Margaret Tateová nemá žádný osobní život a je oddána svému náročnému zaměstnání. Pracuje jako výkonná šéfredaktorka knižního vydavatelství, která se s oblibou vozí po svých podřízených včetně svého asistenta Andrewa. Když se dozví, že jí nebylo obnoveno vízum a hrozí jí deportace z USA, prohlásí se před imigračním úředníkem za Andrewovou snoubenku. Zaskočený asistent svou šéfovou z duše nesnáší, nakonec s návrhem souhlasí jen pod podmínkou, že ho po svatbě udělá redaktorem a pojede s ním na rodinnou oslavu na Aljašku. Imigračnímu úředníkovi jsou od začátku podezřelí. Informuje je proto, že budou vystaveni sérii otázek o sobě navzájem a pokud se jejich odpovědi nebudou shodovat, Margaret bude deportována a Andrew půjde do vězení. Svatba se blíží, málokdo jí věří, ale pro dříve silně ponižovaného asistenta je to jedinečná možnost, jak své nadřízené oplatit všechno dosavadní příkoří. (TV Nova)

El-Barto

Tohle tady už několikrát bylo a děj filmu nemohl nikoho překvapit, ale i tak to na mě nechalo dost příjemný dojem. Ústřední dvojka Bullock - Reynolds byla trefou do černého a tak si myslím, že si to alespoň 6/10 zaslouží. ()

TomasKotlant

Zajímavý námět, po příletu na Aljašku je to parádní komedie, která srší jednou vtipnou scénkou za druhou, ale ten konec už scénáristi kapánek nezvládli a udělali z toho tak strašně "dojemnou" jednorázovou slátaninu. *** Ve zkratce: Hej, orle, vem si psa a vrať mi mobil... ()

KayTee

Nečekala jsem od této romantické komedie moc a velice příjemně mě překvapila. Celou dobu jsem se skvěle bavila. Sandra Bullock se své role zhostila opravdu výborně a s Ryanem Reynoldsem tvořili povedený pár. Na sobotní večer ideální oddechovka. Ano...moc se mi to líbilo.. ()

jorgus

typicky produkt americke masinerie, nesmyslna sladarna s jasnym koncem..Sandra se chova jak idiot a je cim dal vic nesnesitelnejsi..Ryan se chova taky naprosto nepochopitelne..ale jako ODDYCHOVKA po narocnem dni to ucel splnilo:) ()

jasanka

Příjemné překvapení. I když vlastně nevím, proč jsem čekala propadák, když hlavní role hrají moji oblíbení herci... Zkrátka moc pěkná komedie. Nechala bych si líbit i druhý díl (i díky hezky otevřenému konci). Edit 2020: opet super, 5/5 ()

Helldo

Nuda, nechuť, nevtipnost hraničící s trapností………Příběh, jehož konec po 10 minutách sledování odhalíte, nezachrání už ani Sandra Bullock. Posledním hřebíčkem do rakve je strašný scénář….1 hvězdička za povedenou paní babičku :) ()

nessbeal

Velmi prijemna romanticka komedia, od zaciatku som vedel ako to dopadne, ale predsa som mal pocity stastia v sebe, a zatajeny dych, proste ma to dojme, ked to je dobre natocene, dobre obsadene. Spokojnost 4* ()

Tumáš

vskutku podařená romantická komedie. i když je to něco jako zelená karta, ale za záběry hor na Alasce skoro 4* ()

Bozvav

Skvělá komedie s očekávatelným koncem. Vtipné dialogy, výborné herecké obsazení a super muzika Za mne 80%. ()

inachisio

Tahle komedie občas překračuje mez trapnosti, ale jinak se jedná o vtipnou oddechovku, která téměř ničím nepřekvapí a téměř ničím neurazí. ()

