Po nezdařené transakci v utajení se ztratí 40 kilogramů heroinu a policisté, kteří byli do akce zapojení, jeden po druhém umírají. Mezi kolegy Salt a Maxem pomalu mizí vzájemná důvěra a situace je přinutí učinit několik velmi závažných rozhodnutí. (Filmbox)

MickeyStuma

Temný příběh policisty, se kterým se život nemazlí. A s nikým se nemazlí ani on. Michael Madsen v roli, kde konečně vynikli jeho herecké přednosti. Dobře odvedený scénář mu dal šanci rozehrát charakter policisty, který je obyčejným člověkem, avšak zodpovědným za své činy a činy svých kolegů. Když se během akce ztratí nějaké to množství drog, rozehraje se plejáda událostí plného vzájemného podezření, nečekaných zvratů a překvapení. Docela by mě zajímalo, jak by si s takovouto látkou poradil Quentin Tarantino. Raul Inglis, který to nejen režíroval, ale je i autorem scénáře, to pojal vše podle svých představ a nutno uznat, že jeho vize není nijak špatná. Skupinka policajtů do chvíle největšího průseru vzájemně vycházela s respektem a pokorou. Ale když se to prostě pokazí, nejen že kryje každý sám sebe, ale s velkou nedůvěrou dokáže pokořit i jeden druhého. Snímek je nízkorozpočtový a ani to není znát. Dobrá práce s kamerou a světly vytvořila vizuální dílo hodné obdivu. Když jde o špinavou práci, vždy to smrdí průserem a o tom pojednává tento snímek, který mezi policejními filmy velmi vyniká. ()

Tanus

Nízkorozpočtovák ve stylu noir. I když Michael Madsen vypadá, že má dobře přes metrák tak má pořád charisma na rozdávání, Daryl Hannah je místy stejně slizká jako v Kill Bill. Škoda pomalejšího tempa, trocha akce navíc by filmu jen prospělo. Přece jenom prostředí pasáž se celkem vleče. ()

unrocker

Tohle není ani dedektivka ani thriller ale něco mezi tím a ještě hodně daleko. Všichni se tam stejně nakonec postřílí a všechno dopadne jinak než jak se zdálo a je hotovo... Jee tohle je prostě klasický americký film s docela dobrým Madsenem... ()

Kenshin

Velké filmové překvapení ve stylu noir! Myslím, že jméno režiséra Raul Inglis neslyším naposledy. Rovněž Madsen i Hannah jsou ve skvělé formě. Prostě pro fajnšmekry se jedná o vynikající jednohubku... (8/10) ()

veverysiak

Zvláštne dielko, roztomilo pochmúrne, s celkom obstojným námetom, len to chlapi nezobrali z tej správnej strany, aj keď voľba na Quentinove ikonky Michaela a Daryl bola šikovným a dobrým ťahom, takže 60%. ()

chosan

Pokud i tomto filmu prohlásil herec Dennis Hopper že je to jeden z nejlepších policejních filmů tak s ním zásadně nesouhlasím pro mě je to průměrné akční či spíše krimi béčko takže dávám 45%. ()

rotas

Oproti sloganu na dvd jeden z nejlepších filmů o plicistech, bych řekl že se jedná o jeden z nejhorších filmů o policistech, Na Michaela Madsena už se asi těším jen až se rozhodne natočit dej si pohov kámoši 3 nebo film o důchodcích na rybách ()

radostR

Velké zklamání. Madsenův herecký potenciál nevyužitý, děj chabý, postrádající napětí, film zbytečně rozvleklý. Snad jen Daryl Hannah mě po delší době upoutala. Katastrofální je český dabing. ()

andy60

Zlost mám hlavně na sebe, že jsem za tohle dvd vyhodil peníze. Samý nudný kecy typu - moh by to bejt (nic neříkající jméno) a akce žádná. Nejakčnější scéna byla snad na začátku, kdy si ho nechá Madsen vyhonit. Ještě v půlce jsem pořádně nevěděl, o čem to vlastně je, takže bída a utrpení. ()