Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

rounen

Reklama na modeling, jinak nesnesitelné výlevy jedné z těch slečen... amatérsky natočená blbina... režiséra bych za tento snímek pověsil za koule... ()

frolish

Haha. Trailer asi postaci, aby ste si urobili obraz o com to asi bude, ale raz za cas padne velmi dobre aj takato hlupost :) Hlavne akterky sa dali vybrat mozno aj o nieco lepsie ale Julia Voth to predsa len zachranuje :) 70% ()

johnymdoe

BLBOST!! Ale...Hurst, Sorbo, Lawless, O'Connor (pro neznalé, prakticky plné obsazení Xeny a Herkula). Pak Faster, Pussycat! Kill! Kill! (pro neznalé kultovní film). V neposlední řadě hromada naprosto sprostých, sexy, obscénních a akčních scén a hlášek. Ultra příšerné efekty a scénář, což ale obojí ve filmu fungovalo protože to byl evidentně záměr. Pak samozřejmě základ pro každou začínající, nebo již mírně pokročilou lesbu. A povinnost pro každýho zvrácenýho, nebo alespoň nadrženýho chlapa. Je to blbost jak jsem už napsal na začátku...ale taková které bych dal klidně 100% nebýt trošku zbytečně dlouhé stopáže. Za mě 80% a zas jednou spokojenost s výběrem...ps.: neváhejte tentokrát nasledovat klidně s dabingem, zdál se mi mimořádně peprnej a kvalitní. ()

Matli

Je to blbost, ale pastva pro oči a když si řeknu po pul roce: chtěl bych se na to podívat znova (ať už to má jakýkoliv důvod), tak si to ty hvězdy prostě zaslouží :-) ()

Druury odpad!

Co to kurva bylo.. tři slapky se silikonama co drzej bouchacky jako pindoury a navic jedna nesmrtelna ultra cubka.. no otres.. ()

Loooki odpad!

Ja som si myslel, že to bude v celku sranda, nech sa posmejem na B-čkových (dokonca C-čkových) efektoch a ono to sranda nebola :/ vypnuté po ani nie 20 minútach. ()

mala_kea

Holky, vy byste se měli nejdříve rozhodnout, jestli se budete mlátit do krve nebo se muchlovat. Rozhodně bych vám doporučoval možnost druhou. Protože jste-li od boha pěkně obdařeni, měli byste se zabývat něčím jiným, než tímto, co vlastně ani nic nebylo. Vydržel jsem na to koukat pouze z důvodu velmi nadržených slečen a jejich intimních chvilek. Protože provedení je ta největší sračka, co může být. Pravdou je, že zamotanost je až do samotného konce a troufnu si říct, že to málokdo čekal. ()

zelda82

Naprosta uchylarna s valnikem vystrihu, zadku a neuveritelny over the top akce i hlasek. K dokonalosti tomu sice neco chybi, ale jinak je to opravdu (u)krut(n)a zabava... ()

Dandyy

Od chvíle kdy si hlavní hrdinka proti všem mým očekáváním nesvlékla své hořící šaty to už za moc nestálo... ale jinak to bylo super! Akční komedie s kráskami a hrdiny z Herkulese a Xeny jako doplńujícími hvězdami. ()

Mbeast

:D To byla sračka, ale zatraceně sexy sračka. Trixie byla sladká, Hel krutá a Camero trapná. Každopádně každej chap si tenhle film užije. Třeba taková scéna v karavanu je...prostě...aaaghhh. ()

RakeW odpad!

Jako já mám většinou pro legraci pochopení... Ale tohle moc legrační nebylo (i když jsem se asi třikrát pousmál). Vím, že to měl být pocta, homage, (s)explotation a kdo ví co ještě, a tak jsem k tomu i přistupoval. Jenže Bitch Slap je ještě mnohem blbější než se to, hahaha, tváří. Přijde mi, že tvůrci až moc vsadili na to, že ten film prostě má být a priori stylově špatný, a tak mu leccos projde. Jenže tohle prostě není ani na kategorii GP (v mém případě, u některých diváků to očividně funguje o něco líp). ()

Hapretor

Kozatá kokotina. Nezáživná píčovina. Trikově zprzněná levná šlapka. Tento film je dobrý akorát tak na výplach mozku. Nejhorší byly ty retro scény - To má být jako parodie či co? Tak to absolutně nefungovalo! Nebýt aspoň dvou hezkých hereček: Julia Voth a Erin Cummings, není zhola na co koukat. Je s podivem, že čím dále tím více je možnost vymyslet "originální" prostoduchou jebaninu. Po zkouknutí tohoto "filmu" mám neblahý pocit, že se nás chystá zavalit vlna nesnadno stravitelného "nového" filmového žánru. Ale za jakou cenu? A pro jaké obecenstvo??? ()

Kolssteyn

Ten film nic nebere vážně, nejvíc drsný akční filmy a to je co říct, že i moji konservativní vážnost vyřadil z provozu! :) ()

animario

Očekával jsem kýč jak bitch, ale ve výsledku jsem se celkem slušně bavil. Kult se z tohohle bijáku určitě nestane, ale za shlédnutí stojí, už kvůli vymazleným a peprným hláškám, komiksové stylizaci všudypřítomných flashbacků a rubajícím se pussinkám, především závěrečné bitce Hel vs. Camero /pěsti-hrábě-kousání do rozkroku../. Dějově žádnej zázrak, vymezení prostoru na jednu lokaci v poušti, vyjma flashbacků, taky trochu omezující,ale co...je to kurevská nakládačka /3,5*/ ()

sadlokan

Tak já být kultovním režisérem,například,bych obsadil tyto tři silikozy do hlavních rolí easternu o bratrech Mašínech a nechal bych je vyřádit v polabském tropickém pralese v patách s armádou afroamerických příslušníků Deutsche demokratische republik armee of china.Nebo tak podobně. ()

hEROic

wuhuuuuu... chachaaa tak to byla krutost :)) ac se takova hovadina jen tak nevidi, ma to snad vsechno co si chlap muze prat :)) v hlavnich rolich natuneny lesbicky agentky, ktery pro ranu nejdou nikterak daleko, na jejichz telech se kamera doslova vyziva ve zpomalenych zaberech a akce nebo erotika v kazde minute :)) moc kruty Becko, na ktery se opravdu nedivejte s pritelkyni ;) 75% PS: ha reziser Spartaka... tak ted uz dava vse vetsi smysl :-D ()