Producent filmu IGBY, nominovaného na Zlatý glóbus, přichází s působivým příběhem o temných stínech životního stylu 80. let v Los Angeles. INFORMÁTOŘI, jejichž děj je zasazen právě do Los Angeles 80. let, se soustředí na mladé a bohaté Losangelesany, pohlcené dekadentním životním stylem. Žijí lhostejně a izolovaně od skutečného světa. Půltuctu příběhů filmu spojuje jedna osoba – Graham Sloan. Je to dítě luxusu, které se snaží najít svou vlastní cestu. Grahamovými nejlepšími přáteli jsou Christie a Martin. S nimi se oddává sexu, drogám i debatám o životě. Martin zároveň tajně udržuje milostný vztah s Grahamovou matkou, zatímco otec je posedlý stárnoucí, ale stále sexy hlasatelkou Cheryl Laineovou. Cheryl se také schází s mladíkem jménem Danny, který by mohl klidně být jejím synem…a složitá síť příběhu se zaplétá… Grahamův přítel Tim jede s otcem na Havaj. Otci během pobytu začne vrtat hlavou, proč se jeho synovi nelíbí děvčata a co na jeho chlapci tak přitahuje muže. Grahamův soused Jack drží v zajetí dítě, které unesl z mnohem temnějších důvodů, než je výkupné. Násilnická popová hvězda Bryan Metro se ocitne v nejhorší krizi právě ve chvíli, kdy je jeho kariéra na vrcholu. INFORMÁTOŘI jsou portrétem zbloudilé generace – tragický pád do propasti pod oslnivým pozlátkem L.A. (oficiální text distributora)

Peenugirl

Tento "film" má aj fanušikov? To je snáď len irónia. Trapné obrazy posekané neprehladne a postavy - hnus zberba... Akože fakt nie je umením všetko, čo nedáva zmysel. To si môže myslieť asi len Gregor Jordan. Pedofili, im predaný chlapček, narkomani, grupáče, násilníci a to vsetko nedôverihodne, no chceli šokovať a prepočítali sa. Neoplatí sa tento brak pozrieť...10% ()

poison

Tento film jsem fakt hodne dlouho odkladal. A jak je videt, neni vzdy dobre ridit se hodnocenim na csfd :) Takove zaverecne deja vu naposled pamatuji u filmu Strange days. K tomu paradni soundtrack a vyborna atmosfera zlatych 80. let, neni co vic si prat :) Jeste, ze jsem v te dobe vyrustal, sice jenom u nas :) ale i tak. ALL FUCK YOURSELF. 80% ()

Fenk

Zlatomládežnické retro o předávání genetických informací s příměsí smrtícího viru ve stylu tiché pošty, které zbytečně těží ze zvučných jmen. To vše dochuceno zvuky A Flock of Seagulls a jinými nově zvlněnými družinami. ()

tinss_18 odpad!

Úplna strata času. Zbytočne som premrhala 94 minút môjho života. Keď sa ma niekto opýta,aby som mu ppovedala zbežný obsah filmu, tak veľmi mu toho nepoviem, lebo to malo fakt divný dej. ()

Carmen001

Nemůžu se se zdejším hodnocením ztotožnit. Film jsem si tehdy koupila na dvd a trvalo mi, než jsem ho shlédla. Je pravda, že poprvé mě to moc neuchvátilo, ale po druhém a třetím shlédnutí musím říct, že si takovéto hodnocení zdejších uživatelů nezaslouží. Opravdu nikdo asi nezažil 80.léta v americe, v prostředí "zlaté mládeže". Pod krásným pozlátkem života bohatých je vidět, jak jsou všichni prohnilí. Každý má sex s každým nebo všichni dohromady, někomu je to jedno, někdo je zamilovaný a nemůže to ustát. Všechno pod vlivem drog a chlastu. Někdo je homosexuál, jiní jsou si nevěrní a žijou spolu v manželství snad aby se neřeklo. Na druhou stranu je tam i druhá strana, kdy je pro peníze člověk udělat bez zkrupulí cokoliv... Dekadence všude okolo, žádné přibarvování.... Třeba to tak v reálu bylo, třeba taky ne. Ale ten film mě prostě bavil. Nejlepší komentář Agatha. ()

GizmoD

Bohatstvo, nic nerobenie, sex, drogy, AIDS a zvrhlosti = zivot hollywoodskej smotanky 80 tych rokov z druhej stranky. Vo filme sa objavuje par hviezdnych hercov, ale cely film predstavuje nesurody gulas bez jasnej myslienky ci zakladneho deja ... alebo som nepochopil tvorcov. ()

Kitty_Kat

Vyjímečné drama o lidech, kteří žijí nespoutaný život bez pravidel. Podléhají svým touhám, ale ocitají se v pasti. Řekla bych, že se bojí skutečného života a jejich nevědomost je ničí. Ke konci filmu většina z nich procitne do reality a uvědomí si, o co přicházejí. Pro některé z nich je už bohužel pozdě. Často se píše, že je film povrchní a že je pouze o sexu, drogách a penězích. Není, skrývá mnohem víc, jen to chce mít oči otevřené. Již úvodní scéna je perfektní a vystihuje atmosféru 80.let: noční záběry na Los Angeles, velká párty, drogy, flirtující pohledy, skvělá hudba. Film je plný krásných lidí, které budete litovat nebo nenávidět. Graham je zmatený ze svých vnitřních pocitů, Christie je povrchní a nechává se ovládat svým chtíčem, Martin je bezcitný a bouřlivý, Laura je zklamaná životem, William je sobec, Cheryl stále doufá, Bryan Metro je lidská troska, Tim je lhář, Peter násilník....Ale všichni mají jedno společné - jsou v pasti a je jen na nich, zda-li si to uvědomí a pokusí se uniknout. Herecké výkony jsou solidní. Osobně si myslím, že Kim Basinger vyniká, ale to se dalo předpokládat. Moc se mně líbil výkon Amber Heard (ne nejsem bisexuálka obdivující její skvělou postavu :-) Není to jednoduchý film, ale dává nám dostatečný prostor k přemýšlení. Závěrečná scéna, kdy leží Christie na pláži a čeká na smrt, je mrazivá a nese v sobě svým způsobem určité poselství. Za zmínku stojí i hudba, která filmu dodává jiskru. ()

Yaan2

°°IGBY byl super, ale tohle...? Nechápu proč, ale nějak naivně jsem doufal, že ty děje na konci budou mít nějaké spojení a ono nic... PS: Amber Heard vypadá líp nahá a tady jí ta role sekne. Celkově mi ale lezla v tomto filmu na nervy. ()

hajner

Vzťahová žvatlanina. NUDA. Sex,únosi,gayovia, žiarlivosť a panikáreň. Nič zaujímavé hlúposť. Jedna len z úcty k prestárlym hviezdám. ()

TeeToTaller odpad!

Nechápu, jak tohle může někdo natočit. Vlastně nechápu ani název tohohle "filmu". Je to námět hodící se maximálně na desetiminutový studentský snímek. Tady je všechno roztažené neuvěřitelně nudných 94 minut. Chtěl jsem dát alespoň hvězdu za Amber, ale jelikož jsem to nezvládl ani dokoukat... Když byla Amber hostem v Top Gearu (s16e05) říkala, že tohle si lidi pustí jenom kvůli jejím nahým scénám. Já jsem byl přesně takový případ a opravdu si nedokážu představit jiný důvod. Kdybych byl heterosexuální holka asi bych to vypnul po 5 minutách.... ()