Prokletí Midasovy skříňky

• Velká Británie The Adventurer: The Curse of the Midas Box (více)

Rodiče a bratr sedmnáctiletého Mariaha Mundiho (Aneurin Barnard) byli uneseni neznámým zlosynem a jemu nezbývá jiná možnost, než se spojit s tajemným Willem Charitem (Michael Sheen). Oba se spolu vydávají po stopách ztracené Mariahovy rodiny a ty je zavedou až do tajemného honosného hotelu Princ Regent. Nejenže se tento hotel nachází na malém odlehlém ostrovu, je navíc velmi podivný a plný záhad. Mariah s Willovou pomocí musí rozluštit tajemství ostrova, nejen proto, aby zjistil pravdu o zmizení své rodiny, ale také musí zabránit tomu, aby zlověstná mystická Midasova skříňka nepadla do nesprávných rukou. (CinemArt)

Johnny.ARN

Príjemný film. Bez rušivých elementov, s rozumnou minutážou, zaujímavých dejom. Vrátil som sa do čias všetkých lovcov pokladov. Kľudne s tým do telky ako seriál alebo druhý diel o hľadaní rodičov. 3 z 5 ()

Pump

Pěkný dobrodružný televizní film pro celou rodinu. Dobré herecké obsazení, příjemná hudba a poměrně napínavý děj. Pokud máte rádi dobrodružství, pak zcela jistě nebudete litovat. ()

iXtr3m3

Nenáročné skoro fantasy s pekným a zručným spracovaním, výpravou, kulisami aj kostýmovou prácou. Pár známejších mien tiež potešilo, ale väčšie ambície to žiaľ nemohlo mať. ()

Bozvav

Vcelku slušný dobrodružný film, jenž nijak nevybočoval ze své průměrnosti, snad jen závěr poněkud překvapil. Škoda, že není dvojka. Za mne 65%. ()

Axident

Já nevím, no, asi jsem potřeboval oraz, po všech těch dramatech a otrocích a leukémiích a psychicky rozervaných hrdinech. Mě se tenhle britský "mladý Indiana Jones" líbil... ()

šarka odpad!

docela by mne zajimalo, na cem autori jeli - ten matros bych prosim taky rada, porotze takovou slataninu nemuze prece soudnej clovek vymyset..natoz zrealizovat ()

Raziel_cz

Mariahu! Mariahu! Mariahu! Mariahu! Mariahu! Mariahu! Felixi! Felixi! Felixi! Felixi! Felixi! Felixi! Felixi! Pěkně natočená, ale bohužel maximálně tuctová young-adult záležitost, která vybočuje jedině tím, kolikrát po sobě v ní jednotlivé postavy navzájem opakují svoje jména. Jinak jsou tu všechna myslitelná klišé – od kryptického veršovaného manuálu jak použít mystický artefakt, po postavu, co si nalepí falešný vous a nikdo ji nepozná. A maguffin k tomu. Bohužel se to na rozdíl třeba od Flynna Carsena bere smrtelně vážně, takže si umíte představit, jak brutálně pitomě to celé vyznívá. Nad tím, jak tvůrci dokázali zlanařit herce formátu Michaela Sheena, Leny Headey a Sama Neilla zůstává rozum stát. Naprosto zbytečný film. ()

Martini98

Nejotravnější je, že tam pořád někdo řve o pomoc. Nechápu za co dostal Felix vyznamenání, když si sotva umí sám zavázat tkaničky u bot. ()

Scraffy

Michael Sheen je dobrý herec no to je tak všetko, čo je v tomto filme dobré. Proste silne nesympatický film. Brrr ()

DaweForeman

Další nezáživná britská nuda. Jednu hvězdu snad dávám jen za myšlenku. Jinak ať se podívám na jakýkoliv prvek v tomhle filmu, tak je odbytý a nedotažený do konce. Navíc když vezmu v potaz všechny postavy, tak ani jedna nebyla ničím zajímavá spíše iritující - s výjimkou Charityho. Jinak co se týče tohohle žánru, tak bych mohl najít spoustu jiných filmů, který byly mnohem zajímavější. ()

Vämpiriüs

Od tohoto snímku nelze očekávat žádné zázraky nicméně nenáročného diváka by mohl oslovit. V poslední době bohužel nevychází nějak moc povedených filmových děl a tak díky bohu, že to nebylo až tak stupidní a dalo se na to dívat. Pro odreagování s rodinou bych to klidně doporučil, ale na verdiktu 3/5 to nic nezmění. ()

mirkath1 odpad!

No tak já se odvážím dát téhle sračče odpad. Nevěřím,že jsem se dokázala dívat do konce. Dva bráchové, jeden rádoby 16ti letý a hraje ho herec o 10 let starší. Mladší bráška totální uřvaný zmetek. Ve filmu absolutně zbytečný. Vykradačka všech dobrodružných filmů co znám. Fuj, ble ble. nesympatičtí herci až běda, I když ten starší by snad mohl hrát upíra. ()

Pitryx

Ach jo. Klasická ukázka naprosto promrhaného potenciálu. Něco alá Indidana Jones, což mám rád, ale naprosto tomu chybí jakákoli akce. Těch pět minut na konci to nespasí. Hlavní hrdina děsně nesympatický, jeho mladší brácha ještě horší. Výborné prostředí nahrávalo všemu možnému, ale zatím se jen kolem všeho blbě kecá. Na úplnou nulu to není, ale podruhé na to dívat je zhola zbytečné. ()

xzajox

Mierne nadpriemerný dobrodružák na štýl mladého Indianu Jonesa. Aj efekty sú zhruba na rovnakej úrovni. Celkový dojem mi úplne pokazil hlavný hrdina. Nielen že má divné ženské meno, ešte ho hrá herec - niečo medzi Harry Potterom a Frodom, ktorý sa mi tam vôbec nehodil. Vytvoriť mierne mystickú atmosféru sa im tu však celkom podarilo. M.Sheen hrá celkom dobre, nezaostáva ani Lena a Sam Neil to tentokrát nekazí. Vcelku príjemný kuk možno aj s deťmi. Uvidíme, čo prinesie pokračovanie, ak bude. 52% - 3* ()

Kennedy_R

Naprosto vyplácaný potenciál. Mimo efektů snímek nic nedrží. Děj roztříštěný, scény neoriginální, viděné již v jiných lepších filmech. Lena Headey Lanisterová nepřesvědčivá, stejně jako Sam Neill. Dvě hvězdy za snahu a neošizený rozpočet. ()

kacir

A naschvál dám za päť. Pozreté v nedeľu poobede a... Oddychovka. Vy machri kritici chodte do riti. Pozeratelne! ()

megajalec

Toto mi pripadalo, že sa niekto chcel zahrať s mytológiou, tak použil "akože" fantasy. Strašne však kríva prepojenie jednotlivých záberov, z ničoho nič sa niekam vyberú (nevedno prečo práve tam). Veci sa dejú náhodne, deti chodia do zakázaných miest úplne v pohode, otvárajú si dvere ako nič, a tak ďalej. Chýba tomu logika. V závere, keď už očakávaná mytológia ako tak prichádza (priznávam, prilákalo sa slovo Midasova) a je tu šanca na vylepšenie skóre, celý film vyfučí do prázdna a domrví aj túto príležitosť. ()