lenzi

Málo vtipné, zbytočne vulgárne, plné nesympatických postáv (až na Milu Kunis) a neskutočne nudné. Nezachráni to ani zopár svetlých okamihov ku koncu filmu. To film "Zbouchnutá" oveľa viac držal pohromade a viac pobavil... ()

KdG

Pro mě příjemné překvapení, velmi optimisticky naladěný film u kterého jsem se docela zasmál a odreagoval. Kdyby se krom odhaleného Jasona Segel odhalili víc i Kristen Bell a hlavně Mila Kunis, byla by to pecka. ;-) ()

Shredder

Spociatku len nuda,nuda a dalsia nuda, kde som sledoval ako Segel donekonecna a este dalej narieka a depkuje no potom to uz chytilo ten spravny romanticko-komedialny spad. Som vdacny za kazdu romanticku komediu, ktora neposobi akoby vysla z klasickej klisovitej predvidatelnej hollywoodskej kopirky a Kopacky presne k tym vynimocnym patria.Navyse aj ked Kristen Bell nenavidim, na Milu Kunis je radost pozerat sa a Brand sa este len rozbieha, aby to naplno vybalil v Get Him to the Greek. PS: Baldwinove parodovanie Carusa v CSI bolo trefne, ale nato ako si ho podal Jim Carey u Lettermana to nema :) ()

m0lL!sS

Dostáváme se do překrásného prostředí Haveje, kde se hudebník Peter (Jason Segel) snaží zotavit z rozchodu se svojí dlouholetou přítelkyní Sarah, "slavnou" seriálovou herečkou (Kristen Bell). Co čert nechtěl, hned na recepci hotelu se Peter dozví, že Sarah a její nový přítel Aldous (Russell Brand) jsou ubytování ve stejném hotelu, což Peter nese nějakou dobu poměrně těžce, avšak pouze do chvíle, než trošku blíž pozná okouzlující recepční Rachel (Mila Kunis)...Filmy s Jasonem Segele se pro mě stávají sázkou na jistotu, u kterých se člověk nemůže za žádných okolností nudit. Příjemná letní komedie, jejíž hlavním tématem je láska ve všech možných podobách. PS: Asi jsem se zamiloval, Mila Kunis je nádherná. "Mořský želvy maj šukací sezónu kámo, píchaj celý tři hodiny..." ()

RajCZitko

Tak tento film zcela předčil má očekávání. Říkal jsem si, že to bude normální průměrná romantická komedie s jedním mým oblíbeným hercem, ale co to?! Dostalo mě to hnedka ze začátku, scéna jak se s Peterem rozešla, scéna jak je u dětského doktora atd :D Ve filmu je sice ještě banda vtipných scén, avšak toto byla nej 10- 15 minutovka z celého filmu a proto ji chci vyzvednout. Co mi tedy vadilo byl Russel Brand. Na toho týpka jsem tak alergický. Nejen, že je hroznej dement (alespoň je v každém filmu hraje), ale dělá ze sebe bůh-ví-co a k tomu všemu ještě ten hrozný anglánský přízvuk. Konec rozvášnění, vraťme se k filmu. Prostě pecka. How - domluvil jsem. ()

DonTommy

Standartní romanťárna řekl bych. Ale nehorázně jsem si ujížděl na Brandově ztvárnění Aldouse Snowa, jeho smíchání excentrického rockera, totálně vyvážené osobnosti (Sarah: "Nesnáším tvou hudbu." Aldous: "Fakt? Já zas včera vojel pokojskou.") a geniálního londýnského přízvuku mě bavilo nejvíc z celého filmu, v životě jsem neviděl lepší personifikaci člověka který má všechno jak se říká "na háku". No a o kráse a roztomilosti Mily Kunis asi nemůže zapochybovat nikdo kdo je na holky :-) ()

DadysGirl

Vtipné... Velmi vtipné... Jason Segel se pomalu usazuje mezi herci, na které ráda zajdu do kina... Kristen Bell je krásná a nezklame a Mila je prostě nádherná a sexy a čím dál lepčí... No a Russell Brand je magor, kterej je tu jako třešnička na dortu... ()

