Tato jedinečná komedie je režisérským debutem scénáristů filmu BULŠIT Adama Jaye Epsteina a Andrewa Jacobsona. Film obsazený vycházejícími hvězdami některých velmi oblíbených amerických komediálních programů jako SATURDAY NIGHT LIVE se dotýká všech našich raných zážitků s randěním a sexem – od schůzky naslepo až po rozpačitý polibek na dobrou noc... a všeho mezi tím. EXTREME MOVIE je ohromně zábavná a konvencemi nespoutaná připomínka mnoha strázní, které nás potkávají na cestě dospíváním. (Filmbox)

Trailer

Wyrdas

Kdybych to měl srovnávat s filmy co nedávali smysl, neměly reálný děj či dialogy (např. Avatar či Alita), tak je to někde na 4*. Srovnávat se Sandlerovkama, jsme někde na 3*. Dát to do kupy třeba s Prcičkama, jsme asi na 2*. No a srovnávat to s kvalitními filmy komediálního žánru, tak máme odřenou 1*. Dá se to srovnávat s lecčím, já to dokoukal a fakt si nevím rady. Proto to zprůměruji s výše zmíněnými. Výsledek je 2,5 - což jak víme, jsou s odřenýma ušima 3*. Občas nechutné, občas ujeté, občas vtipné. Rozhodně odvážné, ale jestli tím správným směrem, pod to bych se nepodepsal. ()

Campbell

Prapodivná komedie která se skládá z několika segmentů. Je to jako film+ reklamy. No a právě ty reklamy mi přišly daleko zábavnější než ten hlavní příběh kterej byl teda nic moc. Další přiblblost o ztrátě panictví. No čekal jsem něco zábavnějšího co bych vyzdvihl je scéna s "Blue bally" která byla jakž takž zábavná. Pak ještě scény s Lillardem a Cerou. Zbytek je většinou jen křeč s občas povedenou replikou. Ale nic extra to není. Hlavní představitel byl šíleně nesympatickej. A scéna kde se kluk zamiluje do umělé vagíny byla nevýslovně trapná. Nic moc ale slabší 3* dávám. ()

B!shop

No tohle se filmem fakt nazyvat neda a je to proste extremni kokotina. Slepenec vice ci mene trapnejch scenek na tema sex a pubertaci, nektery postavy se objevi ve vice scenkach, nektery maj jen jednu. Vtipny veci se daj spocitat na prstech jedny ruky, vevodi tomu prekvapive ne zrovna muj oblibenej Cera, kterej taky jako jeden z mala aspon trochu hraje. Nejvtipnejsi jsou ale asi rozhovory s Matthew Lillardem, kterej ma fakt nehorazny rady. Navic i pres delku 70 minut se film vcelku tahne, koz minimum, takze fakt slabota. ()

zdepapepa

Upřímně řečeno se divím, že se něco takového vůbec dostane na pult s DVD. Sled scének spojených maximálně prvně sympatickým, pak už jen otravně zdržujícím. Pár věcí celkem šlo, ať už to byly STDE-pohlednice, krátký výstup Michaela Cery (nechápu jak se tomuhle shitu mohli společně s Kylem Gassem upsat) anebo Mathew Lillard. Vše ostatní nejlépe spláchnout do kanálu. Ono to je tak postaveno na hlavu, že to je vtipné. Ale bere se to tak vážně, že to opět spadne do odpadu. (a už se to nevyhrabe) ()

TheEvilTwin

Extreme movie je parodie skládající se z nenavazujících sketchů a scének a všechny jsou se sexuální, perverzní a úchylnou tématikou. Občas se humor povede, častěji ale spíše ne, a tím se film řadí ke klasicky stupidním parodiím, které místy sice zabaví, ale bohužel v rámci žánru patří mezi ty slabší kousky. Asi tři scény byly vyloženě top, zbytek je na tom už hůře... ()