Chcete vyhrát pět milionů dolarů v nové reality show? Stačí málo. Jen vzít do ruky zbraň, přiložit ji k hlavě, natáhnout kohoutek, stisknout spoušť... a přežít. V hlavních rolích Eva Mendesová a David Krumholtz.  Dobrá reality show je ta, která dokáže diváka pohltit a vyždímat z něj i ty nejvíce utajované emoce, o nichž ani on sám neměl potuchy. Jenže nekonfliktní témata, která by dokázala oslovit stále otrlejší publikum, pomalu docházejí. A proto se ředitelka televize ABN Katy Courbetová a její podřízený, dokumentarista Rex, rozhodnou přijít s natolik drsným nápadem, že před ním celý svět padne na zadek. Jejich nová soutěž se jmenuje Přežij! a její vítěz v ní může získat až pět milionů dolarů. Pokud se toho tedy dožije. Celý projekt totiž není nic jiného než ruská ruleta s nabitou zbraní. Úřady proti uvedení pořadu pochopitelně protestují, Katy dělá, co může, aby je udolala, a Rex všechno zachycuje na kameru, přičemž stejně jako po studiu brouzdá i životy soutěžících a jen s kroucením hlavou poznává, jaké důvody mohou vést člověka k tomu, aby před kamerou dobrovolně vsadil svůj krk. Hlavních rolí se v drsném komediálním dramatu, které v roce 2007 natočil dvěma Oscary oceněný dokumentarista Bill Guttentag, ujali Eva Mendesová a David Krumholtz. (oficiální text distributora)

Milsa odpad!

Tento film som dopozeral do konca len preto, lebo som si myslel, že režisér natočil nejakú paródiu a celú dobu ťahá diváka za nos. Už podľa popisu filmu sa mi zdalo, že neexistuje, aby taký film mohol byť natočený. A veď je to komédia, tak prečo by to malo byť presne podľa popisu? Na konci filmu som zistil ako veľmi som sa mýlil. Toto by normálny človek nenatočil. Neviem ako to napísať slušne, ale budem sa snažiť. Tak primitívny a hlúpy film som v živote nevidel. Odpad je silné hodnotenie. Bolo by vhodné pre takéto filmy dať do hodnotenia možnosť "-1 hviezdička". Herci, ktorí sa rozhodli hrať v tomto filme sa akurát dobre strápnili a režisér by sa mal nad sebou zamyslieť. Toto je komédia? Toto je ukážka úbohosti. Som maximálne zhrozený a myslím, že horší film sa už asi natočiť nedá (teda aspoň dúfam). ()

mushroom72 odpad!

Jeden z najhlupejsich filmov, ake som mal kedy moznost zhliadnut. Nelogicky scenar, otrasne herecke vykony (a to sa mi Eva Mendes zdala v minulosti sexy) a tupost srsi z filmu v kazdom okamihu. Dopozeral som, lebo som si tym zabijal cas vo vlaku, ale radsej som mal sledovat sedadlo spolujazdca. Uz viem, ako vyzera filmove dno. ()