poster

Lovecká sezóna 2

 • USA

  Colegas en el Bosque 2

 • USA

  Open Season 2

 • Slovensko

  Lovecká sezóna 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

 • Jara_II
  *

  Jen další smutné pokračování jednoho povedeného prvního dílu.. Animace i příběh hodně utrpěly tím, že se jedná jen o dvd-film (i když u nás promítaný v kinech), vše působí hodně odflákle. K příběhu - film je zcela určitě jen pro děti - příběh je velmi jednoduchý (vhodný asi tak pro jednu epizodu Toma a Jerryho) - jenže problém je, že ani ty děti se tu nemají čemu smát...ještě že ta nuda má jen 70 minut...(16.3.2009)

 • elshish
  odpad!

  Já prostě nechápu, proč se někdo snaží fakt točit něco jen proto, že jednička byla v uvozovkách dobrá!! Lovecká sezóna 1 pro mě byla obstojná, ale kvůli tomu že si pár nadšenců řekne, že máme přebitek materiálu...frknem to tam , si myslím, že to není správný pohled na věc a nebo jsem totální MAGOR a mám prostě na to BLÁSZNIVEJ NÁZOR :)(30.3.2009)

 • UncleG
  *

  Ne, ne, ne a stokrát NE! Takhle nemá vypadat animovaná komedie. Po pravdě řečeno.. je mi neskutečně líto, že se vyplencala nemalá duševní energie stovek talentovaných lidí na takovýhle kravině. Lovecká sezóna 2 je pro mě jeden z nejhorších vysokorozpočtových animáků. Bez vtipu, bez humoru, bez nápadu, bez napětí, bez příběhu. Bez...děz.(31.1.2010)

 • Petulka88
  **

  Tohle je jeden z důvodů, proč mám rád Pixar. Ten by nikdy nedovolil, aby jedno z jeho animovaných dítek takhle dopadlo. Tohle ale není Pixar, takže tady máme Loveckou sezónu 2. První, co mě doslova praštilo do očí byla neuvěřitelně odbytá animace. To platí hlavně pro pozadí, které je buďto hranaté, statické nebo rovnou rozmazané. A ani hlavní hrdinové na tom nejsou o mnoho lépe. Připomínají všechno možné, jen ne živé bytosti a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby mělo dítě školou povinné problém vůbec určit, co je která postava za živočišný druh. O animaci vody nebo ohně se ani raději nebudu zmiňovat. Bohužel, na rozdíl od docela slušné jedničky, se tady naprosto vytratil humor. Tvůrci si většinou vystačí s tím, že někdo někam spadne nebo na něčem uklouzne a následně mu ještě něco spadne na hlavu. Jediné důvody, proč nakonec dávám aspoň 2 hvězdičky jsou dva. Zaprvé je film tentokrát určen výhradně pro děti a zadruhé konec je relativně slušný a kupodivu i akční. Příště ale už tak mírný nebudu.(17.1.2012)

 • otík
  **

  Bohužel animace šla minimálně o dva stupně dolů, občas to místo filmu připomíná počítačovou hru pro nejmenší. Co však je snad lepší než v jedničce, jsou super hlášky veverčáka. Už tu tolik prostoru nemá uřvaný jelen Elliot, ale vedlejší postavy a ty jsou vskutku zábavné. Především na konci třetí čtvrtiny filmu je to hláška na hlášku ("Musím mít opravdu tu mašli? Vypadám jako teplouš." nebo "Na koho čumíš, ty vyoranej křene?"). Příběh je prostý - zdivočelého domácí psa, který v jedničce utekl svým páníčkům, jeho majitelé "unesou" zpět a divoká zvířata se jej vydávají zachránit do zábavného parku pro domácí mazlíčky, kde se střetnou s mazlíčky, kteří je k smrti nenávidí (teda hlavně jeden potrhlý rafan). A jak to dopadne asi tuší každý. Škoda té bídné animace, jinak by to byl pohodový animák.(23.4.2009)

 • - Příběh filmu se odehrává přesně rok po prvnímu dílu. (Terva)