Děti jsou unešeny, televizní diváci ho zbožňují. To je pravá chvíle, aby stále více populární nosorožec Smoochy nahradil již okoukaného Duhového Rudolfa v nejsledovanější dětské televizní show. Odvržená televizní hvězda má od tohoto okamžiku pouze jediný cíl: vzít nosorožci naději na úspěch. (oficiální text distributora)

Slavomír

"Heil Smoochy:-)" Fakt sila. Televízny priemysel je bojové pole a každéhu je pri ritnom venci či ide o detské šou pre diváka predškolského veku. Strelené, pošahané, miestami na poš*anie vtipné, Norton klasický nadštandard ale Wiliams je špicový. ()

DonTommy

Romanťárna pro cyniky? To mi padlo do noty. Ne že bych byl příznivcem happy-endů ale na konci totohle filmu (až se to stydím přiznat) sem se křenil jako blbeček :) a robin Williams je bůh ať už v kladný nebo záporný póze ()

Looka

100% Geniální černá komedie ve stylu starého dobrého DeVita. Eda jako totální mimoň dostane do kolen snad každého. Moc nechápu zdejší nízké hodnocení. ()

Hisnuklusi

Tak hnusně podhodnocené až se mi z toho zvedá kufr. Aby se neřeklo, že si zvykám občas o filmu vůbec nemluvit, tak něco k filmu napíšu. Velice poučné. O prachy a moc jde ve všem i v tom, kde by jste to třeba vy naivkové nečekali. Herecké výkony prvotřídní. Dannhyho režisérská ruka se rozhodně neklepe. A o srandovní hlášky taky rozhodně nouze není. (Omlouvám se, jestli smrdím jako hovno, ale víte, jak to chodí). Jedna z mnoha, co mě dostala do kolen. ()

HM

Napadá mě, co asi vedlo hvězdy jako Robin Williams, Edward Norton či Danny DeVito k tomu, aby hrály ve filmu, který je tak... hm, tak bizarní, absurdní a praštěný, že si ho jednoduše hned zamilujete. Asi se chtěli jen trochu pobavit a při tom se mimojiné strefit do hrabivosti a povrchnosti lidí... Všechno je úžasně růžové a lesklé a kýčovité a tak hrozně pozitivní, že se vám zákonitě musí zvednout nálada, závěrečná píšeň od Jackieho Millera "(Your Love Keeps Lifting Me) Higher and Higher" je neskutečně nabíjecí. Jako komedie (parodie?) má ovšem film k dokonalosti daleko, čekala jsem rozhodně o dost víc a konec byl pro mě mírným zklamáním. Přesto jsem se bavila, k čemuž často stačilo vidět různé grimasy hlavních představitelů, (kteří hrají parádně a evidentně si to užívají,) ovšem na takovou stopáž mi přišlo vtípků a gagů málo. Jednu hvězdičku navíc si dovolím přidat za jednu z nejlepších milostných scén, kterou jsem kdy viděla, ta nemá chybu :o)... ()

Lewaso

V celém filmu vlasně ani nejde o děti - je to hold praktikám konkurenčního boje a zatrpklosti. Myslím, že jsem se vlastně ani moc nebavil... ()

VanBradley89

Tak absurdní až je to skvělý. Podle mě je to tady hodně nedoceněnej film, který nám ukazuje, že prostředí dětských pořadů je stejně prohnilé a zkažené jako politika. Norton je tu takovej slušňák, že jsem po deseti minutách doufal, že chytne kulku do hlavy. Za mě rozhodně palec nahoru. Nejlepší scéna koncert ve skladišti náhradních dílů. Jo a Smoochy je nácek. ()

maverick080

Smoochy na jedno pozretie ujde, no druhému sa radšej budem vyhýbať. Edward Norton tu nie je vo forme (čomu sa divím), ostatní herci nie sú najhorší no mne prišli nesympatickí. Robin Williams a Danny DeVito sú fajn. Catherine Keener je pôvabná, no scénaristicky to je o ničom, humor sa nepovedol, škoda. Rozmýšľal som nad aj 60%, no to by som asi prehnal. ()

Muso

Devíza Smoochyho spočíva vtom, že má podla mňa výbornú réžiu, vďaka ktorej sa človek po väčšinu filmu nenudí. A pokiaľ ktomu pridáte skvelého Nortona a ešte o niečo viac ujetejšieho Williamsa, uvedomíte si, že stále je to iba film a odpustíte mu určité scénaristické klišé, vzniknú vám ztoho takmer dve hodiny zábavy a príjemne stráveného oddychu. ()

Blues Boy

Myslím, že Smoochy si zaslouží o něco lepší hodnocení, než jakého se mu zatím na CSFD dostalo. Docela se divím, že tak zábavný film vzbuzuje dosti rezervované reakce. Námět sám o sobě je hodně originální, což dnes obvykle není pravidlem, a i herci jsou skvělí, především duo Williams - Norton. Je pravda, že film osciluje mezi několika žánry, ale nemám pocit, že by to v tomto případě bylo na škodu. Ke konci filmu se zdá, jako by tvůrcům začaly docházet nápady, výsledkem čehož je jedna standardní dramatická scéna se standardním happyendem. I přesto má u mě Smoochy 80%. ()

Mezerník

Lahůdka pro všechny fanoušky Robina Williamse (ve stejném roce jako natočil Expres Foto a Insomnii si střihl třetí zápornou postavu) a Edwarda Nortona (klaďas jako v Rabín, kněz...). ()