Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

t.mon odpad!

Špatně, Špatně, Špatně. Oproti prvnímu dílu jsou tyto špatné změny: 1. Málo zábavy. 2. úplně zmizela atmosféra. 3. Málo sprostoty. 4. Málo krve. Jinak je Krvavá hostina 2: Masakr velkej shit a jako horor se to brát nedá(nedá se to brát jako nic). Hovno s cibulí. 0%. ()

TERRORDROME

Dvojka začína tam kde skončila jednotka a dej sa z baru presunie do neďalekého mestečka ktoré medzitým príšery vyvraždili. Pán režisér sa opäť znaží po svojom porušovať všetky hororové klišé a pravidlá, takže miesto klasických hrdinov tu máme lesbické motorkárky sympatické ako nádor na mozgu, trpasličích wrestlerov a pár ďalších mamrdov ktorý o niečom ako morálka či rodinné hodnoty nepočuli ani v telke. Napriek tomu sa mi tá banda volov páčila, hlavne keď vystrelili zaživa sa rozkladajúcu babku vo vreci z katapultu a ona sa rozpleštila o múr. Podarená bola aj pitva monštra z ktorého neustále striekali nejaké grcky, zelené prdy či spermie a v bruchu malo obrovské oko! Už v jednotke monštrá ukázali že sú okrem mäsožravosti aj sexuálny devianti a v dvojke jedno z nich znásilní mačku. Vyčítať by sa tomu dalo takmer všetko na čele s dementným scenárom v ktorom sa vlastne za hodinu a pol nič neudeje ( samozrejme okrem hromady samoúčelných nechutností ), ale je to predsa blbé béčko ktoré sa nehrá na nič iné než na blbé béčko a to sa mu aj darí. ...takže srať na všetko... "Si naša jediná nádej ty malý prd"!! ()

Prochy38

Dvojka přímo navazuje a zdá se mi, že to ani moc neztratilo z kouzla jedničky. No, kouzla... mně se to líbí, je to blbost totální. lidé umírají tak hloupě, že to skoro ani nejde... ale to zachraňuje právě ten nadhled, který je cítit z každé scény. Líbilo. Sedlo... A Jenny Wade je opravdu kus. ()

Klajnik

Kdysi v dětství jsem na to narazil v televizi a líbilo se mi to, protože to je prakticky parodie plná debilních postav. Ačkoliv to byla sračka, tak mě to svým způsobem bavilo. Nyní jsem si dal repete a zjistil, že na to nejde koukat a teda se obtížně “užívá” i to, co by mě na tom filmu jinak pobavilo. Strašnej shaky cam, zbytečné natahovaní scén, otřesné zoomy, celkově to je otřesně formálně zpracované. Celé je to rušivé, nesoudržné, jednoduše špatné. ()

Untentrauer

Mám pocit, jakoby si autoři přečetli mou recenzi na předchozí díl Krvavé hostiny. Tentokrát tu máme solidní, zábavné a velmi brutální Bčko přibližující se Tarantinovu stylu, aniž by se ho snažili vykrádat. Kamera se už neklepe, jak zadek boubelky při běhání. Vymizela snaha o originalitu na sílu. Ty tam jsou drobné pokusy o drsný akčňák…Zde dostaneme film, který si dokáže sám ze sebe dělat srandu. Film u kterého lze vypnout, protože každý solidní divák vycítí, že zde o nic víc než o zábavu autorům nešlo. O zábavu, nechutnost a brutalitu….A tak se to musí brát. Chápu ale, že na to někdo nemusí mít žaludek. 1* extra navíc za Chelsea Richards. ()

wampire23

Feast bolo síce B-čko, ale veľmi dobré B-čko, v ktorom sa skíbil humor s hororom a divák sa po väčšinu času zabával. Feast 2 je B-čko, ktoré potiera všetko, čo jeho starší braček začal. Humor tu vôbec nefunguje, ako by scenáristi písali pod vplyvom omamných látok a herci tiež nevyzerali úplne čistí, keď to predvádzali. Je tu veľa rôznorodých typov ľudí, ale ani jednému sa nedarí to celé vziať na seba, stále to pôsobí ako paškvil. Akcie a gore scén je tu pramaličko, keď si odmyslíme posledných pár minút, tak nás nemá čím pritiahnuť. Príšery zblízka takmer vôbec nevidíme, pretože keď prídu na scénu, tak kamera začne buď chaoticky kmitať, alebo sa značne oddiali, sem tam vidíme priamo ich pohľad. Jedine pri pitve si môžeme pozrieť príšeru doslova zvnútra, ale pri scéne pitvy to už naozaj prehnali (toľko nechutností, telesných tekutín a neviem čoho všetkého tu ešte nebolo). Spomínana ,,baby scéna" sa snažila byť vtipná a možno kontroverzná, ale mňa nechala chladným, rovnako ako celé ostatné dianie (topiaci sa slamky chytá). Korunu tomu všetkému nasadzuje úplne spackaný záver, ktorý sa diváka snaží naladiť na ďalšie pokračovanie, ale film zhadzuje ešte do väčšieho bahna, pretože to celé pôsobí ako prequel k spomínanému filmu.. Pre mňa veľké sklamanie, pretože po zábavnej jednotke som čakal niečo lepšie. No nie je každý deň sobota:D. Takto sú to slabé hviezdičky, aj keď už ani neviem začo:D. ()

kukentipla

O čem to je? Děj Feast 2, pokračuje o několik desítek minut později a pár kiláčků dále. V nedalekém městečku kde se setkávají přeživší z prvního dílu s novými postavami. Zubatá monstra samozřejmě nechybějí......... Co já NATO? Rozhodně ne ták zábavné jako první díl. Tvůrci strávili první díl s příchutí hororu a vykáleli psychopatickou jízdu plnou nechutností, přesto však poměrně zábavnou. Jenny Wade zmlácená, rozsekaná, zakrvácená je opět neskutečně sexy, a když je v závěru filmu donucena pobíhat v kalhotkách nemohl jsem jinak - třetí hvězdička. ()

