Vlak do pekel

všechny plakáty

Akce se odehrává kdesi ve východní Evropě. Skupina amerických sportovců se potká ve vlaku. Tohle však není normální vlak..... Během jízdy se cestující začínají ztrácet. Jsou vězněni a mučeni v kovových klecích sadistickým vrahem a jeho pomocníky. Námět byl vzat z hororu TERROR TRAIN, ve kterém si hlavní roli zahrála Jamie Lee Curtis. (LIVINGDEAD)

mikessc

Film sa vyrobil v roku 2008 takisto ako film polnočný vlak ,ktorý má oproti tomuto filmu ovela viac navrch. Nechýbaju tu však brutálne až nechutné scény. 50% ()

Khare

Kdyby to bylo jen prvoplánově nechutné a marně se to nepokoušelo o logické vysvětlení... Takhle to bylo jenom upřímně blbé ()

EnneX

V celku hodně hloupý, ale na druhou stranu to má něco do sebe atmosféra je skvělá a i napětí je dobře natočený. Vše sráží špatný scénář i přesto jsem se bavil a čekal jak to celé dopadne. 60% PS: srovnání s velmi trapným Hostelem mi přijde trošku mimo. Hostel je jen a jen nuda a trapnost. ()

Katy19

Klasický Hostel ve vlaku. Některé scény mi přišly stupidní - hlavně to, jak není vždycky po ruce sekera, když je potřeba, ale jinak celkem dobrý krvák. ()

MFZB

Dosť drsný exploiťák...konečne nejaký poriadne krvavý film po dlhšom čase. Hlavne ten nápad je dobrý, natočiť niečo súvisiace s vlakmi, ale v pohode, akurát hlavná hrdinka Thora Birch sa mi zdala nejaká nemasná, neslaná, inak v pohode. 70% ()

spawnxp

Hostel, a to i dvojka, je proti tomuhle velkofilm. Navíc je to bez vtipu (možná zvuk rozplesknutí záporňáka ve finále?). Ale gore to jako je. Navic oceňuju, že když už to bylo na usnutí, #SPOILER# tak se Thora Birch vzchopila a nandala jim to. Alespoň že tak. Ach jo... ()

Scenixia

První polovina filmu mě příliš nenadchla, ale o to více mě překvapil spád v druhé polovině. Pěkně se to rozjelo a film není vůbec předvídatelný, je napínavý a v druhé polovině mi už nechybělo nic. ()

brasek

Tento snímok svojím hlúpym príbehom patrí na absolútne dno stoky filmovej tvorby. Nudné, nezáživné, amatérske klišé, postavy sú trápne... celá pointa založená iba na mučení a vraždách. ()

pájap

něco jako hostel ale nic moc .a jedna poznámka-kdyby ta holka dostala jednu opakuji jednu ránu do obličeje od chlápka co utlačí vagon,bylo by po příběhu.dostala 2 a třetí ještě uhnula. ()

schindler

Podle mě důkaz, že Hostel nebyl zas tak špatnej film, protože když už nic, tak byl aspoň trochu zábavnej. Zde sledujeme několik drsných záběrů u kterých se nám ale tep srdce nezrychlí, herecké výkony na úrovni vesnických ochotníků, obrovskou hromadu nelogičností, dokonce i ta Thora Birch mě přišla dost nesympatická. ()

Snakefinger

Tady si evidentně nikdo s logikou hlavu nedělal a s příběhem ješte méně. Průměrní až podprůměrní herci kostnatě odříkavají co jim někdo naflákal do scénáře a k tomu se chovají jako hadroví panáci. Přesto všechno to na mě zapůsobilo více než provařený Hostel. Za příběh bych dal nula až jedna, za gore scény pět takže průměr tři, za zvrácenou logiku (to je teda opravdový gore) jeden bod odebírám. Jinak závěr filmu je opravdu směšný, hlavní (anti)hrdinka vezme osud do vlastních křehkých rukou a při samotném závěru a pohledu na americkou vlajku by si i sám Spielberg dal hlavu do dlaní a usedavě zaplakal. Jedno mi avšak vrtá hlavou. Některé scény jsou opravdu docela kruté, ale film je v prodeji od patnácti let.... Vcelku se na to dívat dá. Vypněte mozek :) ()

montel

Skupina mladých sportovců absolvuje turnaj v Rusku a druhý den ráno se chystají odjet na Ukrajinu. Po proflámované noci ale ranní vlak nestihnou a tak nastoupí na jiný. Ten je plný podivných cestujících a tak se musí mít skupinka mladých američanů na pozoru. Zvlášť když se začínají jeden po druhém ztrácet....Co se týče brutality je Train dobře vybaven a kdyby byl natočen o deset let dříve, byla by to asi pecka. Takhle ale nemá čím překvapit a padá do průměru. Je to takový Hostel ve vlaku. 50% ()

Martynez

No dobrá komedie! Spousta vagonů plných demence a tupých hrdinů, kteří si svých chováním smrt zasloužili! Naprosto bezduchou slátaninu se snažili zvednout alespoň co největší řezničinou, která je totálně směšná. V jednom momentě si dokonce onen řezník vezme jako pomůcku na transplantaci krve z těla stále žijící oběti rozbrušovačku:-) Ale musim nadruhou stanu říct, že když se to bere jen jako ZABÍJENÍ času tak se to dá vydržet.... ()

Georginek

TO byla jizda..... Doslova. MIluju horory, ale todle byl hnus nejvetsiho kalibru. Hlavni hrdinka je brutalne hnusna a nehorazne nesympaticka .........vlastne vsichni jsou nesympaticky a ta Ukrajinska svoloc tomu nijak nepomuze. Jak muze s takovych xichtem do filmu, to mi hlava nebere..... Jinak snimek je fakt blbost, bez napadu, nema hlavu ani patu, konec predvidatelny a pribeh opravdu stupidni..... Proti gustu zadny.......-ale nechapu jak muze dat nekdo vic nez ** ( to snad nikdy nevidel zadny horor ) Krute nedoporucuju, mozna jenom fandum hororu, aby si udelali jako ja dalsi zarez "videl jsem a uz se nikdy nepodivam" ()

Keys1

wow, tak toto bol masaker (i keď na style Hostelu , ktorý dáva pohlad na "špinavú" Európu a stredoeurópské štáty ako Slovensko , česko či Ukrajina) ale film si zaslúži s mojej strany **** . Som milovník týchto hororov , sám sa pýtam prečo? neviem.... ()

Ayax odpad!

Najhrdinka Ameriky sa rozhodne za jazdy prestúpiť do iného vagónu... Počas jazdy sa trasie kamera, náušnice ani vlasy ,,hrdinov" však nie... Chalan je rozpolený na kusy, ale Amíci ho z toho dostanú... Ona ho neopustí... Absolútne celé zle a nehodné jedinej hviezdy... Keby sa mali pohybovať osoby ako kamera, vagón by musel mať 20 metrov... Ale samozrejme, vyriešili to tým, že vylezú na vagón... Samozrejme, zákony fyziky nefungujú... Celé, celé zle... ()