Příběh si na detektivku víc hraje, vinu na tom má slabší scénář. Ale herecky přesvědčivé hlavně díky Kňažkovi.(7.9.2009)

fantastický Kńažko díky jehož výkonu vypadá tento tv film mnohem lepší než ve skutečnosti je. Závěr je dost nepovedenej (jak z americkýho akčňáku, do salóní český detektivky se fakt nehodí). Ovšem Petr slavík je velmi talentovaný režisér, škoda že nedostal lepší látku.(23.3.2008)

• Oskar

Budete-li hodinu a půl přebírat čočku, prožijete napínavější večer než při sledování této kostrbaté detektivky. Okruh podezřelých se poměrně záhy zúží na dva lidi a o jednom z nich už z podstaty vyprávění víte, že to neudělal. ;-) Skutečný pachatel se navíc nepřizná pod tíhou důkazů, ale ve chvíli, kdy už je opravdu neúnosný jejich nedostatek. Očekávání, že vše by mohla napravit nějaká nečekaná pointa, se ukážou jako lichá. V hodnocení ale musím zohlednit výborného Petra Nárožného v neobvyklé roli a Milana Kňažka, kterého režisér přiměl hrát bez obvyklé manýry. 40%(6.3.2008)

• Slarque

Psychologické drama hrající si na detektivku je sice dobře obsazené, ale jinak většinou nezajímavé, ke konci přímo k smíchu.(2.3.2008)

• Enšpígl

Scénář napsala asi veverka, která v dětsví dostala velkým žaludem po hlavě. Nebýt fantastických hereckých výkonů tria Chýlková, Kňažko, Nárožný dávám odpad. To se mě totiž snad ještě nestalo, abych vinou špatnýho způsobu vypravění, byl donucen znát pachatele proti své vůli a dřív než je ve finále odhalen. A největší bžunda je, že film dál dělá jako že je napínavej :-)(7.9.2009)

• - Herec Petr Pelzer tímto filmem oslavil jubilejních 40 let před kamerou. (M.B)