poster

Painkiller Jane (TV film)

 • Česko

  Neporazitelná Jane

 • USA

  Painkiller Jane

 • Slovensko

  Painkiller Jane

Sci-Fi / Akční / Drama

USA / Kanada, 2005, 79 min

 • Phobia

  Úvodní akce byla tedy slušná prdel: (SPOILER!) banda soldátů v protichemických oblecích postřílí bandu ubohých G.I. Joes a zvolí k tomu zajímavou taktiku - bez neprůstřelných vest, ničím nekrytí, se postaví amíkům do cesty, koukají na ně skrz masky, nic neřeknou a čekají, až začne zběsilá přestřelka, aby mohly být oběti i na jejich straně. Velitele takového zásahu s naprosto zbytečnými ztrátami bych nenechala velet ani cínovým vojáčkům, ba ani těm levným plastovým! Naštěstí kapitánka G.I. Jane je drsná holka, umře, ožije, získá superschopnosti a může všem padouchům a chlapům zvláště nakopat jejich nestíhající butts! Bez mojí účasti, Bolestvraždící Janičko, a buď ráda, že jsem ve Tvé ubíjející společnosti strávila příliš krátkou dobu, kdybych se totiž cítila oprávněná hodnotit, nejspíš bych tě nechala komíhat nožičkama jen velmi těsně nad filmovou žumpou.(15.9.2010)

 • Mikecat
  ***

  Film zhliadnutý kvôli herečke Emmanuelle Vaugier, hostujúca v "dva a pol chlapa". Námet perfektný, vyzeralo to na riadny odpal - človek s nadprirodzenými schopnosťami-krajina neobmedzených možností. Opak je však pravdou dej je slaby neprepracovaný malo akcii o nadprirozených schopnostiach ani nehovorím, príbeh je zameraný na odstránení týchto schopností, aby Jane mohla žiť bez nich.Velké sklamanie(29.10.2017)

 • lioncel
  **

  au .. Jane, v hodnosti kapitána u.s.army, velí speciální vojenské jednotce na tajné misi kdesi v Rusku a jako jediná přežije zasažení neznámou chemickou látkou a zároveň i provrtání svého vnadného těla několika kulkami umístěnými do ni z bezprostřední blízkosti .. zázračně se v krátké době uzdraví a tím se stane objektem zvídavého zájmu tajné služby .. uteče během transportu do speciálního výzkumného ústavu, odkud by pro ni už nebylo návratu .. a pátrá po tom, co se to vlastně s ní stalo .. na televizní zpracování to není úplně špatné .. originální bohužel také ne .. ale je tam nádherná motorka, tak za ni je ta druhá * …(27.5.2010)

 • lennyd
  *

  Měla to být obyčejná mise - dorazit na místo, zničit heroinovou laboratoř, a zpátky domů. Jenže laboratoř není obyčejná laboratoř (co by taková laboratoř dělala v Čečensku, že), ale výzkumná laboratoř s biologickými zbraněmi. Bohužel se členové jednotky nakazí neznámým virem, který má stoprocentní úmrtnost. Tedy až na kapitánku Jane Browningovou, která nákazu nejenže přežije, ale virus jí dodá další schopnosti - sílu, rychlost, rychlou regeneraci. Po návratu domů ale Jane zjišťuje, že její šéfové chtějí virus náležitě zpeněžit. ... Už od první chvíle je jasné, že půjde o nevšední filmový zážitek. Bohužel ne v tom pozitivním smyslu - právě naopak. Je to vidět hnedka na začátku, kdy se všichni nakazí, pak je pro jistotu ještě postřílí, a aby tím film hnedka neskončil, tak Jane zase obživne a hodlá se pomstít. Teoreticky by mohlo být fajn, kdyby od viru dostala Jane nějaké zajímavé schopnosti, jenže zde není nic, co bychom tisíckrát neviděli v jiných filmech. No nic, viděl jsem - a i jednou bylo víc než dost...(28.1.2011)

 • drankeryth
  *

  Preco ja? Zas slaby film, ktory ma neskutocne nudil celym vyvinom filmu az ku zahube. Zaciatok filmu bol asi najlepsi, ked specialne komando robilo zasah na jeden bezvyznamny sklad v ktorom objavili tych nakazenych ludi. Potom sa to vlieklo pomaly, ako sopel z nosa. Pre televiznych maniakov, ktory maju radi markizu a podobne typy stanic, ktore vysielaju taketo filmy dostatotocne mnozstvo, je to samozrejme povinnost, co sa netyka mna.(29.12.2011)