I Love You Phillip Morris

• USA I Love You Phillip Morris (více)

Steven Russel (Jim Carrey), šťastně ženatý muž, se dostane do problémů a odpykává si trest ve vězení. Zde se setká s Phillipem Morrisem (Ewan McGregor), do kterého se bezhlavě zamiluje... Inspirováno skutečnou událostí. Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře. Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli, předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS. Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundúr na zeleno a vydával se za bachaře. Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169. (Bioscop)

kreion

Teplejšie než tie horúčavy čo tu boli koncom leta. Nič pre homofóbnych ľudí. ----aj takto by sa dal tento film zhrnúť do jednej vety. Film je svižný, zábavný a téma je neopozeraná (čo je aj dobre, na jednej strane si takýto odviazaný snímok rád pozriem, na strane druhej - je to nechutné). Po Brokeback mountain druhý film na tému homosexuality, ktorý som videl. A celkom ma bavil. Jim Carrey podal svoj štandardný Carreyovský výkon (a niekedy aj nadštandardný, hlavne v scénach kde sa musel bozkávať s McGregorom). 80% ()

Bajj

Herecký výkon Jima Carreyho a Ewana McGregora byl velice slušný ,avšak filmy s mladším Jimem mám radši.. tento snímek na mě byl poněkud příliš. Mám radši trochu jiný humor. Avšak rozhodně tento film nechci zatratit, i já se občas zasmála a myslím, že pro vyznavače filmů jako jsou Prcičky to bude ten pravý film. ()

darthdeus

Přesto, že rozhodně nejsem nijak extra snášenlivý vůči gayům (nemusím se na ně dívat), tak jako u I love you Phillip Morris jsem se již dlouho nezasmál. Nikdy bych neřekl, že se mi bude tento druh humoru zamlouvat, ale musím uznat, že některé vtipy jsou naprosto úžasné. ()

Nyanka

Přesně můj oddychovej šálek čaje o páté. Chcete se zasmát, překvapení vraštět čelo, zase se smát, ťukat si prstem na čelo, opět se smát.. Stačí se na tohle podívat. Vždy když tenhle film někomu pustím, líbí se mi překvapení sledujícího ve tváři, když dojde k Stevenovu odhalení a vyuzlení na konci filmu. Bezkonkurenční. ()

metztlimoon

Kómedia, čo má gule. Aj penis. Keby bol ústredný pár muž a žena, asi by to nebol až taký zaujívavý film. Ale na tomto som sa veľmi bavila. Rozhodne jeden z mojich obľúbených filmov:) ---- "For all that time, all those doctors and all those nurses, all those facilities. Not one of them ever thought to give me an AIDS test. Fucking Texas." ()

Enzo555

Ak ste v správnom rozpoložení, pohne vám to.. srdiečkom. Mám problém s prvkami bláznokomédie. Zbytok, ako dráma jedného nepochopeného nešťastného človeka funguje dobre.. a Steven Russel stále sedí v base na samotke ()

confuoco

Najšialenejší skutočný príbeh, aký som kedy videl. Carey ako sympatický zloduch sa postaral o zábavu a McGregor svojím úžasne prevedčivým výkonom zasa o romantiku (ako to, že sa mu neušla žiadna cena?). ()

Etherium

Dlho som sa to bál pozrieť, Jima som teda nechcel vidieť v takejto scénke, ale keď ja musím vidieť každý jeho film, tak aj tento. Ak McGregora mám rád, ale toto na čo sa dali nahovoriť, ja plačem... Akože dobre spracované všetko vpohode, ale toto som ledva dopozeral, nech už takéto role neberú... ()

Simba72

Jim Carrey ako teplý podvodník, ktorý dokonca predstieral vlastnú smrť? Prečo nie. Síce tam bolo pár pre mňa dosť nechutných scén, ale inak to bola celkom fajn komédia. Asi by ma to viac bavilo keby to bolo zameranejšie na tie úteky a podvody, než na ten ich vzťah, ale takto to bolo aspoň vtipné. 65% ()

gpx

OD I.L.Y.P.M. žádnou bláznivou komedii nečekejte. Spíš než smát se budete usmívat a párkrát se vám možná i zvedne kufr. To v případě, že pohled na dva po sobě lezoucí chlapíky u vás vyvolává dávivý reflex. PS: Carrey se mi v téhle roli moc nelíbil, McGregor působil mnohem přirozenějc. ()

jjjerry

Mě to nějak nevzalo, na komedii malo komedie, na drama to taky nebylo, tak nějak mezi. Jim carrey mně na tu roli bohužel moc neseděl. Ewan McGregor byl naopak uplně super. Možná je to fajn romantický film pro gaye, to neumim posoudit, ale mě to nebralo... ()