Jožin

Podľa mňa dosť úchylná záležitosť ! Kúzlo prekvapivej jednotky zmizlo s premavaním príšer po meste. Veľa scén je na nevydržanie, ba dokonca pri niektorých sa človekovi zdvíha žalúdok, o scéne s dieťaťom ani nehovorím. Proste hnus ! Trojku si pozriem iba z toho dôvodu, pretože chcem vedieť ako dopadne táto filmová, dosť upadajúca sračka !!! ()

kumite

Šíleně sestříhaná, tupá a krvavá "komedie" se směšnými emzáky a nulovým dějem, zato zvrácených nechutností tam bylo přehršle. Hvězdička za scénu s batoletem, to jsem nečekal. ()

arcticsky

Má to všechno, co má podle mne každý horor mít - švih, trochu humoru, dostatek krve a absenci volovin jako je zdlouhavě  nudné tzv. "vytváření atmosféry". Ale kamera a střih je zde úplně nanic...technické zpracování je mírně řečeno divné. ()

Teardown

Tak nějak jsem tušil, že pokračování nebude žádná sláva a zanedlouho se po něm slehne zem, ale že se z toho vyklube až taková stupidní volovina, to by mě vážně nenapadlo. Nuda je zde pánem a kraluje od začátku do konce. Rádoby vtipné hlášky šli naprosto mimo mě a co se týče herců, sympatiemi mě zahltili asi jako moje první výplatní páska. Nebýt toho malého vzestupu v závěru a trochu té krve, nedal bych tomuhle výtvoru ani bodík. ()

Blackhawks odpad!

Myslím že po tomhle filmu mě už nemůže ohledně kinematografie překvapit vůbec nic. Takovou hovadinu jsem snad vživotě neviděl. Po tomhle filmu bych se nejraději omluvil za Odpad hodnocení snad i Megažraloku vs. Obří chobotnici.. tohle bylo něco teda.. ale jako vždy to beru s humorem, protože jsem čekal totálni propadák,ale tohle ze všech Odpadů zatím vede !! ()

Chundys

Jedna hvězda možná za nějaké hlášky a za záchranu mimina. Holky z gangu byly vtipný, polovinu filmu si tam stojej jenom v kalhotkách a snaží se co nejvíc ukázat prsa a vůbec jim vlastně nevadí, že jsou tam ještě s další partou lidí. Bože zlatá jednička :-) ()

Vodny odpad!

Prvnímu dílu jsem dal 80% hned z několika důvodů - perfektně vyprofilovaní herci, humor, gore pojetí a po technické stránce zdařilé. Dvojce dávám odpad, protože až na afroamerického prodejce auťáků zde není jediná postava, která by za něco stála, humor také chybí, gore pojetí zůstalo, ale už ne tak stylové a po technické stránce to stojí za prd. Chápu že se jedná o videofilm, ale takhe mizerně natočené dílko se jen tak nevidí. Totálně se nepovedlo místo, kde se film odehrává a navíc spousta scén je ve dne, takže všechno to špatné je krásně vidět. Jsem zvědavý na trojku, ale nejspíš to bude stejný odpad. ()

Heroine odpad!

Čirá nechutnost, k ničemu. Jediné co stojí za řeč je fakt, že si tenhle film opravdu vychutnává boření všech tabu, jako je smrt miminka, babičky, hlavního hrdiny, a kohokoli kdo vypadá, že by měl šanci přežít. ()

Hapretor odpad!

Při natáčení tohoto díla měl John Gulager buď 8 promile, nebo byl totálně sjetej. Bože, taková kokotina! ()

helloween93 odpad!

Jednička mi nepřišla tak hrozná, ale u dvojky mi vyloženě vadila ta chaotická kamera a hlavně příběh přes kopírák jako v jedničce...některé postavy byly fakt zajímavé, ale nebyl využit jejich potenciál. Místo toho jsme svědky "šokujících" momentů jako je smrt batolete nebo nesmrtelnosti bloncky z jedničky. Pitva monstra a následný únik fekálií a spermatu mi přišel jako velká demenťárna a nezachrání to ani rozkládající se babička..odpad ()

MickeyStuma

Krvavý masakr pokračuje. Snímek jen pro silné žaludky. Roztrhaná těla na kousky, stříkající krev, vraždící monstrum, příběh zcela bez děje. Tak tohle je jako z projektu GRINDHOUSE. O proti jedničce je to už slabší na hlášky, ale i tak to mnohdy stojí za to. Masakr střídá masakr a nikdo si není ničím jistý. Pro fanoušky paráda, pro ostatní šokující slátanina. Každopádně nezvyklý snímek, u kterého se pro jistotu nedoporučuje jíst. A když už, tak jedině krvavou tlačenku. ()