Životní styl horní střední třídy Dona a Bridget Cardiganových je ohrožen, protože to vypadá, že Don, který je už rok bez práce, už žádnou hledat nechce, a hospodyňka Bridget nepracovala po většinu svého života. Jejich dluhy se už blíží 300 000 dolarů. Když to Bridget zjistí, dojde k závěru, že potřebuje získat práci - jakoukoli práci - která jim přinese aspoň nějaké prostředky. Neochotně vezme práci uklízečky ve Federální ústřední bance v Kansas City. Bridget téměř okamžitě okouzlí všechny ty staré opotřebované bankovky, které míří ke skartaci. Přijde s plánem, jak si zase pomoci k penězům - ukradne hodně z těch peněz, což podle ní je snadná práce, protože zámky používané na peněžních vozících jsou standardní a nikdo nikdy nekontroluje odpadky. Ke svému plánu potřebuje získat jednu osobu, která pracuje se skartovačkou, a druhou, která tlačí vozíky s penězi. (Filmbox)

Rockerman

Slabá komedie, s velmi špatnými výkony všech tří hlavních postav. Jedno podívání a dost. Pokud to však neuvidíte, nic vám neuteče!!! ()

Patryska

Jako herečku jsem měla Diane Keaton ráda, ale poslední dobou mi přijde spíše trapná a nechutná. Možná je to i těma pitomýma filmama, v kterých v posledních letech hraje.. ()

Mahoney.

Veľmi sa mi páčilo ako Ted Danson povedal pri výsluchu: "Iste, aj my sme mali problémy, napríklad kam všetky tie peniaze dáme." A ešte sa sám na tom zasmial. :D ()

darkreider

Relax. Kúsok na jeden sobotný večer, ktorý neurazí. Humor nie je výrazný a časté dialógy o sexuálnej absencii boli pre mňa agóniou, ale príbeh a jeho podanie sa mi páčil. Dokonalý priemer. Jednoduchý, zábavný vrámci možností, na zahnanie nudy ako stvorený. ()

Karp

Ach ty dialogy... Možná by bylo lépe, kdyby hl. představitelky mlčely, mlčely a zase mlčely. Odpočátku jsem tenhle film bral jako nenáročnou komedii, která zabaví a vyplní čas. - Ale ani to nenastalo, spíše se dostavila nuda a čekání na konec. Nějak si ty vtípky a rozverné taškařice k popukání k filmu nesedly. Zvláštní. Herecké obsazení je ovšem dobré, i když Queen Latifah zrovna nemusím a její kouzlo jsem doposud neobjevil. ()

josieaddms

Docela zábavná lehká komedie. Každý máme občas chuť pustit si něco lehčího, řekněme pohodového - a tohle mě v tom směru nezklamalo. Keaton+Latifah+Holmes si vyhrály se svými charaktery, byly vtipné a uvěřitelné. Příběh nebyl samozřejmě jeden z nejlepších nebo nějak extrémně poutavých, ale je to prostě komedie postavená na charakterech a hereckých výkonech hereček, které to podle mě zvládly. ()

dino.h

To měly být Dannyho parťačky? Nic proti, ale toto se prostě nepovedlo. Komedie - Krimi: když čtu tuto kombinaci, představím si, že film bude mít nějaký spád - nemá. ()

Cortesz

Film na mě působil až moc televizně, nebýt v tom Diane Keaton a Katie Holmes, tak se na to ani nekouknu, nakonec jsem se tedy odhodlal, příběh to má sice vtipnej, ale je to natočeno příliš amatérsky, k tomu mě tu opět jako snad v každém filmu vytáčí ta tlustá, nesympatická Queen Latifah, která mi dokáže pokaždé zkazit snad každej film, ve kterém se objeví, díky bohu za Diane Keaton, která je dobrá a ta Katie Holmes je zde asi nejzábavnější a k tomu se na ní dobře kouká. ()

zuzzuli

Nebyl to špatný film. Takový na nedelni odpoledne. Herečku Diane Keaton mám ráda, a nevadí mi ani Queen Latifah. Takže zajímavý námět, skvělé finty, ale ten konec.... ()

PlysovyMacko

Prilezitost robi zlodeja. Pohodova komedia, heist je podareny, baby su sympaticke a sikovne. Zelala som im to. Vynasat peniaze z federalnej banky nemoze byt take lahke. Ked nemali kde davat peniaze, mali skoncit, nemali byt hamizne. ()

Lierre

Vpravdě originální způsob, jak přijít k pěknému balíku (doslova) peněz. Mimochodem, kde jinde uvidíte, jak někdo skartuje dolary rovnou do záchodové mísy nebo je hází do kamen?! Zábavný film, dobře vybraná nesourodá trojice hereček. Po dlouhé době (alespoň inteligentní) komedie, u které jsem se pobavil (bez nutnosti "toaletního" humoru). Palec nahoru! (na obočí) ()

natalanka

Komedie, která je lehká, svižná, a kdy dostanete chuť pracovat v bance a mít taky takový skvělý nápad. Jééééé. Prostě film na odpoledne, kdy venku prší a vy se chcete na hoďku a půl odreagovat. Diane je zase skvělá a konec je prostě optimistický. :-)) ()