Zvláštní agent David Hasselhoff je povolán do služby, aby zlikvidoval teroristickou skupinu Hydra, která má v plánu zničit Manhattan nebezpečným virem... (oficiální text distributora)

Stejšn

To je ale plytká sračka :-D Že v tom hraje Hasselhoff mě nepřekvapuje, je to herec sračkových rolí, ale účinkování Jamese Earla Jonese celkem jo. A typická otevřená zadní vrátka, pro pokračování, které - doufejme - nikdy nepříjde. ()

Divnejpavouk odpad!

A nebo taky pět hvězd. Kdoví. Ultimátní bomba oko, neposedná piha, vostrá záporačka. Ani v parodiích nejsou scénáristi tak ulítlý. ()

hynn3k

Když je Hasselhoff ten nejpřesvědčivější herec ve filmu, tak je něco špatně. Davča se snaží zahrát Furyho co nejvěrněji předloze a s doutníkem v hubě, který mu na začátku poleje vodopád, a jednou hláškou za druhou se mu to daří. Bohužel jen po obsahové stránce a svým vzhledem, protože s jeho hereckými schopnostmi jsou všichni obeznámeni. Jen mě mrzí, že není k sehnání TV verze. Chtěl bych vidět, jaké hlášky dostali do té půlhodiny navíc. ()

mrclTV

Hrozné béčko, ale má svoje čaro - Hasselhoff ako masívne prehrávajúci ultradrsňák sa tu celkom hodil, čo scéna, to hláška ako delo :D Celkom zmena od novšej Marvelovskej produkcie, poriadne iný pohľad na Shield. Ale stále je to hrozné Běčko, kde je okrem Hoffa všetko zle. ()

Phex odpad!

:-) tohle je film kategorie H !!! Naprostá sračka - tohle bych natočil opilý za dva dny a nepotřeboval bych k tomu ani nikoho z BayWatch :-)... ()

Zed70 odpad!

Je neuvěřitelný na jakou píčovinu jsou v Americe investoři schopni dát peníze. Na druhou stranu hlášky jako: "Dostal si polibek, ... polibek smrti... Nicku Fury!" nebo "Byl jsem nejlepší ze třídy v tichém zabíjení, dokázal bych to i ze spaní." jsou fakt hustý. ()

Víteček odpad!

Žjóva to teda byla hovadina. Jak mohl někdo něco takového vymyslet to vážně nechápu. Kdybych měl popsat, co je všechno špatně, tak bych tu musel strávit opravdu dlouhý čas. Hasselhof, záporáci, zápletka, inteligence všech, efekty, hlášky, postavy, etc., etc. A oni to ještě dají dvakrát během dvou týdnů! ()

BaronMartin odpad!