BathoryMan

Zrodilo sa milé letné prekvapenie.Konečne romantická komedia,ktorá až tak velmi netlačí na pilu a celkom úspešne sa vyhýba všetkým klišé tohoto žánru.Síce priznám že pár trápných scén tu bolo(Andrew vysvetluje na oslave ako požiadal Margaret o ruku)ale dvojica Bullock/Reynolds to dokonale prebíja.Konečne po dlhšej dobe sa objavila na plátne dvojica,ktorej to ako páru neuveritelne sekne a ktorá sa zároveň celkom dobre doplňa.A sám zaseba sa priznám,že aj keď som dosť vážny cynik tak pri scéne kedy číta Andrew list od Margaret mi vybehli aj nejaké tie slzičky:-) Slušné 4* ()

zelda82

Z kina jsem se vratil tak nabity pozitivni energii, jak uz dlouho ne. A Sandre to porad sekne, i kdyz uz ji pomalu tahne na padesatku:)) ()

IvcaG

Velice příjemné překvapení. Velice vtipné, žádný trapas tak jak to tak většivou bývá poslední dobou od amerckých stupidních komedií, ale tohle bylo jiné opravdu jiné. Pro mne to byl jasný nadprůměr a 80% si po právu zaslouží. ()

hazaba

První půlka filmu, kdy se do sebe ti dva trefují, je výborná, druhá půlka trochu horší, ale zachraňuje ji ženská část jeho rodiny, konec je předvídatelný, ale není to zas až takové klišé jako v jiných případech. A ano, hlasitě jsem se smála u striptýzové scény a obecně se výborně bavila. ()

misa_laska

Proč tolik kritiky? Zajímalo by mne, jaký scénář byste k romantický komedii vymysleli vy. U ní se opravdu nedá přijít s něčím "originálním". Tento film byl skvělý. V kině jsme se hodně nasmáli (s přítelem, který je spíš na ty akčňáky). Skvělé vtípky a scény. Konec trošku pokulhává, oproti perfektnímu začátku a středu.... Ale to už tak u romantických filmů bývá, že víme, jak to dopadne ;). Rozhodně všem doporučuji!!! Hodnotím 4+ ()

Loooki

Akosi som tam nepostrehol termin romanticka komedia, to bolo urobene cez kopirak z každého rožka troška, dokonca aj hudba mi pripadala ako by ju Thomas Newman zložil. Je pravda, že miestami to bolo milé a miestami to bolo nemilé, ba až nepríjemné a úplne sa mi znechutil film pri scéne, keď hlavná hrdinka tancuje v lese s babičkou. ()

Wargoo

Sympatická komédia so sympatickými hlavnými postavami, kde o vtipné scénky našťastie nebola núdza. Výborne som sa pri tom bavil, Sandra je nestarnúca kráska, Ryan sympaťák od kosti, a na "plácku" im to svedčalo. Príbeh je síce jednoduchý, ale Anne Fletcher sťa režisérka mu vdýchla niečo, čím ho robí viac ako len jednoduchú komédiu. Príjemné spestrenie večera. PS: Úžasná scénka bola obeta krásneho bieleho hafana za mobil.. To som fakt nemohol !!! :) Silné 4**** a 76,097% ()

Marsello

Sranda musí byť a takého filmy sa musia točiť, pretože široká filmová verejnosť žerie neoriginálne kusy,väčšinou komédie. Ale dalo sa na to pozrieť. Pekní boli, čo už s nimi. Za tri. ()

Darkslayer

Občas vtipné, občas trápne a občas nudné. Po každej stránke priemerná, predvídateľná a otrepaná romantická komédia. Ryana mam rád, Sandru ani nie a tu sa dostávame k hlvnému problému. Medzi hlavnými protagonistami nefunguje takmer ziadna chémia či iskrenie, len samá vata a to je pri danom žánri dosť vážny prešľap. Pre mňa dosť umelo pôsobiaca záležitosť. ()

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White

01.01.2022

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

30.12.2020

Mělo se jednat o opětovné setkání hvězd filmu Návrh Sandry Bullock a Ryana Reynoldse, nakonec se ale v nové romantické komedii The Lost City of D od studia Paramount objeví po boku známé herečky… (více)

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci