• mh.mail

40% — Nudné ještě víc, než je na televizní film nutné, rozvleklé a nepřekvapivé. Petr Nárožný mi v roli detektiva moc neseděl a celkově se tam vyskytovaly divné typy (např. Etzler v roli nerudného vyšetřovatele, který prošuměl bez většího efektu). Pan Šašek určitě napsal lepší scénáře.(19.6.2017)

Dávám 3 hvězdičky - dobrý nápad, příjmeně tajemná atmosféra, herecké obsazení, ... Jen kdyby to tvůrci "dotáhli" do lepšího konce/výsledku. Dalo se z tohoto tématu vytřískat mnohem více. Souhlasím s tím, že se to celé jakoby "vleklo" - škoda jen, že ten konec byl tak unáhlený, slušelo by tomu obsáhlejší vysvětlení. 64%.(13.9.2009)

• tatka

Ach tie konce, a tie texty distribútora, to je v česko - slovenskej filmografii tá najväčšia hrôza. Keď sa zjavila v závere tá helikoptéra, myslela som si najprv, že sedím na diaľkáči a nejakým omylom som si prepla na iný kanál. A neprepla, to len niekoho napadlo prilepiť taký akčný koniec na pomaly plynúcu, komornú drámu o troch postavách. Škoda zmarenej šance.(20.12.2012)

Nektere dialogy mi prisly dost neuveritelne, v normalnim zivote neuskutecnitelne.Film mne vtahnul, citil jsem atmosferu.Pekna vila. Fantasticky MIlan Knazko,skvela Lucie Vondrackova,pro mne dost fajnovy Petr Narozny.Za tu atmosferu a pro mne prekvapeni v podani Vondrackove davam hvezdy ctyri. "Jestli ho nastves, tak te zabije!"(1.5.2008)

• Oskar

Budete-li hodinu a půl přebírat čočku, prožijete napínavější večer než při sledování této kostrbaté detektivky. Okruh podezřelých se poměrně záhy zúží na dva lidi a o jednom z nich už z podstaty vyprávění víte, že to neudělal. ;-) Skutečný pachatel se navíc nepřizná pod tíhou důkazů, ale ve chvíli, kdy už je opravdu neúnosný jejich nedostatek. Očekávání, že vše by mohla napravit nějaká nečekaná pointa, se ukážou jako lichá. V hodnocení ale musím zohlednit výborného Petra Nárožného v neobvyklé roli a Milana Kňažka, kterého režisér přiměl hrát bez obvyklé manýry. 40%(6.3.2008)

• - Herec Petr Pelzer tímto filmem oslavil jubilejních 40 let před kamerou. (M.B)