Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

jirijo

Pseudoromantická vyčpělá komediální limonáda, které se handrkuje odnikud nikam a ani po té cestě se příliš nepobavíte. Sandra Bullock (pro kterou byl rok 2009 mimořádně úspěšný - Zrození šampiona & Návrh) přijala tuto roli zřejmě v náhlém pominutí smyslů a/nebo návalu oscarového opojení. Zásmál jsem asi dva a půlkrát, pokusy o jakousi romantiku jdou zcela mimo a Sandře Bullock opravdu tahle role nesedí. Nejlepší z hereckého obsazení byl Thomas Haden Church, který si zřejmě rozpomněl na zlaté časy Bokovky a vzbuzuje dojem, že se při natáčení alespoň dobře bavil. Jinak je to bohužel těžká nuda... ()

Mikecat

Sandra Bullock a jej typický štýl - bláznivá a pritom veľmi inteligentná. Ako autorka krížoviek, zavretá stále medzi 4 stenami s knihami a encyklopédiami. Všetko sa zmení, keď jej rodičia dohodnú rande naslepo. Nič si od toho nesľubuje, čaká ju však príjemné prekvapenie, na rozdiel od neho - zľakne sa jej a utečie. On je totiž novinár a cestuje po svete. Ona sa bláznivo zamiluje a začína ho prenasledovať. Potiaľto je to zábavné, príjemné, zaujímavé. Potom však padne v priamom prenose do starej šachty a stráca sa humor, napätie aj zábava. Vcelku príjemné, až na ten pobabraný end. ()

honzic

Nakonec to nebylo tak strašné, jak jsem čekal. Sice trochu patosu a keců a trapnosti tam bylo, ale jinak to bylo celkem koukatelné. Hodnocení: 55 % ()

lobo87

Popravde, od Sandry a Bradleyho by som čakal viac. Takto je to taká zábavná blbinka o jednej otravnej ženskej, ktorú si nakoniec všetci (vrátane vás) obľúbia. Avšak, na takýto film je škoda týchto hercov... 55% ()

BlondJames

Vím, že bych to měla brát jako komedii, když já se u toho nesmála.Co mi ale vadilo, tak učitě záchrana životů, kde se čeká na jeřáb, přitom je tam tolik hasičů s příslušným vybavením a milion aut, tak na co jeřáb? Tyhle blbosti mi tak nějak ve filmech vadí, když se nejedná o pohádku.Sandru mám moc ráda, ale tohle asi nebyla úplně trefa do černého, zatím, dle mého hlediska, její nejslabší film. ()

Davemix

Velmi slabá komedie. Letos jsem viděl se Sandrou Bullock taky Návrh a ten mi přišel o dost lepší. A ten konec, ten byl ůplně vedle, proč tam nehodili provaz a nevytáhli je ven sakra :-) 45% ()

Susperian

Proboha lidi co to s vámi je? Ano mam rád idiotské a oddychové komedie proč taky ne. Ale tohle je příliš. Sandru jsem nikdy nemusel, ale tímhle si sama navlékla pomyslnou oprátku herectví. Já vím je krize a i herci potřebují na nájem, ale co je moc to je moc. Ten film je tak nudný, předvídatelný plný toho nejhoršího klišé. A Sandra tak otřesná i když vím, že ta role taková je, ale ne to fakt ne. I herec by měl mít trošku soudnosti. Hlavně ten konec. Tak všechny děti zachránili úplně normálně jen Sandra tam musí trčet hodinu a dělat hrdinku...pro mě letos nejhorší komedie. Jeden bod jsem udělil za hlášku jednoho z reportérů... P.S. A teď se dočítám, že za to dostala zlatou malinu tak to jsem rád, že nejsem sám kdo má stejný názor ()

esmoke

Hal_Moore napsal "Film není ani komedií, ani romantickým a už vůbec není romantickou komedií. Na to je zde příliš málo vtipu a žádná romantika. Postava Mary mě neuvěřitelně iritovala a z filmu jsem neměl vůbec dobrý pocit. Zbytečné mrhání časem. a já nemůžu jinak nežli souhlasit. Teto film dokonce uspával i krásnější polovinu publika. ()

ssscream

Umělý jak pet flaška od minerálky, ale i přesto jsem se bavil. Pokud máte chuť na oddechovku, při který nechcete rozebírát příklady typu "Dyt tady by si přece určitě zlomil nohu a přitom se mu vůbec nic nestalo!" a nebude vám vadit trocha té trapnosti. ()

denyny

První polovina filmu mě vůbec nebavila, potom co Mary spadla do dolu, to bylo o něco lepší. Kdybych tenhle film neviděla, o nic bych nepřišla. Možná, že po světě pár takto pošahaných žen běhá, ale i přesto mi přišel film nereálný. Sandra už ztvárnila mnohem lepší role a upřímně nechápu, proč roli Mary vzala. Podle mě se na ni nehodila. Je to smutné, ale bylo těžké si oblíbit některou z postav, protože jediná postava, která mě bavila, byl Thomas Haden Church. ()

_Irbe_

Pro tyhle filmy mám zvláštní slabost. I když toto není klasická "romantická komedie se Sandrou", i tahle má to kouzlo té příjemné pohádky pro dospělé, kde ženy po třicítce (nebo spíš už čtyřicítce) jsou krásné, hubené, roztomilé, hodné nota bene nezadané a nemají žádné závazky. Tedy v podstatě k zulíbání, protože téměř vždy touží přesně po chlapech jako jsem já (hodný, sympatický, vysoký, který ženy nebije a nenadává jim do k*rev atd. - jak si to o sobě myslí dalších 80% mužské populace, tzn. vhodně zvolená cílova skupina : ). Tzn. opravdu příjemně povedená pohádka. Nechápu, jak to Sandra dělá, ale opravdu klobou dolů, že to pořád dokáže utáhnout. ()

SuzieS

slo by z toho vymlatit mnohem vic,.. ale nejvic se mi libila pasaz na konci, jak si tvurci delaji srandu z modernich novinaru :D :D ()

kikin01

Chvílemi opravdu vtipné, svěží, a zase jsem se polil pivem :), když jsem si scénu na začátku v autě pouštěl znovu. Sandra to zvládla jako vždy skvěle, na jedničku! ()

p.a.douch

Dal bych tři, ale jednu přidávám za Thomase Hadena Churche. Jinak film je koukatelný. Sandra hraje dobře, Cooper pak taky docela slušně panikaří a Jones v kozačkách taky ujde. Nejlepší je ale T. H. Church. Jeho pojetí záchrany je boží. ()

EddiePJ

"Jsem jablkový sochař..." Člověk by si řekl, že se jedná o účelovou parodii na debilní nevtipný americký komedie. Bohužel, podle Sandry Bullock to asi vtipný být má... a já jí navíc ve filmech fakt nesnáším. Bez hláškujícího reportéra v podání Thomase Hardena Churche by se to vydržet nedalo. ()