Pawlyg

Jedna z nejlepších komedií jaké jsem viděl vůbec. Jason Segal je borec. Jediné co mne překvapuje, že má jen 73% za mne 100% ()

štófy

Nechápu to...Nepřipadalo mi to vůbec vtipné,humor není ani trošičku inteligentní a film není dostatečně bláznivý na to,aby si tuto absenci inteligence mohl dovolit.Samotný příběh mě nijak nebral,asi proto,že trpí nedostatkem jakékoliv originality.Je to zkrátka škoda. ()

departed

Při "souboji" předstíraného orgasmu se musel smát snad každý, kterého to až do té chvíle nudilo (jestli někdo takový je). Zvlášť pak ten Brandův výraz nechápavosti. ()

Lilien

Apatow vie točiť výborne komédie o živote , o láske a pridať do nich humor navyše tak aby vyznel vtipne a nie trápne alebo úchylne. Naviše ak sa k tomu pridajú výborný komici Segel,Brand, Rudd,Hill tak to fakt stojí zato. ()

venca206

Postava Aldouse (ztratil jsem botu, nevidělas ji někde? Je jako tahle, ale pochopitelně ta druhá) je opravdu jedinečná, stejně jako ve volném pokračování Dostaň ho tam! Když se k tomu do filmu přidá Mila Kunis, vzniká tím smrtící kombinace! ()

alldo.raine

Takhle to s těmi rozchody doopravdy je. Aspoň pro většinu lidí. Občas je to trochu přitažené, ale vždy je ve vztahu jeden, který to citově nezvládne, a to ten, který dostane kopačky. Skvělý Jason Siegel, se kterým se snad opravdu někdo během filmu rozešel:) Kristen Bell byla na můj vkus moc nudná a suchá. Dal bych tam trochu větší "svini" :) ()

Weyden

Podobné filmy moc nevyhledávám, protože jsou to zpravidla nudné kýče podle šablony, ale pokaždé (což znamená skoro nikdy), když vidím tak povedenou romantickou komedii jako jsou Kopačky, si rázem uvědomuju, že příjemnější filmy neexistují. Segel je výborný a Mila Kunis je prostě zlatíčko. ()

dwyane

No, že to ale stálo sil se prokousat až ke konci. Kdyby se člověk v průběhu filmu aspoň párkrát zasmál, aby mu to líp uteklo, ale kdepak. Jen sem se utvrdil, jak je Segel špatnej herec.. Ano, je to tak a nikdo mě zatím nepřesvědčí o opaku. Ještě nechápu, kde tvůrci filmu přišli na to, že ukazovat ho nahého v takový míře bude v něčem dobrý, snad vtipný. Spíš nechutný to bylo. ()

jadran90

Takové kopačky nemá ani Messi. Není objektivní psát komentář v den, kdy jsem sám kopačky dostal, ale zasmát se někomu jinému pomáhá. Film dokáže dojmout i odlehčit atmosféru prasárnou (prasetem), ovšem udržuje si nadhled. Obvyklý příběh okořeňují krásně ujeté dialogy, optimistické prostředí a barvité postavy. Pochvalu zaslouží i herci, za všechny třeba božský Brand a za scénář Marschall. A toho Drákulu bych klidně zhlédl celého (nejen kvůli hudbě). ()

Margerie

První polovina filmu je nudná a zbytečně natahovaná, v druhé půlce se to ale slušně rozjíždí a já se opravdu bavila. Mila Kunis je jako vždy rozkošná, Jason Segel překvapivě snesitelný. A naučila jsem se nové slovo! Humuhumunukunukuapuaʻa je prostě nejlepší ryba! :-D ()

liberita

Tak slabá komédia že si z nej nepamätám poriadne ani jeden lepší vtip, Appatow bol zase raz dosť mimo. Segel nech radšej zostane pri Marshallovi, ostatní zúčastnení ma tiež svoj výkonom či postavami nepresvedčili. Aspoň ten Havaj je príjemná kulisa. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru