Bolt - pes pro každý případ

Blesk

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 93 min

• Isherwood

Megalomanské intro, jenž během zlomku sekundy stihne poctít i zparodovat to, co tak rád Michael Bay, představuje bohužel vrchol celého snímku, který následných devadesát minut řeší jedno osobní uvědomění se, k čemuž se dokopává tuhými dialogy, nucenými fóry a limonádovým sentimentem, který drží nad vodou vyměněný John Powell a křeček s pekelnou kadencí smrtonosných hlášek, zbytek odzívatelný.(27.2.2009)

Ty jo, to je dilema, na jednu stranu mě to hodně bavilo, Bolt je výbornej, vypasenej akční křeček v kouli ještě lepší a srandovnější a celkově příběh zábavně vymyšlenej, jenže na stranu druhou se to neobešlo bez nějakých těch dojemnějších scén, který mi přišly zbytečný, obzvlášť ta s kočkou je tam navíc a myslim, že by tomu stačila i ještě kratší stopáž než to má. Viděl bych to tak nějak spíš k těm 4.(30.1.2009)

Už od prvních vteřin opravdu překrásná podívaná. Když jsem viděla jak si to malé štěňátko hraje, tak jsem se vrátila o několik let zpět, když rodiče kupovali pejska mě .. vypadalo to totiž úplně stejně - hrál si a já řekla - toho chci .. :) Opravdu rozkošná pohádka, která zahřála na srdci, rozhodně jedna z nejroztomilejších!(11.1.2009)

Neohrožený čtyřnohý miláček herečky Penny má za úkol, dostat se z odlehlého filmového ateliéru v New Yorku zpátky domů. Ve vedlejší roli se o divákovu potrhanou brišní bránici postará také úplně nejvíc nejúžasnější křeček v dějinách počítačové filmografie!(8.1.2014)

Disney vrací úder! A to nejen Pixaru či Dreamworksu (na Aardmany to ovšem zatím nestačí), ale rovnou i všem akčním popcornům poslední doby. Fantastické zmrtvýchvstání dávno vyčpělé legendy.(11.2.2009)

• - Spoiler: Pointa filmu je velice podobná seriálu Inspector Gadget (1983), ve kterém dívka jménem Penny a její pes pomáhají inspektorovi Gadgetovi proti záporákovi s kočkou. (HellFire)

• - Miley Cyrus nebyla první volbou pro hlas Penny. Chloe Moretz namluvila Penny pro celý film, než byla do projektu angažována Miley. (Caszidy)

• - Ronn Moss, který namluvil Dr. Forrestera, je nejvíce známý z role Ridge Forrestera v seriálu The Bold and the Beautiful z roku 1987. (Caszidy)