Módní fotograf Sean Brantley se nepohodne se svou obchodní partnerkou a zároveň milenkou Dian Hunterovou, se kterou spoluvlastní prosperující časopis. Dian chce prodat svůj majoritní podíl, což pro Seana znamená konec kariéry i rozmařilého života. Po jejich hádce Dian odletí dojednávat prodej časopisu do Londýna – jenže tam na letišti záhadně zmizí. Poručík Columbo podle různých stop usoudí, že místo Dian nastoupila v Los Angeles do letadla její dvojnice, zatímco skutečnou Dian někdo zavraždil. Podezření padá na Seana. Columbovy závěry jsou opět logické, jenže jak se tentokrát ukáže, poněkud nepřesné a hlavně předčasné… (Česká televize)

PeteBuck

Netradičná časť, ale skvelá. Z poručíka urobia blbca, ale ten sa s neuveriteľným ovládaním stiahne, aby sa mohol vrátiť a uštedriť zločincom riadny kopanec do zadku. Columbov protivník bol riadne slizký had. Ale ten koniec nemal chybu. ()

Honza__St.

Výborný díl s hodně netradiční zápletkou, navíc plný humorných momentů. Rozhodně jeden z nejlepších novějších dílů, který se plně vyrovná těm starším. Jediné, co se tvůrcům vůbec nepovedlo, je samotná vražda. ()

LukasCL

Netradiční díl, který si ale tentokrát zasluhuje plný počet bodů. Celou dobu mě tahali autoři za hlavu, vražda se koná až po nějakých 75 minutách, ale není zrovna 2x chytře provedena. Pointa opět nemá chybu. A nevím proč, ale záporák mi svým výrazem a úsměvem pořád připomínal Sámera Issu.:-)) ()

Lukke32

Nesympatický záporák, nesympatičtí i ostatní herci mi tento díl dost zkazili. Není tu ani žádná humorná scéna, na kterých seriál tak staví a kvůli které bych mohl být ve výsledném hodnocení shovívavější. Finální odhalení je ovšem skvělé, pohled na mrtvolu Diany v igelitu mi zůstane v paměti. ()