Nastala chyba při přehrávání videa.
 • trollfjord
  ****

  Příjemná detektívka, ale jednu hvězdičku ji vzít musím. Takovou pitomost totiž profesionálové udělat nemohou. Když poprvé přijel Kňažko k Chýlkové, zaparkoval na ulici před domem, skoro bych řekl, že to byla Nerudovka. Hrozně úzká ulička. Vešel do domu, kde na schodech míjel Lordana. No a když s Chýlkovou vycházeli z domu, ejhle, vycházeli, tak vyšli ne z vchodových dveří ale z nějakých vrat na velice rušnou ulici s chodníkem, u kterého parkovalo Kňažkovo autíčko. Jinak ale docela příjemná podívaná, i když, ten závěr byl takový trošku moc umělý.(18.12.2012)

 • tatka
  **

  Ach tie konce, a tie texty distribútora, to je v česko - slovenskej filmografii tá najväčšia hrôza. Keď sa zjavila v závere tá helikoptéra, myslela som si najprv, že sedím na diaľkáči a nejakým omylom som si prepla na iný kanál. A neprepla, to len niekoho napadlo prilepiť taký akčný koniec na pomaly plynúcu, komornú drámu o troch postavách. Škoda zmarenej šance.(20.12.2012)

 • nascendi
  **

  Jeden z filmov, u ktorých sa celkový dojem plynule až k záveru, ktorý prináša iba znechutenie. Podpísal sa pod to scenárista, ktorý by sa mal v súlade so svojim menom (nomen omen) radšej venovať komédiám. Možno by bol úspešnejší, lebo detektívky mu nesvedčia. Kňažko bol v rámci existujúcich limitov výborný, i keď v tom škoricovom baloňáčiku pripomínajúcom Columba mal chodiť skôr Nárožný. Ostatní predviedli svoj štandard (Etzler pôsobil kŕčovito), ale scenáristické lapsusy nemohli eliminovať. Na dobrú českú detektívku si budem musieť ešte počkať.(20.6.2017)

 • Enšpígl
  **

  Scénář napsala asi veverka, která v dětsví dostala velkým žaludem po hlavě. Nebýt fantastických hereckých výkonů tria Chýlková, Kňažko, Nárožný dávám odpad. To se mě totiž snad ještě nestalo, abych vinou špatnýho způsobu vypravění, byl donucen znát pachatele proti své vůli a dřív než je ve finále odhalen. A největší bžunda je, že film dál dělá jako že je napínavej :-)(7.9.2009)

 • Véronique
  ***

  Dávám 3 hvězdičky - dobrý nápad, příjmeně tajemná atmosféra, herecké obsazení, ... Jen kdyby to tvůrci "dotáhli" do lepšího konce/výsledku. Dalo se z tohoto tématu vytřískat mnohem více. Souhlasím s tím, že se to celé jakoby "vleklo" - škoda jen, že ten konec byl tak unáhlený, slušelo by tomu obsáhlejší vysvětlení. 64%.(13.9.2009)

 • - Herec Petr Pelzer tímto filmem oslavil jubilejních 40 let před kamerou. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace