poster

Bolt - pes pro každý případ

 • USA

  Bolt

 • Slovensko

  Blesk

 • Slovensko

  Bolt

 • Velká Británie

  Bolt

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blizzard
  ***

  Bolt je animák prostý, určený spíše dětem a občas dost hraje na city. Díky křečkovi, holubům a agentovi, který na nepříjemné otázky odpovídá virtuálním špendlíkem je však o zábavu postaráno. Animace je sice jednodušší, ale vše je zpracováno s ohledem na detail, od objektů až po textury. Akorát mi připadalo trochu divné, že se na nás ze začátku v Boltově show chrlí spousta násilí, střílení a výbuchů a až poté se film zvrhne v mírumilovnou "Lassie" o lásce ke svému páníčkovi. Děj se odehrává podle klasické šablony, konec je předvídatelný a namluvené hlasy animovaných zvířat i postaviček jsou na dobré úrovni. Celkově je to slušný animák, ale na mě místy až příliš dětinský a při volbě pro ty starší z nás bych spíše sáhl po tématicky zajímavějším Igorovi. Tři hvězdy se mohou zdát pro tento snímek možná málo, ale alespoň míří směrem nahoru, a pokud vám čtyřnohý Bolt přiroste k srdci, klidně si ještě přihodíte jednu hvězdu navíc. (6/10)(11.1.2009)

 • Cervenak
  ***

  Typická disneyovka. Väčšinou funguje (záverečný superštek je naozaj super), ale je tam aj halda hlušiny a celkovo tomu chýba tá pixarovská pridaná hodnota. Výbornú zábavu s psychotickými holubmi a geekovským škrečkom citeľne kazí extrémne otravná mačka. A veľká škoda, že najlepšia scéna je na začiatku (taký akčný náter ani nepamätám) a nič, čo potom film ponúka, sa jej už nevyrovná.(20.3.2009)

 • Viktooorka
  *****

  V každém z nás je kus dítěte a u mě se dost často projevuje :) hlavně když zasednu ke svým oblíbeným pohádkám a animákům.. a Bolt se s jasnou převahou dostal do mých nejoblíbenějších... tenhle "Blesk" ví jak udeřit.. mě zasáhl hezky do středu :) bohužel se opět musím opakovat, ale dejte Viktooorce psa (stačí i animovaný) a je šťastná jako blecha (proč se tohle vůbec říká?? blecha je šťastná?? leda v psích kožichu... tak se to teď hodí :-) ale zpátky k Boltovi.. chlupáč se superschopnostmi a zároveň bez superschopností mě bavil, v doprovodu hláškující kočky Micky a šílenýho křečka Bivoje, který je z 1/16 vlkodlak mě vzali na úžasné dobrodružsví plné smíchu a příležitostných slz.. a rozhodně mi nevadí, že jeho leeejzrový oči nefungují, psí oči jsou stejně lepší :-* jednodušše řečeno "BOLT je BOŽAN" :) P.S. SPOILER NA KONEC Co mi to teče z packy za rudou kapalinu?? -- Já se picnu.. to je krev! -- A potřebuju ji?? /// Co to je?? Co jsi to do mě implantovala, Kočko?? -- Máš hlad!! -- Kde je protijed?? :-)(25.7.2009)

 • Smok
  *****

  Bolt je kríženec čistokrvnej zábavy a overených animačných a dramatických postupov, ktoré na diváka platia už desaťročia s rodokmeňom siahajúcim až k Mickeymu Mousovi. Skvele ho dopĺňajú parťáci v podobe čiernej túlavej mačky a megahrdinského škrečka až som niekedy mal pocit, že Bolta skvelými hláškami zatieňujú. Dojímavý príbeh zase nenechá suché jedno detské oko. Takto sa to robí, páni.(22.3.2009)

 • Hellboy
  ***

  Prvních 10 minut je úžasnejch, pak se rozjede zápletka a s tim jsem se musel chvíli srovnávat.. Je to docela zábava a ačkoliv je tu pár povedenejch scén, tak mě to moc nevzalo. Celá premisa filmu je prostě divná a vrchol ilogična je moment, kdy na scénu vstoupí Bolt číslo 2.. To už nic nedává smysl. No ale děti (kterým jsou logické chyby ukradené) si k mému hodnocení můžou klidně přidat hvězdičku i dvě.(26.4.2009)

 • - Na filmu původně dělal Chris Sanders. V jeho verzi se měla psí televizní hvězda objevit v nevadské poušti, kde se seznámí s jednookou kočkou a obřím radioaktivním králíkem, a stále si myslet, že jí zabírají kamery. Od projektu odešel, protože nechtěl zapracovat připomínky. (zigot7)

 • - Číslo na Boltově známce je adresa Disneyho studia. (HellFire)

 • - Miley Cyrus nebyla první volbou pro hlas Penny. Chloe Moretz namluvila Penny pro celý film, než byla do projektu angažována Miley. (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace