Problémovej pes (S04E07) (epizoda)

 • USA

  Problem Dog

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

 • 0verseer
  *****

  Na scéne sa objavuje colonel Carrillo z Narcos a Hank vytiahne v závere eso z rukáva, ktorým všetkým vyrazí dych...(12.1.2017)

 • PaTeXx
  *****

  Jak už to pro Hanka vypadá bezvýznamně, tak zase vytáhne něco ze svého repertoáru, s čím asi nepočítal vůbec nikdo.(8.6.2017)

 • Frajer42
  **

  Spoilery! Po delší době jsem vletěl na další díl v naději, že konečně zmizí ze scény ta blonďatá píča a ona se bohužel do všeho angažuje ještě víc. Taktéž mě sere, že se duo vařičů pokouší sprovodit ze scény mého oblíbeného negerského podnikatele. S výjimkou opravdu luxusního závěru, ve kterém si dal zaostalý plešárd dvě a dvě dohromady a opět se blýskl, poněkud nezajímavá epizoda. Jaksi mi schází opět to staré akční tempo. Mám pocit, že se příběh zastavil někde v melancholické rovině a takřka nic se neděje.(18.8.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Aarone, Aarone, ty jako Jesse nikdy nezklameš - jeho filozoficky založený projev o chápání života byl naprosto úchvatný. Ani Bryan jako Walt, prostě nikdo nikdy ve své roli ani zdaleka nezklame. Ačkoliv tento veleklenot sleduji v pořadí již po třetí, stále baví a pokaždé bavit bude...(17.11.2017)

 • Anderton
  *****

  Úvodná montáž venovaná Jeesemu je geniálna, ako aj záverečná Hankova reč. Toho chlapa nemali púšťať z domu, ale na druhú stranu si veci začal dávať dokopy až v posteli. Len tá nešťastná Skyler sa trochu sekla vo výpočtoch, ale tak keď sa niekto podujme na pranie špinavých peňazí, tak nech sa obracia. Zatiaľ možno najlepšia časť štvrtej série, už sa neviem dočkať skutočných face-to-face konfrontácií všetkých strán, ktoré sa k sebe nebezpečne približujú.(28.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace