Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

Campbell

Filmu jsem chtěl dát původně 2* ale nakonec dám i ty 3*. Slabší 3*. Film je celkem zábavný do jisté míry ale ke konci jak se mluví furt o bohu za to bych je zabil, začátek má myšlenku, a je celkem zábavný ale ty keci o bohu to muselo štvát i herce. ()

SOLOM.

Když jsem uviděl propojení ASYLUM a DVD edice bylo mi hned jasné která uhodí. V trafice jsem tohle přešel bez sebemenšího zaváhání, jenže co čert nechtěl milá sestra došla z práce a donesla mi ho. Chtěla mi udělat radost což se jí samozřejmě nepovedlo. Tenhle film se má řadit mezi katastrofické, ale jediná katastrofa co je k vidění je samotný film jako celek. Za celý snímek slyšíme slova jako bůh či poselství snad stokrát a ty náboženské kecy mi už začali zhruba uprostřed filmu lézt krkem. Nic důležitého se nedělo pouze odpočítávání hodin do zániku světa. Stále dokola opakující záběry výbuchu sopky či tornádo mě ničili stejně jako tragické výkony všech herců. Když k tomu připočítám nelogický scénář a otřesné efekty zrodil se z toho čistokrevný paskvil se vším všudy. Dám půl bodu za scénu s kroupami a dírou v břiše. Na IMDB je to dokonce vedené i jako horor, ale to ku... ani omylem. S tímhle žánrem to nemá společného vůbec nic. ()

ARI50 odpad!

Další film s názvem 2012 ještě že jsme se dočkaly velkolepé sračky která vám nahání strach ze života že musíte ihned vykoupit všechny supermarkety zahrabat se kilometr pod zem zapálit si cígo a třepat se strachy protože tenhle film to dokáže bacha na to. ()

Tommassi3 odpad!

"Bože, jsi tam ??" ;) Nesmyslný a zhovadilý hybrid křesťanské agitky a danbrownovského katastrofického postapa od Asyla s jedinou tradiční motivací, totiž zmást neznalého diváka názvem asociujícím Emmerichův spektákl či Marschallův výborný Doomsday.. ()

Terva odpad!

Tak jsem si na burze v sobotu (mimo jiné) koupil film 2012 : Soudný den, za 15 kč (no, nekupte to) který spáchal Nick Everhart. Chtěl jsem vědět, co se dá na filmech ještě v dnešní době zkazit. A dá, skoro všechno. Ve filmu nejsou špatné triky, proto že tam nejsou žádné. Jen se tam chodí a jezdí autem a vedou se řeči o Bohu (Proč se každý na Něho obrací, když jde do tuhého?). Modlil jsem se, aby byl už konec a nakonec přišlo osvícení.....rychloposuvem jsem se dostal na závěrečnou pasáž o přicházející katastrofě. A nic, prostě zapadlo slunce a zase vyšlo, toliko katastrofa. Film jsem vyndal z přístroje, vrátil do papírového obalu a mrštil jím z okna. Leží tam na dvoře, nápisem nahoře (2012). Ten film jsem od té doby viděl asi devětkrát. Můžu říci, že je to můj úplně, ale úplně nejlepší film, co jsem viděl....z okna....konec světa se blíží... ()

corpsy odpad!

Možné, spirituálne pokračovanie asylumáckeho ( feat. Faith Films ) snímku APOKALYPSA. Film sa tak strašne berie vážne ( veď predsa len ide o propagáciu cirkvi ), až som si myslel, či som náhodou na začiatku neprepásol titulok ´´podľa skutočných udalostí´´. Hnoj, ktorý možno púšťajú fanatikom v kostoloch, aby sa nepovedalo, že náboženská obec ignoruje pohyblivé obrázky. ()

draggo

Zase tak zlé to není... Efekty hrůza, ale jakýsi nápad to má, relativně to odsejpá a kouká se na to celkem dobře. Občas se pobavíme na účet tvůrců v situacích typu kdy z oblohy spadne kroupa, proletí sklem auta a zabije řidiče přesnou trefou do srdce. I tenhle film je podobně jako "Apokalypsa" plný hloupých náboženských žvástů, ale narozdíl od zmíněné Apokalypsy se to dá i přežít. Mno, Asylum vytvořilo i horší věci. /viděno na PC(DVDrip): 35% a 2*/ ()

Orlau32

Když jsem si toto DVD kupovala, tak jsem si představovala něco úplně jiného. Zvláště,když se to vydává jako "Speciální sběratelská edice". Pak jsem si klikla na hodnocení uživatelů a zděsila jsem se ! Sám "odpad". Nevěřila jsem tomu a ačkoliv není mým zvykem si okamžitě, ještě týž den po zakoupení, pouštět si právě zakoupené DVD, moje zvědavost a napětí bylo obrovské ! A....zírala jsem.... nevěřícně....co za amatérskou kravinu kdo natočil. Každou hodinu se přibližuje apokalypsa a přitom se skoro nic neděje. Nebudu to dále komentovat, to učinili kolegové dost drsným způsobem přede mnou. Ale !! Pochopila jsem na závěr DVD, že to natočila společnost FAITH FILM, což v překladu znamená : Film víry neboli náboženský film. Takže režisér asi amatér, peněz málo, dialogy žádné (31 x se tam řeklo za 85 min.trvání filmu slovo "Panebože" ve všech pádech). Nemám nic proti víře ani náboženství, ale co je moc, toho je příliš ! To už hraničí s fanatickou stupiditou. Nikdy ničeho nelituji, ale zde lituji svých 99,-Kč. ()

IllIlIlIIl

První polovina filmu nevypadala nejhůř, ale když se v druhé polovině naplno rozvinul příběh o vyvolených lidech, které cosi táhne do Mayské pyramidy, tak nadobro skončil požitek z filmu. Závěr naprosto odhadnutelný a neoriginální. ()

slunicko2 odpad!

Soudný den amerického filmu. Na filmy tohoto typu se mohu se sebezapřením dívat pouze u počítače, kde sleduji "příběh" ve dvacetisekundových skocích, které mi umožňuje nastavení mého přehrávače. Pravá ruka ovšem úpí, jako bych se snažil o třetí vyvrcholení za sebou, na to holt už nemám věk. ()

L_O_U_S

Tenhle film skoro ničím nezaujme. Scénář je hrozně plytký, postavy nejsou uvěřitelné, na druhou stranu do sebe všechno celkem zapadá. Náboženská linie působí značně pateticky, ale dá se vydržet. I přes několik nelogičností musím nakonec filmu udělit lepší hvězdu, protože zdaleka nebyl tak špatný, jak jsem čekal. (476.) ()

CageDepp odpad!

Jo tak herecký výkony to je luxus. Jenom, když herci popisovali občas vážnou situaci tak to říkali, jako nějakou povídku, kterou se zrovna naučily, ale pobaví to. Cliff De Young ten byl ze všech nejhorší... ()

Skip odpad!

Tohle je katastrofální katastrofický film. Já prostě nemám slov k tomu, co tam ti herci předváděli a co vypouštěli z úst za hrůzy. ()

WoWoW odpad!

Tomuhle filmu chybělo úplně všechno. Ať už to byl zcela chatrný scénář, naprosto nevýrazné postavy, herecké výkony a konec konců i triky, jako například několik hodin padajicí sníh, který i když byla zima nebyl nikde po zemi vidět, tenhle film prostě úplně naprosto přesvědčivě ukazoval jak to dopadne, když chcete točit apokalsu za málo peněz. Bylo to prostě 92 minut zoufalé nudy. ()

C0r0ner odpad!

Studio Asylum je podobná legenda jako Ed Wood. Woodovi se ale dá celkem smát, tohle je jenom bezduchá sračka k pláči. Chtěl jsem si stáhnout 2012 Doomsday a nedopatřením mi na HDD přistálo tohle, tak už jsem se na to holt podíval. Průser je slabé slovo, protože scénář, herci, triky, děj,... jsou na tak strašné úrovni, až je to k neuvěření. 9% o něčem vypovídá. Hlavně asi o tom, že jsou lidi, kterým je líto dát odpad!. 0% ()

Maty85

Zase a zase :velmi slušnej námět, na kterej se dá udělat super film, ale v tomdle případě zpracování stálo za nic. Mi to spíš připomínalo dokumentární film než Akční / Dobrodružný jak je to napsáno u popisku filmu :-)) Na to, že to je video film by to mohli být klidně i slušné 2*, ale vzhledem k tomu že veškerá akce se z filmu jaksi taksi vytratila,napětí není žádný a herecký výkony bídný, tak víc jak 1* to nemůže nikdy dostat... ()