy Reese Witherspoon a Dr. Hugh "House"Laurie, nijak nezaostává ani K. Sutherland a Will Arnet (dokážu si představit, jak asi tenhle animák dokázal zabít český dabing). Velice vtipné, byť dějově nikterak složité, ale co chtít více po rodinném filmu, který je zejména určen dětem. ()

Virtus

Z kolosálního brouka se mi dělalo docela nedobře. Scéna s klávesami mi přišla spíše trapná, než vtipná či holdvzdávajcí. Ve filmu mě nezaujala jediná postavička snad až na boba, ale ten měl jen několik málo světlejších chvilek. Navíc si myslím, že pro menší děti není animák zcela vhodný a pro dospělé už vůbec. Tak nevím, jestli se tohle náctiletým líbí... Mě ne. ()

DonShark

Neviděl jsem to ve 3D, nejspíš proto nižší hodnocení. Pobavilo mě to, ale nijak nenadchlo, znovu bych na to asi nekoukal. Animovaných filmů je hodně a tenhle patří mezi ty slabší. ()

jarod13

Skvěle udělaný animáč, přirovnal bych ho k těm jako jsou, Úžasňákovi, Zataženo, občas trakaře atd. Skvělé hlášky skvělá animace, pouze bych trošku protáhl děj, ten konec byl takový strašně narychlo.... :-) ()