Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah – přinejmenším tehdy, pokud běží kamery. Když se hrdina hollywoodského hitového televizního seriálu souhrou náhod ocitne ve studiu v New Yorku, začne se Boltovo dosud největší dobrodružství – cesta napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny. Vyzbrojen pouze iluzemi o tom, že jeho fantastické dovednosti a schopnosti jsou skutečné, a dvěma bizarními společníky – apatickou toulavou kočkou Mickou a křečkem s televizní závislostí, Bivoj – Bolt zjišťuje, že k tomu, aby se stal hrdinou, nepotřebuje superschopnosti. (HBO GO)

Noviik

Začátek mě totálně nebavil, prostě se mi sem nehodil. Poté už jsem se na film díval trochu jiným, znuděným, pohledem. Skvělé jsou kecy holubů, Micky a superkřečka. Bolt samotný mi ale přijde až moc infantilně zobrazovaný, i když jde v podstatě o dětský příběh. ()

wendelin9

Wooooow!!! Tak tenhle animovanej nášup má opravdu něco do sebe!!! BOLT mi připadal ze začátku stejně hořko-sladký jako WALL-E. Stejně jako malého opuštěného robota, mi bylo Bolta líto.. Vždyť chudák žije v neexistujícím světě.. a co bude až to zjistí? Nebude to pro tohoto malého a roztomilého chlupáče velká rána?.. Ale kdepak! Právě ve chvíli, kdy si Bolt uvědomí, jak se věci mají, začíná (aspoň tedy pro mě) nejlepší část filmu. No řekněte, kde jinde uvidíte, jak kočka učí psa dělat psí kusy?.. Přidejte k tomu opravdu - ale opravdu bláznivého křečka ve skleněné kouli a není si na co ztěžovat... Zkrátka mě tenhle snímek dokonale pohltil a jestli budu mít někdy psa, tak jedine Bolta! :)) ()

tom88

Obstojný americký animák, plný akcie a slušnej dávky humoru. Nadpriemerná animácia, sympatické postavy a navyše geniálny škrečok, ktorého si určite všetci obľúbia. Je to miestami zbesilé a dosť moderné, určené hlavne mladším moderným divákom, starším nestráviteľné a príliš rýchle. Inak sa vyskytnú aj slabšie miesta nie však nudné miesta. Dej bol obstojný, nijak zvlášť výnimočný, ale trocha originality sa predsa našlo. Dabing pomerne dobrý a na DVD si to vychutná každý. Asi som protiva, ale 4* predsa len nedám. 70% ()

tomeek

Úžasný rozjezd, potom se to trochu uklidní a nakonec následuje systém amerického filmu - problém s přítelem, odloučení, shledání, vzájemná pomoc, dobrodružství a happy end jak z pohádky. Ona to ale pohádka je a moc dobře se to sledovalo :) UPGRADE: Přihazuju hvězdu za perfektní country sekvenci o cestování a poznávání pravé "psovitosti". Skvělá píseň! ()

bartias

Kdybych odjakživa nechtěl fenu, chtěl bych takového psa. Na Boltovi je vidět, že po sloučení Disneyho s Pixarem nad filmem bděli ti správní lidé. Psík je miloučký ale ne cukrkandlový, abyste se museli bát, že se rozpustí. Zjištění, že nemá superschopnosti, je pro něho kruté, ale zmateným hafáním „Proč?“ a „Nejsem nikdo!“ moc dlouho neotravuje. Navíc má potlapě i sympaticky cynickou číču, která se uvede tak parádní mafiánskou scénou, že by se za ni nemusel stydět ani Kmotr. Fanatický televizí fanoušek křeček sice žádné pořádné scény nemá, zato s urputným výrazem chrlí před střemhlavým skokem do nebezpečí pošahané hlášky typu „Crrrn, crrrn. Kdo to je? Osud! Čekal jsem, že zavoláš!!!“ Nakonec je jenom škoda, že parádně natočených akčních sekvencí není víc! Kdyby se tak to psisko vrhlo do dobrodružství s vrčením „Bolt. Hafan Bolt.“ ()

dan.pacino

Animák sázející na jednoho roztomilého hafana a na city hrající dojemný příběh o strádání jeho paničky. Nevzhledná animace s naprosto kostrbatým a nepřirozeným pohybem lidských postav se filmu škodí. Přesto to jako celek drží docela slušně pohromadě a jako filmová jednohubka neurazí. ()

