Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lish84
  **

  Aby vás příběh, kdy hlavnímu hrdinovi zmizí beze stopy manželka, aspoň trochu nevtáhl, to by museli být tvůrci už naprostí diletanti. Takže začátek filmu celkem zaujme a ještě slibnější to začne být v momentě, kdy se na scéně poprvé objeví Petr Nárožný jako detektiv. Pro něj netypická role, nicméně je příjemné překvapení, jak mu skvěle sedne. Jenže bohužel kolem něj se příběh moc netočí a motiv muže hledajícího manželku se začne podivně rozmělňovat, až nakonec vyústí v podivné, rádoby akční finále. A ačkoliv občas na chvilku opět vstoupí do filmu Petr Nárožný, scénář mu předepisuje spíš takové obyčejné detektivní klišovité dialogy a rozhodně plně nevyužívá možností, jaké obsazení Nárožného jako vyšetřovatele nabízelo.(16.3.2008)

 • tatka
  **

  Ach tie konce, a tie texty distribútora, to je v česko - slovenskej filmografii tá najväčšia hrôza. Keď sa zjavila v závere tá helikoptéra, myslela som si najprv, že sedím na diaľkáči a nejakým omylom som si prepla na iný kanál. A neprepla, to len niekoho napadlo prilepiť taký akčný koniec na pomaly plynúcu, komornú drámu o troch postavách. Škoda zmarenej šance.(20.12.2012)

 • dr_drep
  odpad!

  Proboha, to už všichni pozbyli i poslední zbytky zdravého rozumu? Tak nelogický, pitomoučký, slaboduchý scénář by snad nenapsal ani zájemce o studium scénáristiky na DAMU. Třeba závěrečná akce s vrtulníkem, to bylo jako co? Nebo ty dialogy - Kňažko už ví, že vraždila Chýlková, a první, co jí řekne je to, že k ní už v životě nevstoupí do bytu :))). Vražda přejetím autem, hmmm, taky slušný. No abych to zkrátil - z hlediska žánru, řemesla i kumštu totální odpad. Ale pro koncesionáře ČT asi dobrý. Podojila se dojná kráva ČT, i vrtulník byl... V hlavní roli totální neschopnost.(7.10.2013)

 • Enšpígl
  **

  Scénář napsala asi veverka, která v dětsví dostala velkým žaludem po hlavě. Nebýt fantastických hereckých výkonů tria Chýlková, Kňažko, Nárožný dávám odpad. To se mě totiž snad ještě nestalo, abych vinou špatnýho způsobu vypravění, byl donucen znát pachatele proti své vůli a dřív než je ve finále odhalen. A největší bžunda je, že film dál dělá jako že je napínavej :-)(7.9.2009)

 • trollfjord
  ****

  Příjemná detektívka, ale jednu hvězdičku ji vzít musím. Takovou pitomost totiž profesionálové udělat nemohou. Když poprvé přijel Kňažko k Chýlkové, zaparkoval na ulici před domem, skoro bych řekl, že to byla Nerudovka. Hrozně úzká ulička. Vešel do domu, kde na schodech míjel Lordana. No a když s Chýlkovou vycházeli z domu, ejhle, vycházeli, tak vyšli ne z vchodových dveří ale z nějakých vrat na velice rušnou ulici s chodníkem, u kterého parkovalo Kňažkovo autíčko. Jinak ale docela příjemná podívaná, i když, ten závěr byl takový trošku moc umělý.(18.12.2012)

 • - Herec Petr Pelzer tímto filmem oslavil jubilejních 40 let před kamerou. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace