Bishop (Tupac Shakur), Q (Omar Epps), Raheem (Khalil Kain) a Steel (Jermaine Hopkins) jsou čtyři přátelé vyrůstající v Harlemu. Žijí hip-hopem, chodí pravidelně za školu a tráví své dny hraním videoher a kradením gramofonových desek. Jsou den co den štváni policií nebo místním gangem, který vede Radames (Vincent Laresca). Jednoho dne si řeknou dost a rozhodnou se, že si ve čtvrti konečně sjednají respekt. Jdou a vyloupí místní obchod, což má být jakýsi test odvahy a sounáležitosti – tam se ale stane něco s čím původně nepočítali. Bishop se snaží věci urovnat a jde dál za vytyčeným cílem, jeho parťáci jsou ale vystrašení a chtějí z toho vycouvat, Bishopovi se to nelíbí a začne jim vyhrožovat. (in4mator)

Drtic

Typický černý film který je dost drsný než jak se hned na začátku tváří. Což je docela rozporuplný bo sem si myslel, že to bude takovej ten v poho filmík, ale asi nekde v pulce se to zlomilo a začalo mne to docela bavit. Tupac střílející na počkání, vraždy, vykrádačky, parta. To je takovej mix který se nám tady promítá. A nakonec musím říct, že docela mne i soundtrack potešil. ()

Sweat55

Konečně jsem se na to podíval! Jsem tak překvapen kvalitou, to jsem opravdu nečekal. Hudba je opravdu parádní, občas je slyšet hodně známé pecky. Herecký výkon je na špičkové úrovni, jak Omar, Tupac nebo postraní Samuel L. Jackson, jsou vážně vynikající. Film se ze začátku tváří jako komedie, později ale velmi šikovně přejde k úplnému trilleru. Za mě 95%, jako fanouška old school velice potěšilo. ()

celticek

Takový solidní průměr. Můj první film s 2Pacem, určitě ne s Omarem Eppsem. Zahráli to dobře, námět je ale prostinký. Mihnou se legendy jako EPMD, borci ukradnou i nějakou jejich desku v shopu. DJ Battle je nejlepší scénou filmu. Na to, že je to vážně hodně staré, tak mě to docela překvapilo. Pro ty, co nesnáší rap ale zaručeně odpuzující. ()

Budisovie

You know what? Last time you said that, I was kinda trippin', right? But now, you're right. I am crazy. And you know what else? I don't give a fuck. I don't give a fuck about you. I don't give a fuck about Steel. I DON´T GIVE A FUCK!" ()

Norton.

Vyděl jsem mnoho dokumentů , filmů o tomto skvělém rapperovi.Juice patří k jednomu z jeho nejlepších filmů a rolí. ()

Prix7

2Pac zahral zakeraka Bishopa ozaj dobre, dejovo som uz sice videl aj lepsi film, no davam 4 * uz len koli tomu ze tento film je most legendary, R.I.P. Tupac Shakur ()

LoudlyMonk

Jeden z nejlepších filmů, kde je nádherně vylíčeno, jak si s lidskou psychikou pohraje zbraň a moc, kterou s sebou tento ďáblův nástroj přináší. Když k tomu připočtu výborné herecké výkony a pro mě přitažlivé prostředí NY ulic, nemůžu dát jinak, než 5*. ()

Psychotic17

Jsem příjemně překvapen. Nejsem fanouškem afroamerické subkultury, ale Respekt i přes stáří a nízký rozpočet dýchá silnou atmosférou a i přes jendoduchý příběh dokáže velice dobře vtáhnout. Nevysvětlitelně. 70% ()

sutech666

Povedal by som, že Tupac hral najvačšieho gangstra v jeho kariere a hral ho fakt výborne (hoci títo černosi ani nemusia hrať, pretoze sa tak chovajú bežne). Pekný film o tom ako búchačka v rukách naštvaného negra dokáže rozbiť akékoľvek priatelstvo.Navyše sa mi páči, že je to natočené v starom realisticko-gangsterskom štýle. ()

Riker

Nevěděl jsem co od snímku čekat a nakonec jsem byl mile překvapen. Dokázal mě vtáhnout do ponuré atmosféry Brooklynu počátkem devadesátých let. Těšil jsem se na Samuela L. Jacksona, který ale hraje jen epizodní roli. ()

CabelNM

Mám rád filmy s hip hopovou tematikou a musím uznat že tento sa naozaj podaril a je jeden z najlepších aké som kedy videl , všetky hlavné postavy si týmto drsným thrillerom odštartovali svoju hereckú kariéru a zahrali to tak realisticky že im patrí velmi velký rešpekt , najvýraznejšou osobou bol jednoznačne Tupac ktorý vo filme hrá psychicky labilného gangstra a chladnokrvného vraha čo to hrá na všetky strany a chce byt pánom svojej štvrte, dalej tu máme Omara Eppsa ktorý vo filme predvádza aj svoje DJske kvality a pasáž kde je sútaž o najlepšieho mixmajstra za gramcami ma bavila natolko že som si ju musel pustit dva krát po sebe , potešila ma aj menšia rola Samuela L. Jacksona a jediné čo ma nepotešilo bola nevyčerpatelná komora v relolvere,, 85 % ()

sospik

Brutální odvar, pustil jsem si to na dobrou noc a čekal, že usnu.. film mě vtáhl do děje a ke konci bych ho raději vypnul.. jak to bylo napínavý! "To mě snad zastřelíš ve výtahu?" Uhh jak já fandil Omarovi z Hause, happy end :) Otázkou je co dělat v Americe v jejich prostředí.. Riverside motherfucker ! ()

Mark1983 odpad!

Tak tenhle film,kde jen machrujou američtí černoši mně absolutně nedokázal zaujmout. Ani jsem to nedokoukal. ()

Mato_Mi

Cakal som viac. Ano, je tam 2Pac, hraje nam Cypress Hill, ale to na dobry film nestaci. Cele mi to skor prislo ako jedna cast s krimi serialu. Dovod, preco odporucam kuknut je autenticka doba a prostredie, inak asi nic extra. ()

JohnyBlaxx

Jako pravý hip hop fanda jsem se na tento film těšil asi 3 roky. Po jeho shlédnutí mám rozporuplné dojmy. Tupac svou roli zahrál takovým způsobem, až mi přišlo že se kvůli filmové roli doopravdy zbláznil. Soundtrack byl taky kvalitní, ale flow celého filmy mi připadá nějak nedotažené. Pro fandu "černých" filmů rozhodně povinnost. ()