• tatka

Ach tie konce, a tie texty distribútora, to je v česko - slovenskej filmografii tá najväčšia hrôza. Keď sa zjavila v závere tá helikoptéra, myslela som si najprv, že sedím na diaľkáči a nejakým omylom som si prepla na iný kanál. A neprepla, to len niekoho napadlo prilepiť taký akčný koniec na pomaly plynúcu, komornú drámu o troch postavách. Škoda zmarenej šance.(20.12.2012)

• Lish84

Aby vás příběh, kdy hlavnímu hrdinovi zmizí beze stopy manželka, aspoň trochu nevtáhl, to by museli být tvůrci už naprostí diletanti. Takže začátek filmu celkem zaujme a ještě slibnější to začne být v momentě, kdy se na scéně poprvé objeví Petr Nárožný jako detektiv. Pro něj netypická role, nicméně je příjemné překvapení, jak mu skvěle sedne. Jenže bohužel kolem něj se příběh moc netočí a motiv muže hledajícího manželku se začne podivně rozmělňovat, až nakonec vyústí v podivné, rádoby akční finále. A ačkoliv občas na chvilku opět vstoupí do filmu Petr Nárožný, scénář mu předepisuje spíš takové obyčejné detektivní klišovité dialogy a rozhodně plně nevyužívá možností, jaké obsazení Nárožného jako vyšetřovatele nabízelo.(16.3.2008)

Nektere dialogy mi prisly dost neuveritelne, v normalnim zivote neuskutecnitelne.Film mne vtahnul, citil jsem atmosferu.Pekna vila. Fantasticky MIlan Knazko,skvela Lucie Vondrackova,pro mne dost fajnovy Petr Narozny.Za tu atmosferu a pro mne prekvapeni v podani Vondrackove davam hvezdy ctyri. "Jestli ho nastves, tak te zabije!"(1.5.2008)

Dávám 3 hvězdičky - dobrý nápad, příjmeně tajemná atmosféra, herecké obsazení, ... Jen kdyby to tvůrci "dotáhli" do lepšího konce/výsledku. Dalo se z tohoto tématu vytřískat mnohem více. Souhlasím s tím, že se to celé jakoby "vleklo" - škoda jen, že ten konec byl tak unáhlený, slušelo by tomu obsáhlejší vysvětlení. 64%.(13.9.2009)

• Oskar

Budete-li hodinu a půl přebírat čočku, prožijete napínavější večer než při sledování této kostrbaté detektivky. Okruh podezřelých se poměrně záhy zúží na dva lidi a o jednom z nich už z podstaty vyprávění víte, že to neudělal. ;-) Skutečný pachatel se navíc nepřizná pod tíhou důkazů, ale ve chvíli, kdy už je opravdu neúnosný jejich nedostatek. Očekávání, že vše by mohla napravit nějaká nečekaná pointa, se ukážou jako lichá. V hodnocení ale musím zohlednit výborného Petra Nárožného v neobvyklé roli a Milana Kňažka, kterého režisér přiměl hrát bez obvyklé manýry. 40%(6.3.2008)

• - Herec Petr Pelzer tímto filmem oslavil jubilejních 40 let před kamerou. (M.B)