Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

• AngelAngie

Na to jak moc se mi líbil první díl a že k pokračování nebývám až tak zlá z důvodu toho, že když mám nějaký větší cit k prvnímu dílu, tak druhému umím spoustu odpustit, tady to moc nejde .. už to není tak hezká podívaná, ani tak směšná, roztomilá, úsměvná. Velmi slabé. // mažu z disku.(30.12.2008)

• Pepinec

Tenhle film je asi tak zbytečný, jako chlap mezi dvěma lesbičkami. S tím rozdílem, že takový nebožák si alespoň dopřeje hezkého pohledu, zatímco já viděl jen barevnou centrifugu, ze které mi na konci bylo blivno. Už jednička napadala na jednu nohu, dvojka potom přijela na vozejku. (Filmfest Hurghada 2012, 26/67)(29.12.2012)

• moviesfan

Stále docela zábavný animák s dobrými hláškami.(5.11.2010)

• kOCOUR

Když se vykastruje pes, pořád si s ním užijete legraci. Když vykastrujete animák, zůstane jen sada barev a barviček, které se hýbají a dělají zvuky. A není to legrace, ani když začnou mluvit. Mají totiž vykastrované nejen tělo, ale i duši. Stále o dost menší peklo než takoví Vesmírní opičáci... ale když už dojde na srovnání se samotným dnem, vpravdě to asi stejně nestojí za řeč.(2.1.2009)

• bassator

Když porovnám s prvním dílem nevidím v tom jakékoliv zlepšení nebo spíše stejně nudné a zcela neoriginální... - 35%(8.3.2012)

• - Příběh filmu se odehrává přesně rok po prvnímu dílu. (Terva)