Výborný film so skvelým začiatkom, ktorý vtiahne do deja. Očakával som, že sa to rozbehne a bude to drsný akčný film, no to sa im moc nepodarilo. Keby že Bruce Willis a Radha Mitchell nemajú spolu každých 10 minút nejakú "romantickú" zdĺhavú scénu, tak by to bolo super. Ale koniec filmu bol výborný a ja som sa dobre bavil :)(3.2.2010)

• H34D

Jak nápaditý je námět, tak nenápadité je zpracování - naprosto triviální detektivka, bez špetky invence, se sotva průměrnou atmosférou a smutně promarněným potenciálem. Scénář s prázdnými dialogy a nefungujícími emocionálními ("taky jsem ztratil syna"), či napínavými (shift+enter) momenty není vykoupen dokonce ani akcí - pár fádních, zbytečně k nepřehlednosti prostříhaných záběrů se nechytá ani na T3... Když film tvářící se relativně vážně a sofistikovaně může sloužit maximálně jako odreagovačka se stylovým hlavním hrdinou (za předpokladu, že zahodí tu teplou paruku), tak nastává fakt čas se zamyslet, kde udělali soudruzi z Hollywoodu chybu... 4/10(7.10.2009)

"Já jen nechci zemřít ve stimulačním křesle s pinďourem v ruce." A to mně by to zase až tak moc nevadilo. Vždyť co může být lepší, než užívat si dokonalého života a přitom kynout v křesle v bezpečí domova? No dobře, mít mladé a skvěle fungující tělo, tak by mi to tak lákavé nepřipadalo, ale když kolena vržou, paměť vynechává a pět orgasmů za večer je maximem, tak mi život přes náhradníka vůbec nepřipadá špatný. Nyní však přestanu snít a prožiju si svůj obyčejný život, ve kterém jsem viděl snímek se slušným potenciálem, ale s nepříliš povedeným mixem přímočaré logiky s rafinovanou nápaditostí. Je to zkrátka poněkud podivný snímek, který se dá hodnotit jakýmkoli počtem hvězd v závislosti na schopnosti uživatele uvést svůj mozek v nečinnost. A v tomto odvětví patřím k vyvoleným, takže slabší čtyřhvězdu mohu bez problémů odkliknout.(3.5.2016)

Nápad to není špatný, ale stejně nechápu proč by lidé Náhradníky používali. Většina by jich musela být stejně znechucená jak Willis. Dále jsem nepochopil, jaktože necítili bolest, když se tam líbali atd. Aspoň ten Willis je furt jistota. Zase má problémy se ženou, rozbitou držku a za jízdy střílí bouchačkou na robotku na střeše svýho auta. Ten film se mi prostě docela líbil.(6.10.2009)

Jojo, svět zítřka je zase jednou krásné techno místo, kde se to zákonitě musí podělat, aby v Holýmvůdku mohli vyrábět zábavné oddechové žánroffky - a to je dobře, protože lepší, když se švec heršvec drží svýho kopyta, než když sedláček oře na hořké hoře, že... ;o] . . . Jojo, tak abych ten komentář nenahrazoval zase nějakýma svýma sentencema - tak tři hvězdy bez nějakých tnt - i za to, že Willísek nahodil s maskovači blond patku (...kde jsou ty časy, Bruci, co?... ;o) a nic nepokazil, to by mu ti naši státní stádní >zábavníci< mohli jen závidět... °-/ . . . Tak s lidstvem to zas jednou dobře dopadlo, Tomík nakonec v poslední vteřince (shit shift enter!!! ;o) v těle blondýny spasil svět, náhradníci pokapali jako jepice a v Hw si přišli na svoje, stádečko si šlo pustit nového Sedláčka a... A tak se Tom nakonec šťastně >našel< se svou ošklivkou (né, nebojte, tak krutý scénárista nebyl...) ženuškou - a to je ten přesah a... No jak říkám, svět je krásné místečko a to je pohádky konec... Zvonec. . . . Bez legrace - dobrá žánrová oddechovka! Tak se lidi mudrlantský proberte, až odlezete od těch svých prcíček... ;-[] - - - - - (Poprvé viděno aprílově na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky a v originálním formátu obrazu/, hodnocení 9951., komentář zde lehce aprigilový jako sedmsettřicátýosmý - 1.4.2012)(1.4.2012)