Spolujezdec (S04E05) (epizoda)

Shotgun

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

Spoilery! Další statická epizoda. Předchozí díl nalákal diváky na konečně nějaké napětí. Nevrlý důchodce působil dojmem, že by mohl popravit nějakou postavu a ono se ve finále stalo úplné hovno. Kdo tento díl nedopatřením přeskočil, tak se obávám, že vůbec o nic nepřišel. Tak skvěle tato série odstartovala a teď se plavíme ve velice nezáživných vodách. Obávám se, že už více doufám než věřím, že se dají brzy věci opět do pohybu a na seriál se bude dát opět dívat. Vidím to na mé straně na kratší seriálovou pauzu. Celé sledování mi maximálně znechutil fakt, že se Walt dal opět dohromady s tou blonďatou píčou, takže ji budu zřejmě vídat opět častěji. Jen při tom pomyšlení se mi chce zvracet.(21.6.2018)

Postava Gustava je natoľko prepracovaná, že navzdory svojim drogovým obchodom a vysokým financiám nie len že pracuje, ešte aj ide vyniesť smeti. To sú tie dokonalé detaily tohto seriálu.(11.9.2016)

Mně bylo jasný, že se zas dá Walt se Sky dohromady. :D(16.12.2016)

Pri rodinnej večeri so švagrom by ste mali radšej menej piť, ak máte nejaké to tajomstvo, pretože ego je niekedy silnejšie ako prísna logika. Inak táto epizóda nám okrem iného hovorí, že každodenná práca drogového dealera nie je vždy len zábave typu prestrelka s kartelom alebo predávanie tovaru a peňazí z rúčky do rúčky. Občas to môže byť aj celkom slušná nuda.(28.2.2018)

... aneb jak si Jesse a Mike zajeli na vejlet. A já tak nějakým způsobem věděl, že se Sky s Waltem dají opět společně dohromady. Docela komicky založená epizoda.(15.12.2016)