Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dívka, kterou někdo utloukl nedaleko benzinové pumpy u dálnice, přijela do Prahy odkudsi z turecké Riviery. Byla její smrt náhoda, nebo souvisí s latentní agresivitou Čechů, kteří jsou nevraživí vůči většině cizinců z východu? Detektivové odkrývají pravidla, která platí ve světě řidičů kamionů. (TV Nova)

Recenze (4)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zavražděná četla knihu od tureckého spisovatele Bekira Yildize "Alman Ekmeği" (Německý chléb), která se zaměřuje na problémy tureckých dělníků v Německu, a potažmo se stává kritikou kapitalismu jako takového. Režisér  Ivan Pokorný v roli pumpaře... Ten neobjektivní servilní antirasismus, ach jo... černá, bílá...* Dolu.... Vraha jsem uhodl v samém počátku a to jsem spíš natvrdlý...🤭 ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kvalitní díl, ve kterém tým v čele s Klárou Cibulkovou pátrá vrahovi ubité holky z Turecka. V hlavní roli dále vystupují kamioňáci, česká xenofobie a zloba. Případ je to celkem snadný, po nálezu zásadní stopy je jasné, kdo to byl. Dočasná velitelka týmu Cibulková se vzdává vedoucí pozice, neboť chápe, že ji chlapi prostě nebudou respektovat. ()

Zajímavosti (3)

  • Speditérská firma Q. K. TRANS je fiktivní. (sator)
  • Točilo se převážně v Horních Počernicích a v dalších částech Prahy. (sator)
  • Zavražděná četla knihu „Alman Ekmeği“ („Německý chléb“) od tureckého spisovatele Bekira Yildize, která se zaměřuje na problémy tureckých dělníků v Německu a potažmo se stává kritikou kapitalismu jako takového. (sator)

Reklama

Reklama