poster

Bolt - pes pro každý případ

 • USA

  Bolt

 • Slovensko

  Blesk

 • Slovensko

  Bolt

 • Velká Británie

  Bolt

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Bolta jsem podceňoval, což byla chyba. Je sice pravda, že koncept je naprosto opotřebovaný, morální poučení očividné a celkově se z příběhu nic nového nedozvíte, ale já osobně si ho užil snad i víc než takové Vzhůru do oblak či Wall-eho. Nehraje si totiž navíc než je a dává nám jen a jen devadesát minut příjemné a nenáročné zábavy plné příjemných vtipů a hrdinů. Je to perfektní film na večer pro každého. A když ho tak berete, nemůže zklamat.(13.12.2009)

 • Cervenak
  ***

  Typická disneyovka. Väčšinou funguje (záverečný superštek je naozaj super), ale je tam aj halda hlušiny a celkovo tomu chýba tá pixarovská pridaná hodnota. Výbornú zábavu s psychotickými holubmi a geekovským škrečkom citeľne kazí extrémne otravná mačka. A veľká škoda, že najlepšia scéna je na začiatku (taký akčný náter ani nepamätám) a nič, čo potom film ponúka, sa jej už nevyrovná.(20.3.2009)

 • Aknah
  ***

  Podle mě hodně originální nápad pro animák, samozřejmě, že je to přehnaný, ale zase vás všechny ty vymoženosti vás drží ve střehu a všechno odsejpá. Perfektně jsou vystiženy postavy, které jsou něčím typické a tu jejich přednost nebo vadu zdůraznili...Od začátku jsem si musela říkat, jak je ten pejsek hrozně roztomilej :) Jinak ty náhody během Boltova útiku, rozhodně neztrácí na kouzlu, jako je i kočka, která do všeho zapadá. Bolt si myslí, že má stále své schopnosti, ty ale nefungují, takže vypadá opravdu nemotorně. Ten křeček na tom byl asi nejlepší - takovej týpek :-D Musela sem se smát, kdykoli začal mluvit...Tohle je sice všechno moc hezký, ale nakonec to pro mě byl další normální animák, který ničím neoplývá. Teda takhle - líbilo se mi to, ale nejsem z toho nadšená a čekala jsem, že to bude vtipnější. Bolt nebyl taková zábava, jak jsem si přála. Ale pro páteční odpoledne jako dělané.(5.6.2009)

 • HAL
  ****

  Kvalitní parodie se stále točí... jen už nemají hranou podobu. Bolt je další parádní blbinou která do dětského filmu s jednoduchým příběhem cpe tolik narážek a odkazů na okolní filmy, že mu jde s klidem odpustit i pár vyloženě Disneyovsky pitomých pasáží (výuka psa je odpor hodný promptního vystřihnutí) a přitom není jen jejich bezúčelnou exhibicí. Kromě nich se nikde nečeká a nikde nezastavuje, vlak s bleskem na boku zuřivě zrychluje až do konce, poháněný ultimátně awesome křečkem, sympatickou čičinou a velmi blbým ubercute psem. Sice to není tak legen...wait for it...dary jak by možná chtělo být a Kung Fu Pandu to v mém letošním animákovském žebříčku nepřekoná, ale i tak... překvapivě velice zábavný a akční film. 8/10(11.2.2009)

 • Smok
  *****

  Bolt je kríženec čistokrvnej zábavy a overených animačných a dramatických postupov, ktoré na diváka platia už desaťročia s rodokmeňom siahajúcim až k Mickeymu Mousovi. Skvele ho dopĺňajú parťáci v podobe čiernej túlavej mačky a megahrdinského škrečka až som niekedy mal pocit, že Bolta skvelými hláškami zatieňujú. Dojímavý príbeh zase nenechá suché jedno detské oko. Takto sa to robí, páni.(22.3.2009)

 • - První Disneyho animovaný film, navržený a produkovaný ve 3D. Předchozí dva projekty Chicken Little (2005) a Meet the Robinsons (2007) byly převedeny do 3D až po natočení. (Caszidy)

 • - Když drží Bolt Mittense a hrozí mu, že jej shodí dolů na silnici, projede pod nimi autobus z filmu Nebezpečná rychlost (1994) s číslem 2525 na střeše. (HellFire)

 • - Ronn Moss, který namluvil Dr. Forrestera, je nejvíce známý z role Ridge Forrestera v seriálu The Bold and the Beautiful z roku 1987. (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace