poster

Dragonball: Evoluce

 • USA

  Dragonball Evolution

 • Velká Británie

  Dragonball Evolution

 • Slovensko

  Dragonball: Evolúcia

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Velká Británie, 2009, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.Macho
  **

  Jůů! To bylo plné barviček! A taky Kung fu, to já mám rád. Jak popsat tento podivný příbeh? Asi jako skrumáž futuristických technologií, tajuplné kugfu magie a mysteriózního podsvětí, zároveň lehce vylízíjí teenagerské bojovky o cti a pomstě. Motivy se v Dračí kouli objevují a zase mizí bez jakékoliv příčiny. Při vší "plnosti" tak alespoň na pozornost útočí neustále brutální barevné obrázky a nelogické dialogy. Tak pokus o přenos anime se moc nepodařil, ale nepochybuju, že jeicj heště pár vznikne a budou aspoň z části tak hutné jako Dračí koule...(22.11.2009)

 • dj-chrosto
  ***

  Miestami celkom vtipne, Chi-Chi je fakt kus, no to je asi tak vsetko... jednoduchy dej, ktory sa dal od zaciatku predvidat, ziadna napadita myslienka, ktora by dodala tomuto filmu nejaky naboj... z trailerov som sa na tento film velmi tesil, no bol som sklamany... keby sme to ratali medzi beckove filmy, tak to skor, no davam 3*...(8.5.2009)

 • ZkuKol
  **

  Už předloha byla značně pitomá, takže co od adaptace čekat, že? Chow zde předvádí ještě víc cheesy výkon než v Neprůstřelném mnichovi, Emmy Rossum ztratila rozum (slabé, vím, ale nemohl jsem si pomoct:-) a vypije si číši tohoto díla až dodna, nejjednoduší to má Jamie, ta se musí jen usmívat a líbit se. Scénář fakt nehodnotím, to je prostě zlo, které psal někdo überlíný, protože se v něm cca 5 vět opakuje asi 10x. Triky jsou na rozpočet slušné, akce se dá vydržet, hudba neruší. James Wong už něco natočil, takže si vizuál i tempo pohlída a těch 90 minut docela uteče. Ale je tu věc, jež se vydržet nedá a to je Justin Chatwin, hrát neumí, sekáč to taky není, jak má hezký účes musí posoudit někdo jiný, ale o debilnosti výrazu v jeho tvářích není pochyb - na tomhle přece nemůžete stavět hlavního hrdinu!!! Pokud to srovnáme s Twillight (taky adaptace již pro určitou skupinu lidí kultovního díla s podobným rozpočtem), Dragonball vítězí těsně a to havně díky řemeslné stránce, ale na hlavní hrdiny a scénář je to na tuty 1:1:-( Sežeňte sedm koulí (jako v Sarajevu?), vydržte 90 minut se sfetovaným Chow Yun Fatem a zachraňte svět... 30% PS: tržby sucks, takže si to vychutnejte, po druhé už to neuvidíte:-)(10.9.2009)

 • CjKukis
  ***

  V kresleném seriálu kde po sobě bojovnící chrlí naprosto neuvěřitelná komba a Goku trénuje stylem že zvedá dva vlaky, nebo plave s lodí uvázanou na krku jsem od filmu čekal více. Pár scén by možná stálo za zmínění, ale zbytek nic moc. Navíc starý Yun-Fat už není to co býval a ten konec? Všechno skončilo tak rychle (a já čekal nějakou nezapomenutelnou bitku mezi dobrem a zlem kde oba super hrdinové budou přinejmenším lámat hory svými údery a kouzlit super světelné koule a útoky toumu podobné) že jsem to pomalu nestačil ani zaregistrovat, jedna rychlá proměna,bum,prásk a konec...(24.5.2009)

 • DavidS.
  **

  Film, který by se nejlépe hodil do programu dětské televizní stanice libovolné víkendové dopoledne... Barevné, ulítlé, ale nikoliv tím správným způsobem, tak aby to bylo extra zábavné, napínavé nebo krapek originální... Naštěstí se objevili vcelku sympatičtí herci, i když tím nemám zrovna na mysli pitvoření a přehrávání Yun-Fat Chowa. Chudák :) Díky bohu, že naše dospívání provázela Legenda o zlaté perle...(13.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace