Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

gocatgo

V tomhle se musí každý vidět. Kdo neprožil minimálně dvě nebo tři z těchto situací? Ty trapasy, ty krásné zážitky, ta nerozhodnost, ta cílevědomost? Miluju takovýto styl vyprávění a prostě to celé dneska sedlo, musím jen doporučit. Doporučit dívat se ve dvou :) A hodně pozitivně hodnotím český dabing, což se stává málokdy. ()

Ollie235

Drzá komedie o sexu, od které jsem toho čekal mnohem více. Humoru mohlo být klidně více, ale i tak jsem se na exkurzi po ložnicích různých párů docela bavil. ()

aLPaC

Parádní kanadská oddechovka, u který jsem se párkrát pořádně zasmál. Nejvíce se mi líbil asi příběh třetí dvojice, i když nejhezčí slečna byla pro mě ta z druhého příběku, ačkoliv ta z prvního měla zase luxusní .... no vy víte co. Sakum prdum zasloužené 4* ()

mira007

Povídání o sexu od koverzace před sexem, přes sex až po konverzaci po sexu. Docela i vtipné, holky nahaté a hezké, takže rádobyintelektuální , ale koukatelné. ()

Gore

Mozaika pětice příběhu v šesti dějstvých, kdy nejlepší přátelé, pár, ex-pár, kolegové na prvním rande a dva spolubydlící s přítelkyní jednoho z nich prožívají, jak už název napovídá, šukání zahrnující I. začátek, II. předehru, III. sex, IV. pauzu, V. orgasmus a VI. doznívání v humorné, odlehčené soft formě. Horší to je s tím humorem. Smál jsem se jen u páru a spolubydlících, kteří byli velmi vydařené a vtipné. U zbylých tří to byla spíš jen tezovitá nuda. ()

dickadonna

Příjemná oddechová komedie s inteligentníma konverzacema, která si na nic nehraje a při odkrývání některých pravd se velmi blíží realitě. ()

Nekgro

Trefnej filmek o sexu podanej bez servítek, s humorem a vlastně vcelku realisticky se zabývá problémama různých dvojic ( případně trojic :D ) ()

Kratoc

Je to úsměvné, někdy až překvapivě pravdivé, ale rozhodně dobře natočené, přímo k jádru věci. V tomto případě spíše k jádru sexu :) Kolik párů, tolik různých situací, které někteří z nás dobře osobně znají a o to více vás ten film pobaví a možná i chytne. Rozhodně nejde o nablblou komedii jako Prcičky. Pokud si odmyslíme kontroverzní téma, tak se vlastně jedná o příjemnou konverzačku. Supr film! ()

M1k9 odpad!

Skvělá Carly Pope a její hláška: "Jde jenom o šukec, nic víc..." v kontrastu s přiblblými, nic neřešícími scénkami. Pokud si odmyslím dvě z pěti dějových linií, které se vůbec nepovedly a dabing... 0/10 ()

rotel

Bla, bla, bla. To snáď nie je ani pravda čo všetko sa dá natočiť. A ja som to odtrpel celých 90 minút! ()

kartacek

Může mi někdo vysvětlit, proč se Vetřelec nejmenuje Roztomilé zvířátko anebo proč se Šípková Růženka nejmenuje Chrápající Růžena? Protože toto dílo se jmenuje Bezstarostný sex, ale to je přitom to jediné, o čem není. ()

Grizzly

Mam rad tyhle maly filmy s neznamymi herci. Vzdycky se mi na ne dobre kouka a mam z nich fajn pocit. Taky mam rad povidkove filmy, ale nevim jestli mi uplne vyhovoval ten zpusob propojeni tech povidek. Nabizi se srovnani s filmem After sex a moje hodnoceni je skoro stejny. Tenhle je ale min teplej a mozna trosku milejsi a usmevnesji :). Kazdopadne je to vyborny maly film, ktery ma srandu i pointu a ja nemuzu jit pod 80%. ()

Kvítek

Za lehce perverzním titulem se skrývá nabuzovací sonda do postele několika párů, ve které si každý najde vysněnou a jste-li klikař už absolvovanou roli. Kromě obligátního zasunování a dalších směšných pohybů se mi díky bohu dostalo mnohem víc. Láska nevyřčená a vykřiknutá, pryžový dárek k narozeninám v hlavní roli, slečna "neuspokojená" a její herecký partner a tak trošku absurdní trojjízda mě úspěšně uspokojili. Nasnáším když "je to" jenom o sexu, a tohle nebylo. Kvalitní pojetí toho, jak mít kvalitní sex se vší tou omáčkou okolo. Duševní orgasmus jsem z toho sice neměla, ale i tak tohle číslo stálo za to! ()

Saur.us

Lehce erotická konverzační povídkovka s jednoduchou náplní. Š*kání je prostě š*kání! Zábavné a místy perverzní. ()

Meteorista

Film, od kterého by člověk možná čekal víc, než dostane. Ale to, co jsem dostal já, mi naprosto stačilo. Raději upřednostňuji takovéhle ne-moc komplikované oddechovky, u kterých se vážně dobře relaxuje, než přemrštěné puberťárny. Název sice napovídá, že to bude zase jedna z teen bláznivých komediálních šukaček, ale je to opravdu relaxační komedie bez přemrštěných komplikací. Pohodová hudba jen dokresluje nenáročnou atmosféru. ()

*Colorado

Také bych neřekl, že jde vyloženě o komedii, ale nakonec proč ne. Jde o zajímavý pohled na několik různých párů, jak se vypořádávají se sexuální stránkou jejich vztahu (ať už jde o pár, kamarády apod.). Je to zajímavý nápad a není to natočené vyloženě nevkusně (jak by se možná dalo čekat), přesto mám ke druhému zkouknutí daleko... ()