Spoločnosť Silogen vyvinula za účelom ochrany vegetácie geneticky upravené púštne kobylky, ktoré sa namiesto plodín živia hmyzom a živočíchmi. Kobylkám sa však podarí z priestorov laboratória uniknúť. Najprv napadnú len dobytok, ale netrvá dlho a pustia sa aj do ľudí. Tím vedcov na čele s Danom Cortesom teraz musí smrtiace nebezpečenstvo zastaviť... (oficiální text distributora)

Stejšn odpad!

Tady je každá snaha o kladnější hodnocení marná. PS: vysvětlení, proč kobylky nenapadly hlavní hrdiny, mě teda rozmlátilo. ()

Gallienus odpad!

Tento film je skvělou ukázkou mrhání peněz, materiálem a především mým časem, nechápu co mě donutilo dokoukat ten skvost do konce, ale stalo se, nedoporučuji ke shlédnutí... ()

Pitryx odpad!

Tak u těchto filmů skupiny B najít nějaké plus, aby to vydalo alespoň ne jednu hvězdu je téměř nemožné. Někdy mi naprosto uniká smysl těchto počinů. Přece musí tvůrci dopředu vědět, že na tom nevydělají. No, je to jejich věc. V každém případě tomuhle nemohu dát jedno jediné procento do plusu. ()

Ajay odpad!

Další z řady filmů o zabijáckém hmyzu. Chudák Jeff Fahey, když už kývne na roli i v takové kravině. ()

Tomiczekk

I můj otec poznal, že je to p****a a to shlédne cokoliv :-D tak tak.....logo tamní firmy vyjadřuje můj názor na film, aspoň, že ty mrtvoly vypadaly k "světu" :-) ()

plostenka odpad!

Úžasné a dechberoucí drama vybízející k zamyšlením nad celkovým vývojem světa a vědy, i k tomu až kam to může dojít když se něco zvrtne ... Když k tomu všemu připočítáme triky, propagaci bio výrobků a strhující výkony herců, pak nemohu hodnotit jinak. P.S. Ale kobylky a mrtvoly jsou fakt pěkné :) ()

KREI

Tenhle film je prostě stupidní na všech možných i nemožných úrovních jaké si lze ve filmu vůbec vymyslet... Na sarančata jedině v neprůstřelné vestě, helmě a s M16 v ruce... Totožnost mrtvol nezjistíme, z dokladů, mobilu, nebo snad podle SPZ auta v kterém je našli, musíjme počkat na pitvu a expertízu... Důležité informace netelefonujeme když je zjistíme, nejdřív nasedneme do auta, jedeme 200 po okrese a až budeme těsně před cílem tak telefonujeme... Ovšem na druhé straně je jako na potvoru blondýna která je zrovna teď naprosto hluchá... To je prostě těžkej maras film, po půlnoci na coolu jsme schopnej koukat na ledacos, ale tohle bylo fakt moc :D ()

Johannez odpad!

Ano, čekal jsem jen to nejhorší a jsem spokojen. Digitální kobylky jsem ještě zvládl, ale co proboha ty vrtulníky?! Tvůrci asi měli k dispozici jen software pro animaci hmyzu a ten použili i pro letadla a helikoptéry - ale aspoň bylo čemu se smát. Zbytek už je totiž významně slabší, tahle agrodramata jsou prostě už ze své podstaty jen haldou ekologického hnoje. Navíc, když je ještě zabíjí hlavní hrdina jako byl tady - za všech okolností má pravdu, jí jenom BIO potraviny s BIO pesticidy a přivazuje se jenom ke stromům rostoucím na BIO farmách. Odporné. ()