Lovecká sezóna 2

Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

Není to kdoví jaká komedie k popukání, ale mě se to docela líbilo pokud to beru v rovině kreslených filmů, které zrovna dvakrát nevyhledávám. Je tu jistá a těžko smazatelná podoba s Dobou ledovou, což taky nepřidá na prožitku. Jedničku jsem neviděl a ani nevím zda mám chtít, trochu divné pořadí no :-)(1.10.2010)

Veverka - ta je nejlepší a nejlegračnější. Ostatní někdy vyřknou taky super hlášky , ale veverka se tu vyskytuje více než v prvním dílu, a to je super. To je ale asi jediné VÍCE než měla jednička. Jednička se jen o kousek nevešla do mých 5 nejoblíbenějších anim. filmů, které mám na profilu, dvojka je ovšem jiná, ale pořád je to mnohem lepší, než některé animáky, co se stvořily a nikdy být stvořeny neměli. Podle všech recenzí jsem to (že to nic moc nebude) čekal a o to více jsem si film užíval.(17.2.2009)

• Blizzard

V prvé řadě bych chtěl poznamenat, že mi opět většina hlavních představitelů k srdci vůbec nepřirostla, Boog, Elliot a Giselle nemají vůbec žádné charisma a působí jako tupé loutky. Výjimku tvoří snad jen Mr. Weenie + pár ostatních charakterů a celkově mi připadalo psí osazenstvo snad i lepší než hlavní představitelé. Kdyby se to jmenovalo Psí sezóna 2, udělali by autoři lépe. Namluvené neoriginální hlasy jsou společně s chudou animací dalším hřebíčkem do rakve tohoto nešťastného animáku, který opravdu patří tam, kam byl původně určen, tedy do videopůjčoven a nikoliv do kin, kam jej naše slavná distribuce zařadila. (2/10)(6.12.2008)

Horší animace? Nezájem. Já se bavil. O něco slabší v porovnání s prvním dílem, ale pořád zábava. Zklamal mě slabší příběh. Radši bych něco na téma z lesa proti lovcům než tam zapojit hromadu čoklů. Tento film je zajímavý zvláštním druhem rasismu. Je zde jasně vidět, že tvůrci mají něco proti králíkům. Králičí bitva je možná morbidní, ale já se u ní prostě musel zasmát.(29.12.2013)

• Nocturno culto

Má to trochu jinou příběhovou linii, jde i o jiné postavy, Boog s Eliottem hrají kompars německému jezevčíkovi, který se nachází v bezvýchodných situacích, ze kterých se mu ale daří vyváznout ..Nemá to takový tah jako předchozí díl, jen taková mlska pro skalní fandy ..technicky dobré, co se týče scénáře - bída ..(25.10.2014)

• - Příběh filmu se odehrává přesně rok po prvnímu dílu. (Terva)