Upřímně by mě zajímala nějaká statistika týkající se toho kolik lidí vlastně vůbec ví, že tenhle film existuje :D Protože si nemyslím, že většina Marvel fanoušků o tomto filmu v životě slyšela. Což už samo o sobě trochu vypovídá o kvalitách této věci :D Nick Fury, zvláštní agent je vskutku zvláštní film. A ne v tom dobrém slova smyslu :D Úplně jednoduše, tenhle film je fakt špatný. Trochu mu teda musíme odpustit, jelikož se jedná o televizní film, který měl být navíc určený jako pilot k jistému seriálu (který naštěstí nikdy nevznikl), neměl tudíž úplně největší možnosti a ani vyhlídky na to být dobrým filmem, na druhou stranu se ale i s televizní produkcí dá udělat kvalitní věc, což tohle rozhodně není. Abych začal samotným castem, v hlavní roli, v roli samotného Nicka Furyho je zde David Hasselhoff, který hraje hodně podivně :D Jeho postava je napsaná tak, aby působila co nejvíc drsňácky a badass, hází jednu příšernou hlášku za druhou a obecně mi přišlo, že Hasselhoff zde více hraje jakousi variantu na Wolverina, než důvtipného agenta Furyho. Další postavy ani nestojí za řeč, protože jsou naprosto nezapamatovatelné, jedná se o totálně klišovité postavy a jediný důvod, proč si pamatuju jejich jména je ten, že jsem celý film zkoumal paralelu s MCU a s postavami, které známe odtamtud. Máme tu Furyho lásku, která s ním má nulovou chemii a postrádá jakékoliv charisma, jistou telepatku, která vlastně za celý film vůbec nic neudělá a její přítomnost a schopnosti nejsou ani pořádně vysvětleny, naprosto šablonovitou postavu dementního šéfa, u něhož se člověk diví, jak se tak neschopný trotl mohl stát ředitelem státní bezpečností organizace, když za celý film vůbec nic nedokáže, a na závěr samozřejmě epického záporáka v podobě... šílené ženské, co chce zničit svět. Vizuál snímku je otřesný, film vypadá strašlivě, absolutně nechápu proč je natočen ve formátu 4:3 a proč vypadá tak hrozně levně, lacině a uboze. CGI a efekty jsou příšerné (i když opět, je to televizní film, takže se moc čekat nedalo), hudba je nevýrazná. Příběh je hrozně naivní, hloupoučký, strašně podivný a prostě špatný. K tomu si přidejte akční scény, které jsou relativně dost nudné, a máte jeden z nejméně zajímavých a nejnudnějších Marvel filmů. Abych na závěr i něco málo pochválil, musím lehce ocenit, že se scénárista pokusil do filmu zakomponovat jistý vývoj a jistou posloupnost. Většina prvků, které jsou nastíněny na začátku filmu, tak se ve finále opravdu zužitkují a to mě osobně lehce potěšilo. Jako příklad můžu uvést to, kdy je zmíněna v pár větách na začátku zbraň, která se obrátí proti svému uživateli, pokud nesedí otisky prstů. Je to jenom krátce zmíněno, ale ve finále to má svůj moment. Přesně tohle mám na filmech rád (samozřejmě když je to trochu lépe zpracované :D), když tvůrci mají promyšlený děj, mají nějak načrtnuté dějové linky, charakterové vývoje a podobně a postupně to ve filmu dále budují a ve finále zužitkují. A něco podobného jsem u tak špatného filmu opravdu nečekal. Sice to je občas dost podivně zpracované, ale snaha se cení :D Upřímně nemám rád Davida S. Goyera, podle mě je to hodně kvalitativně kolísavý scénárista (upřímně, věděli jste, že tenhle člověk, co napsal věci jako je tento film nebo třeba Ghost Rider 2, tak taky napsal Batman začíná nebo Muž z oceli? Jako wtf :D), ale je vidět, že aspoň rozumí tomu, jak by se film měl psát. Jinak ale nic moc dobrého říct opravdu nemůžu. Špatný děj, příšerný vizuál, nezajímavé postavy, podivný Hasselhoff. Jeden z nejlevnějších, nejnudnějších a nejhorších Marvel filmů vůbec. Neskutečně levně působící televizní film, který je naprosto příšerně natočen, má špatné postavy i děj a jednoduše je to dost velká bída. Jedna z nejhorších věcí, co Marvel kdy natočil. Hodnocení: 9% () (méně) (více)

mokrasek odpad!

Myslím, že už lepší snímek s Hasselhoffem byl ten, co natočila jeho dcera, jak její tatínek totálně na šrot spitý jí z psí misky a něco nesrozumitelného si mumlá. ()

tyzmrde

Marvel a pan Hasselhoff v troskách. Z Davida si nikdy Bond nebude... no ještě že Marvel se asi z tohoto filmu poučil a točí dobré filmy jako Infinity War... ()

MysterioD

David Hasselhoff v hlavní roli snímku který przní další komixovou legendu. No prostě bomba, nuda od začátku do konce i když je to trochu zvrhle veselý vtip ve formě filmu :-))) Tu jednu jedinou hvězdičku prostě dát musím :-))) ()

Iroquois

Je to hovadina, ale občas se člověk pobaví a navíc hlavní záporačka je celkem dobrá, takže s dovolením dávám jednu hvězdu. ()

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka