• Cortesz

Hodně špatnej vtip. Dlouho jsem přemýšlel jestli dát rovnou odpad, ale nakonec jsem se rozhodnul pro tu jednu jedinou hvězdu, protože ikdyž je film plný nechutností, oplzlostí a fekálního humoru, tak jsem se pousmál u jednoho krátkého příběhu o skryté kameře ( kdo viděl chápe), jinak je to obrovská bída, která je koukatelná jen díky velmi krátké délce a pěkným slečnám, které ukazují své přednosti.(18.3.2009)

• zdepapepa

Upřímně řečeno se divím, že se něco takového vůbec dostane na pult s DVD. Sled scének spojených maximálně prvně sympatickým, pak už jen otravně zdržujícím. Pár věcí celkem šlo, ať už to byly STDE-pohlednice, krátký výstup Michaela Cery (nechápu jak se tomuhle shitu mohli společně s Kylem Gassem upsat) anebo Mathew Lillard. Vše ostatní nejlépe spláchnout do kanálu. Ono to je tak postaveno na hlavu, že to je vtipné. Ale bere se to tak vážně, že to opět spadne do odpadu. (a už se to nevyhrabe)(30.12.2009)

• BluT

No tyvole, to bylo blbý. Kdyby tam nebyl Michael Cera, tak si to NIKDY nestáhnu (navíc ta scénka, ve který se objevil, byla vážně nudná). Ale co, stalo se a už s tím nic neudělám. Dokoukat se to dalo, ale že by mi to něco dalo, tak to by se zase říct nedalo. 35% P.S. Jediný, co mě vážně pobavilo, byl tlustej týpek (Andy Milonakis) a umělá vagína.(19.9.2011)

Je to parodie na parodie. Je to americká blbost, jakých jsme už viděli spoustu. Mnohokrát se dá děj předvídat. ALE jsou tu scénky, na který se zapomenout prostě nedá. Jsou originální a ultravtipný. Proto bych tenhle film nezatracoval. Pustím si radši tuhle jednoduchou parodii než tisíckrát omýlaný/americký/romatický/komediální/rodinný film.(17.4.2011)

Prapodivná komedie která se skládá z několika segmentů. Je to jako film+ reklamy. No a právě ty reklamy mi přišly daleko zábavnější než ten hlavní příběh kterej byl teda nic moc. Další přiblblost o ztrátě panictví. No čekal jsem něco zábavnějšího co bych vyzdvihl je scéna s "Blue bally" která byla jakž takž zábavná. Pak ještě scény s Lillardem a Cerou. Zbytek je většinou jen křeč s občas povedenou replikou. Ale nic extra to není. Hlavní představitel byl šíleně nesympatickej. A scéna kde se kluk zamiluje do umělé vagíny byla nevýslovně trapná. Nic moc ale slabší 3* dávám.(5.3.2012)