Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Co se může stát, když si dva estrádní soubory omylem spletou místa vystoupení... Velký estrádní soubor odjíždí na vystoupení, zároveň se chystá na turné i malá estrádní skupina. Ukazatel změní směr a obě si vymění místa, omylem přijede malá skupina do velkého hotelu se zahraničními diváky a velká skupina do vesnice hrát pro družstevníky. Vznikají nedorozumění-akce beze slov, v rychlém sledu se střídají nápadité baletní výstupy, pěvecká čísla s pantomimou, hrou na klavír apod. Je to pestrá směs hudby a zábavy, v níž mj. uslyšíte "Bum, bum, bum" bratrů Štaidlových, "Víc nechtěl by snad ani d’Artagnan" v podání Marty Kubišové, "Nebezpečná slečna", "Přines ten klíč" skladatele B. Ondráčka, "Kladivo" a "Nevypravuj anekdoty o Skotech" R. Černíka a J. Srnce. Ve finále se obě estrádní skupiny sejdou na jednom jevišti. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

fragre 

všechny recenze uživatele

No, žádný zázrak to není, humor je zde poněkud přízemní, třeskutý až blbý. Leč závěrečný blok dobových hitů tehdejší čs. pop-music leccos zachrání. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nápad dobrý, provedení hrozné. 1) V půlce se to náhle zlomí a pořad se přemění v přehled písniček (většinou ve zkrácených verzích) našich předních interpretů._____ 2) První půlka odpad, druhá půlka 4*, tak to zprůměrujeme. Co taky s tím, že? ()

Reklama

Reklama