Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah – přinejmenším tehdy, pokud běží kamery. Když se hrdina hollywoodského hitového televizního seriálu souhrou náhod ocitne ve studiu v New Yorku, začne se Boltovo dosud největší dobrodružství – cesta napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny. Vyzbrojen pouze iluzemi o tom, že jeho fantastické dovednosti a schopnosti jsou skutečné, a dvěma bizarními společníky – apatickou toulavou kočkou Mickou a křečkem s televizní závislostí, Bivoj – Bolt zjišťuje, že k tomu, aby se stal hrdinou, nepotřebuje superschopnosti. (HBO GO)

Lischai

Hra na city neskutečných rozměrů, dokonce i s písničkou. Na rozdíl od geniálního Pixařího Up tady ale bohužel není tolik nápadů a vtipu, aby dokázaly zakrýt fakt, že to celé stojí na strašidelném emočním kalkulu. Je to moc krásné a jímavé - ale dojmout člověka psem s ohromnýma očima, co cestuje napříč zemí za svou holkou, která ho pozná mezi všemi jinými psy, aby ji na konci zachránil před skutečným nebezpečím - uh... člověk se stydí, že ho to dojalo. Od doby Up, který začíná tím, že nechá ve dvou minutách hlavního hrdinu zestárnout a umřít mu manželku, už nejde animáky posuzovat stejnou optikou. ()

SallyZen

Tak trochu animovaná Truman Show pro děti. Vážně jsem od tohohle animáku nic nečekal a pořádně taky nic nedostal. Holubi byli parádní, křeček taky, ale jinak mě to popravdě nebavilo. Přívál skvělých animáků za posledních minimálně 10 let je nesmírně obrovský a Bolt úplně tak neobstál. Věřim, ale že někdo to ocení třeba víc než zase jinou filmařinu tohoto rázu. 45% ()

rakovnik

Hezký lidský/zvířecí příběh s koncem, jak má být. Domnívám se, že by se mohl a měl líbit i dětem, pro něž je určen, stejně jako se líbil mně. ()

Figu

Jde o celkem trefnou a šikovnou pohádku nejen pro malé diváky. Příběhem je tenhe animák dost výjimečný, je to o citech i celkem prcina, především s panem křečkem. Ideální stopáž! Moje dcerka si Bolta hodně oblíbila, tak jen doufám, že ho jednou nebude chtít i doma v živé formě.... 70% ()

dezorz

narnia 2 ukayuje detom brutalne nasilie stredovekych subojov, ake ani exalibur nemal. bolt ukayuje detom misiu nemoznu. necudo, ze dylan moran v monster poukzauje na to, ze kym bol on maly, tak sa hral bezne detske hry, sikanoval slabsich, a tak a dnes deti su ina genracia. len tak posedavaju, popijaju martini. ina doba, clovece. ()

MrPierc

Napínavé, pěkně animované, výborné ozvučení, ale hlavně originální zápletka. Tento animák vůbec není tuctový je prošpikován vtipnými dialogy i postavičkami = nejlepší je křeček v kouli a učení psa být psem :-). Dlouho jsem se tak dobře nepobavil. Travolta se tam dabingem hodil. ()

Petoss1

Trefný, zábavný, nenudiaci animáč s dobrými hláškami. Áno, aj taká môže byť rozprávka, na ktorú sa môžu pozerať aj dospelí. Sympatický Hafan(ana), originálna cica a hláškujúci škrečok (Bizón). To je zostava, ktorá poteší. Kde bol Blesk doteraz? 77% ()

selviskhed

Naprosto absurdistně cool zpomalovačky v akčních scénách! Když nad tím tak přemýšlím, fakt hodně bych chtěl vidět celovečerní akční film s typem zápletek a ve vizuálním stylu toho fiktivního seriálu. ()

Streeper

První část byla fajn, pro mě docela velké překvapení když jsem zjistila, že je to celé jen natáčení filmu a Bolt sám nic netuší, ale potom je to nuda, občas to zachrání křeček svými hláškami, ale jsem docela zklamaná. ()

Nach

Animovaná zvířátka mají velice silné zastoupení v popkultuře. A obzvláště ta mluvící. Jenže zde se podařilo děj rozehrát na půl kvality. Vše co sledujeme už známe odjinud, a ač s klišé se zde pracuje obstojně, bohužel ne natolik, abych tomu mohl udělit více jak tři hvězdy, protože jakmile film skončí, v paměti mi z něj nikdy moc nezůstane. 65% ()

ad

Co do hunatosti, roztomilosti a hravosti nema letos Bolt konkurenci... Toho psa, kocku, krecka a nekolik holubu si proste nelze nezamilovat ()

Azrael515

Vtipné, svižné, akčné, milé dojímavé, skvelé charaktery. Scénar akurát ku záveru mohol byť menej predvídateľný, ale v tomto žánri je to odpustitelné .... Nechápem že ma to minulo :) ()

C0r0ner

Holt když je člověk namlsaný Pixarem, tak je mu potom všechno málo. Byl to sice pěkný animák se spoustou fajn momentů, ale to klasické over the top (emoce, vtipy, neotřelý scénář) jsem hledal marně. Nenudil jsem se ani chvilku a udělané to bylo samozřejmě špičkově, ale uvnitř to bylo hlavně dějově takové polovičaté. 75% ()

danecek24

66. Zlatý Glóbus za rok 2008 - nominace (2) - Nejlepší celovečerní animovaný film, Nejlepší filmová píseň - "I Thought I Lost You" - Hudba a text Miley Cyrus, Jeffrey Steele ()

Flynn

Fiilm spíše pro mladší obecenstvo, klasické klišé v podobě, páníček mě má rád, pak jakože ne, a pak jo, xkrát viděno, xkrát dovedeno do stejného sladkého konce.... animace dobrá, křeček fanatický :o) koukatelná věc, ale pixarovky mi sedí více. ()

Dannysek4U

Bolt a jeho velka hlava jsou moc fajn, fofr, co se odehrava na platne, je taky nunu, cely je to moc pekny. A presto tomu, alespon v mejch ocich, neco chybi. Neco novyho, neco navic, to neco, co jsem nasel v Ratatouille a co dokaze pretlouct i formalni dokonalost, kterou Bolt bezesporu disponuje. Bavil jsem se, to jo, ale finalni pocit je jako z Gora:o) P. S. - A to morce je vazne extremne nesympatickej tvor:o) ()

OSCARY – výsledky

12.12.2008

Pottera nahradí emo upíři

Pottera nahradí emo upíři

19.08.2008

Brečící fanoušci bradavických studentů už vědí, že Prince dvojí krve se letos nedočkají. Studio Warner Bros. z ne zcela pochopitelných důvodů přesunulo premiéru šesté potterovky (určitě jste si už… (více)