ariari

silený cvokhaus s Jimom Carrym..strieľa okolo potreštenosť ako čínske delobuchy a celý čas sa cíti presne ako vyzerá. Silene a nanič. Taký smutný humus obalený unudenosťou Ameriky. Perlou toho, je že ako pri mnohých jeho filmoch, je naprosto mimo od ľudí, ktorých hrá..len to tak napodobňuje. 2-3 vtipné grimasy, ktoré mu štáb starostlivo plánuje ako dobrému dostihovému koňovi nestačia. ()

kacer4

Buzeranti sú jedna z vecí, ktoré na svete nenávidím a nikdy sa to nezmení. Preto som začal pozerať tento film s malou dušičkou. Hneď prvé scény ma presvedčili, že to nevypnem. Síce pri dotykoch mi nebolo najlepšie a pri bozkoch som sa musel pozerať inde. Výborná komédia a opäť výnimočným Jimom. ()

v.indruchova

Když zapomeneme na předsudky kolem gayu a budeme to brát jako lásku samotnou. Je to moc pěkný film. Nesouhlasím, s podvody, co daný člověk udělal. Jen se mi líbí, jak někdo může být tak houževnatý a vynalézavý. Smekám, neuvěřitelné, že se to stalo. Líbí se mi jak se dá porazit byrokracie a škrobené límečky. Tady, ( v tomto filmu) zásadní roli zahrálo překvapení. V posledních týdnech jsem viděla spoutu průměrných filmů,ale když vidím nadprůměrný film tak ho poznám. Nebyl dokonalý, nebude se mi o něm zdát, měl své mouchy, ale pobavil. Jako na příklad natahování a přeslazenost pár scén. Bylo zvláštní v této roli vidět J. Carryho, ale pak jsem si to začala užívat. Dělá pořád ty ksichty, ale dá se. Chtěla bych ho vidět hrát bez jediné grimasy. To by mě asi dostalo. Zkusím pohledat :) Doufám, že film bude pro lidi insprací, dělat lumpárny se nevyplácí, vám by se tolikrát nepodařilo utéct z vězení, nepodceňuji vás, to ne, ale borec měl obrovský hnací motor (lásku z masa a kostí i k penězům) a astronomické IQ, takže radši doma nezkoušet :) Užíte si to. Pokud jste málo ulítlý a jste "rasisti" nepouštět. Dlouho mi zůstane úsměv na rtech, díky za to. Podrobnosti o opravdovém S.Rusellovi: http://cs.wikipedia.org/wiki/Steven_Jay_Russell ()

kelet

V celkovom hodnotení je toto veľkou nudou. Žiadna záchranná sieť, ktorej by ste sa mohli chytiť a vytiahnuť z tejto nič nevypovedajúcej snímky. U mňa za dve hviezdy len kvôli Jimovi Carreyovi a jeho šialeným nápadom, poistným udalostiam. A nakoniec za jedinú vec, ktorá vo filme fungovala, a to fingovanie AIDS, kedy som naozaj myslel, že je to tak. Hodnotenie: chabých 40% ()

SweetCherry

Tak jsem si včera večer počkala na tenhle film až do čtvrt na jednu a mám z toho takové smíšené pocity... Film jsem bohužel nedokoukala do konce, a tak budu hodnotit těch 70 minut co jsem viděla. Tak teda co se týče příběhu, není to žádná sláva. Příjde mi to takové nemastné, neslané a komedie to podle mě nebyla, protože jsem se ani jednou nezasmála. Bylo tam jen pár rádoby vtipných scének, které prostě neměly šťávu, a to i přesto, že Jim Carrey mě vždycky spolehlivě rozesměje. Co se týče hlavních představitelů, tak musím uznat, že Ewan se mi tam opravdu hodně hodil a zahrál to skvěle. Co mě ale trochu zklamalo byl Jim.. prostě on se mi do role teplouše opravdu nehodí i když se opravdu snaží, tak sem mu jeho roli bohužel nevěřila ani na chvíli. Lituji že jsem neviděla konec, který byl, podle mnohých, to nejlepší. Jelikož to já nemohu posoudit, tak budu, jak už jsem řekla, hodnotit jenom třičtvrtě filmu. A protože to není jenom obyčejná romantická komedie, kterých je plno, dávám za originalitu dvě hvězdičky a za roztomilého Ewana McGregora a snažícího se Jima Carreyho jednu. ()

Blois

Tenhle film mě okouzlil. Jim i Ewan jsou skvělí, dokáží vás rozesmát i dojmout. Navíc celý film má úžasnou atmosféru a lehkost. (A krásnou taneční scénu ve vězení.) ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

09.03.2008

Carrey + McGregor = velká láska

Carrey + McGregor = velká láska

25.12.2007

K Vánocům patří příběhy o lásce, a tak tady pro vás jeden máme. Co na tom, že je to láska homosexuální a odehrává se za mřížemi? ;-) O komedii I Love You Phillip Morris, která bude režijním debutem… (více)