Obsahy(1)
Pohádková školka s L. Kozderkovou.
Seznam jednotlivých epizod:
1. Vyplněný sen
2. Kazozub
3. Bacílkové
4. Nečesánkové
5. Drápalové
6. Fukfukové
(oficiální text distributora)
Hrají
Laďka Kozderková
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Naďa Konvalinková
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Jaroslava Kretschmerová
Československo
Nejlepší seriály:
Anča a Pepík (2017) (seriál)
Gagman (1987) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Václav Sloup
Československo
Nejlepší seriály:
Rychlé šípy (1969) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Miroslav Zounar
Československo
Nejlepší seriály:
Tři spory (1981) (seriál)
Zlá krev (1986) (seriál)
Přísahám a slibuji (1990) (seriál)
Miroslav Masopust
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Zlá krev (1986) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Luba Skořepová
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Bedřich Prokoš
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Martin Šotola
Československo
Nejlepší seriály:
Zlá krev (1986) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Jakub Šolín
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (seriál)
Pihulka a Kaňka (1984) (seriál)
Tereza Pokorná-Herzová
Československo
Nejlepší seriály:
Gagman (1987) (seriál)
Povídky malostranské (1984) (seriál)
Wolfgang A. Mozart (1991) (seriál)
Vlastimil Bedrna
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Gagman (1987) (seriál)
Jiří Pleskot
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Vladimír Hrubý
Československo
Nejlepší seriály:
Rychlé šípy (1969) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Vladimír Brabec
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Jana Paulová
Československo
Nejlepší seriály:
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Pavlína Filipovská
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Viktor Preiss
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Ondřej Havelka
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Saturnin (1994) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Lubomír Lipský st.
Československo
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)