Reklama

Reklama

Dragonball: Evoluce

  • USA Dragonball Evolution (více)
Trailer 2

Legenda znovu ožívá! Na motivy jednoho z nejpopulárnějších japonských seriálů manga vznikla akční dobrodružná fantasy, sledující mladičkého bojovníka při velkolepém dobrodružném putování za odhalením vlastního osudu ... a za záchranou světa před silami temnot. Mírumilovný Goku dostane k osmnáctým narozeninám mystickou kouli Dragonball. Na světě jich existuje pouze sedm a tomu, kdo je vlastní, splní přání. Jenže starý válečník Piccolo unikl z věčného vězení a vydal se na svůj vlastní hon za mystickými koulemi. Goku musí využít pomoci přátel a svých bojových schopností, aby ho porazil dřív, než bude pozdě. Film je nabitý řadou vizuálních efektů a velkolepými akčními scénami, v hlavní roli uvidíme Justina Chatwina. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (201)

blackJag 

všechny recenze uživatele

Kluci kolem prvního stupně základní školy budou pravděpodobně nadšení. Jejich rodiče už ale o poznání méně aneb tahle anime adaptace se moc nepovedla. Také jak moc vážně můžete brát film, ve kterém se pořád dokola mluví o dračích koulích? Tvůrci filmu určitě nezamýšleli odvádět divákovu pozornost k dračímu rozkroku, ale v tomto je český překlad neúprosný :-) Děj snímku je řídký jako kosti starého černého mnicha (Ernie Hudson), scénář působí spíš jako osnova než hotový produkt a záporák je slabý jako gumový palcát. Navíc nerozumím tomu, když se podařilo do filmu uvrtat hvězdu bojového filmového umění jakou je Chow Yun-Fat (po NEPRŮSTŘELNÉM MNICHOVI další podobný přehmat), proč se nedočkáme ani jediného pamětihodného triku? Na jazyk se mi dere něco o plýtvání a ztrátě času. 40% ()

dj-chrosto 

všechny recenze uživatele

Miestami celkom vtipne, Chi-Chi je fakt kus, no to je asi tak vsetko... jednoduchy dej, ktory sa dal od zaciatku predvidat, ziadna napadita myslienka, ktora by dodala tomuto filmu nejaky naboj... z trailerov som sa na tento film velmi tesil, no bol som sklamany... keby sme to ratali medzi beckove filmy, tak to skor, no davam 3*... ()

Reklama

M.Macho 

všechny recenze uživatele

Jůů! To bylo plné barviček! A taky Kung fu, to já mám rád. Jak popsat tento podivný příbeh? Asi jako skrumáž futuristických technologií, tajuplné kugfu magie a mysteriózního podsvětí, zároveň lehce vylízíjí teenagerské bojovky o cti a pomstě. Motivy se v Dračí kouli objevují a zase mizí bez jakékoliv příčiny. Při vší "plnosti" tak alespoň na pozornost útočí neustále brutální barevné obrázky a nelogické dialogy. Tak pokus o přenos anime se moc nepodařil, ale nepochybuju, že jeicj heště pár vznikne a budou aspoň z části tak hutné jako Dračí koule... ()

KarelR 

všechny recenze uživatele

První půlhodinka je super, ale s nástupem trapně přehrávajícího Chow Yun-Fata to jde lehce do kopru. Příběh i na tenhle typ filmu jak z rychlíku, málo hlášek a hlavně to nedokáže ty cheesy propriety pořádně prodat. Naštěstí to nemá ani hodinu patnáct a Jamie Chung je ubersexy, takže se správnými očekáváními přežijete ve zdraví. Jestli jít do naznačené dvojky bych si ale ještě řádně rozmyslel. ()

SonGokussj odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápu, že jsem mohl nechat tento vopruz tolik let nehodnocen :-) Jedná se o naprosto zkaženou předělávku legendárního Dragon Ballu. A jakožto film, který by dle ničeho nebyl, je to stejně tak zlé... Goku je úplně jiná postava, Bulma je úplně jiná postava, Master Roshi, Piccolo, dokonce i ten blbej Yamcha jsou totálně jiné postavy neodpovídající předloze. Nechápu, jak to mohli vypustit. Jak mu to mohli dovolit. Přečtěte si Flipperův komentář, je to hezky popsáno... Za hezký efekt při KameHameHa 5% ()

Galerie (38)

Zajímavosti (14)

  • Film se točil převážně v opuštěné továrně v Mexiku. (Karlos80)
  • Producent Stephen Chow se o Dragonball velmi zajímá. Proto se i ucházel o režii. Post režiséra už byl ale obsazený. (ČSFD)

Související novinky

Pokračování, kam se podíváš

Pokračování, kam se podíváš

22.02.2009

Dnešní novinka je plná sequelů. Začněme aktuálním hitem. Produkční společnosti Summit Entertainment spadl do klína nečekaný trhák – Stmívání už celosvětově vydělalo desetinásobek svého rozpočtu, a to… (více)

Duch anime vládne Hollywoodu

Duch anime vládne Hollywoodu

18.04.2008

Šéfové velkých studií očividně věří, že Speed Racer sourozenců Wachowských (Larry a Andy) bude hit (a s přihlédnutím k vynikající trailerové kampani tomu začínáme věřit také). Jinak si nejde… (více)

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (více)

Reklama

Reklama