LordSnape

Bezchybná animace, povedené postavy, skvělé fórky, akční scény a totálně ujetá zábava s křečkem, který křičí Die! Die! Fakt jsem nečekal, že se studio Disney takhle vyšvihne. Animák u kterého se pobaví jak děti, tak i dospělý. ()

Mrkvič

Ve 3D to musí být úžasný!!! Zezačátku mě teda celkem štvalo, že to bylo až moc ujetý a taky jsme litoval, že to nevidím právě ve 3D, ale od nástupu křečka a kočky, co psa učí být psem, jsem tomu filmu propadl. Většina zvířecích postav absolutně kouzelná, škoda jen, že všechny lidské postavy byly takové kreaturky. ()

ecceHOMMO

...prvé minúty boli akčné detské blbostičky pri ktorých som sa skvele bavil, a ikeď potom sa to celé zvrtlo o 360 stupňov a bolo to postavené do reálnejšej a aj smutnejšej polohy mal som z tohoto dielka veľmi príjemný pocit......bolo to milé i hravé..... všetky postavičky boli mimoriadne sympatické...a bola radosť sa na tento animák pozerať ()

haushinkaa

Ten křeček byl kruťák! Jeho hlášky byly smrtící. A jelikož jsem to viděla s českým dabingem, další hvězdička za zlou kočku nadabovanou Martinem Stránským. ()

JimmyII

Super animák, který se pohybuje napříč žánry, cituje, paroduje, baví a slabší povahy i dojme, cyniky znechutí, ale čtyři hvězdičky si zaslouží, protože drží tempo a drajv. ()

ivan_drago

Ze začátku až takové Truman show naruby, jinak velmi dobře emocemi dávkovaný film. No a bavil jsem se i u akčních scén.. Na závěr tohoto nepříliš dlouhého komentáře, bych se chtěl svěřit, že mi maminka hlavní hrdinky připomínala Naďu Konvalinkovou a režisér Bolta mi zas připomínal Pattinsona. ()

Sfinkter

Hodně akční pohádka, v jejímž úvodu si budete myslet, že sledujete animovaný Bourneův mýtus. Výborná postava kočky je snad lepší než Bolt. Celkově lehký nadprůměr. ()

LiborGondek

Další pěknej animák. Je jich sice jak hub po dešti, ale to já můžu. Ideální k odpočinku, mozek vypne a přesto o nic nepřijdete a vše pochopíte. Chudák pejsek, když byl celý život mystifikován svými schopnostmi, i přesto že žádné nemá. Nejlepší byl ale stejnak pan morče... :-D ()

terunka003

Animované, vtipné, veselé, i trochu smutné, odpočinkové, nenásilné. To bylo moc hezký! Psy nemusím, ale Bolt byl nakreslený moc hezky. Mým favoritem rozhodně byla kočka, která byla v českém znění velmi dobře nadabovaná. Ony vlastně všechny ty postavy byly dobře nadabované, ať už vezmu v potaz praštěného křečka a jeho šílené nadšení pro každou akci, nebo vypelichaného holuba v podobě Luďka Soboty, či dvojici holubů z L.A. s jmény Carďák a Strachouš. A co do děje - je to kreslený film, pro celou rodinu, nemůže se čekat, že to bude mít těžké myšlenky. Já se pobavila, zasmála i dokonce ukápla pár slz. Film pro celou rodinu. "Hrozba je zažehnána!" ()

OSCARY – výsledky

12.12.2008

Pottera nahradí emo upíři

Pottera nahradí emo upíři

19.08.2008

Brečící fanoušci bradavických studentů už vědí, že Prince dvojí krve se letos nedočkají. Studio Warner Bros. z ne zcela pochopitelných důvodů přesunulo premiéru šesté potterovky (určitě jste si už… (více)