• demented

V porovnaní s ostatnými "Movie" filmami mi Extreme aspoň miestami prišiel vtipný. Znôžka gagov s tématikou sexu určená pre pubertiakov popretkávaná reklamami na zaujímavé produkty (STD e-pohladnice, picagra :) ) či rádoby vtipnými radami Mathew Lillarda a navrch jedno muzikálové číslo...toť vsjo. Berte alebo nechajte tak (radšej nechajte tak ;) ). Miestami človek vážne žasne, čo všetko sa dokáže urodiť v hlave pánov scenáristov (fetišistická scénka o chlapcovi, ktorý počas sexu partnerke navlečie na hlavu klobúk, bradavicu a bradu, na čo ho ona obviní, že si z nej chce spraviť Abrahama Lincolna, naštve sa a odíde. Frustrovaný chlapec si preto zostrojí stroj času a nakoniec si zašuká si Abrahamom Linolnom osobne). Alebo ako bizardne dokáže dopadnúť klasický, sto krát odohraný a notoricky známy príbeh, keď sa trochu zmenia rekvizity (chlapec a umelá vagína ;). Ak je niečo, kvôli čomu sa oplatí pretrpieť tých 70 minút, tak je to scénka so skrytou kamerou a Jamie Kennedy, ktorý je jednoducho geniálny (musí sa vidieť). Kto prišiel aspoň z jedným filmov z tejto "série" do styku a napriek tomu Extremu vyčíta záchodový, fekálny a čo ja viem ešte aký humor, je, povedzme si na rovinu, debil. Tieto filmy nielenže na ňom stoja, ale sú na ne aj patrične hrdé. Očakávať zmenu je nanajvýš naivné. Tak si to už všetci konečne uvedomte :)(30.5.2009)

Prapodivná komedie která se skládá z několika segmentů. Je to jako film+ reklamy. No a právě ty reklamy mi přišly daleko zábavnější než ten hlavní příběh kterej byl teda nic moc. Další přiblblost o ztrátě panictví. No čekal jsem něco zábavnějšího co bych vyzdvihl je scéna s "Blue bally" která byla jakž takž zábavná. Pak ještě scény s Lillardem a Cerou. Zbytek je většinou jen křeč s občas povedenou replikou. Ale nic extra to není. Hlavní představitel byl šíleně nesympatickej. A scéna kde se kluk zamiluje do umělé vagíny byla nevýslovně trapná. Nic moc ale slabší 3* dávám.(5.3.2012)

• F.man

Tak za prvé, Extreme Movie se nemůže považovat za film. Příběh, nebo alespoň něco vzdáleně podobného by jste zde hledali marně. Jedná se jen o sestřih prasáckých gagů, které napadli některého z deseti mentálně vyšinutých scénáristů. Za druhé, Extreme Movie je úchylný. Hodně úchylný. Záchodový humor, vtípky pro uhrovaté amíky, nahé puberťačky a sex sex sex. Za třetí, pokud to všechno přežijete dočkáte se nakonec několika povedených nápadů u kterých se možná i zasmějete. I když bych teda hodné rád, za to co jsem si vytrpěl film odsoudil, nálepku odpad! si nezaslouží. Světlých momentů je sice proklatě málo, ale alespoň některé stojí za to.(20.4.2009)

Je to parodie na parodie. Je to americká blbost, jakých jsme už viděli spoustu. Mnohokrát se dá děj předvídat. ALE jsou tu scénky, na který se zapomenout prostě nedá. Jsou originální a ultravtipný. Proto bych tenhle film nezatracoval. Pustím si radši tuhle jednoduchou parodii než tisíckrát omýlaný/americký/romatický/komediální/rodinný film.(17.4.2011)

• B!shop

No tohle se filmem fakt nazyvat neda a je to proste extremni kokotina. Slepenec vice ci mene trapnejch scenek na tema sex a pubertaci, nektery postavy se objevi ve vice scenkach, nektery maj jen jednu. Vtipny veci se daj spocitat na prstech jedny ruky, vevodi tomu prekvapive ne zrovna muj oblibenej Cera, kterej taky jako jeden z mala aspon trochu hraje. Nejvtipnejsi jsou ale asi rozhovory s Matthew Lillardem, kterej ma fakt nehorazny rady. Navic i pres delku 70 minut se film vcelku tahne, koz minimum, takze fakt slabota.(5.3.2010)