Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

strangercz

Nadprůměrná komedie která se pohybuje přesně na rozmezí 3 a 4 hvězdiček. Tentokrát volím přece jenom jsem se chvilkama dost nudil. Ale i přesto doporučuju na odreagování výborní ()

ddf76

Skoda nevyuziteho potencialu a hercu. Po hodine to zabrouzda do 100 x omlete sablony a konec je kycovity. Skoda Paul Rudd a Sean Wiliam Scot maji na vic. ()

Rehooo

Tenhle filmek mi přišel na začátku bez šťávy. Nějak jsem se nemohl do toho pořádně dostat. Naštěstí pak film začal trochu nabírat na obrátkách a na konci byl o nějaký drobák lepší. Takže bych hodnotil tak ***+ bohužel to nejde. Ale stojí to za zhlédnutí, aspoň kvůli závěrečné bitvě s Kissákama:-) ()

Wargoo

Keď som v hlavnej úlohe zahliadol Stiflera, myslel som,že to bude len jedna z ďalších bez zmyslových silených komédií, ale chvalabohu, ono to malo aj hlavu aj pätu, a dokonca som sa nesmierne zasmial. Zvlášť kostými KISS boli dokonalé. Určite odporúčam pozrieť, hlavne ako prostriedok na zahnanie nudy.. Seann Will opäť nesklamal môžme ho opäť vidieť ako LOVCA... :) Paul Rudd je sympaťák od kosti a "Stiflera" skvele dopľňal... Veľmi dobrá komédia, ktorá isto neunudí... 4***** a 73,238% ()

Olík

S.W. Scott a Paul Rudd v rolích dvou povahově rozdílných nedobrovolných účastníků programu velký bratr. Oba musí řešit nejen svoje životní maléry, ale na záda jim spadne závaží v podobě problémů jejich nových malých bratrů. Mladí hrdinové (B.J. Thompson a M. Mintz-Plasse) svým vlivem na komediálnost filmu strčí Scotta s Ruddem do kapsy, ale ani oni nezachrání fakt, že tato komedie není (pominuli závěrečnou fantasy bitvu) žádná velká žeň humoru. ()

drankeryth

Dobra komedia na ktorej som sa dobre pobavil:) Sean William Scott tu ukazuje ze mu komedia najviac sadne na telo. Dvaja kamosi dostanu na starost dvoch chlapcov, jeden z nich je maly cernosko, ktory srsi vulgarizmy a ten druhy je posadnuty vsetkym co sa tyka fantasy zanru:) ()

sadlokan

Až budu fakt velkej,tak si ušíju kostým,například ala King Diamond, a budu se řezat v parku polystyrenovym mečem s podobnýma mistrama,to je férovka.Na superhrdinu nemam fyzičku. ()

Lyžař

Úvod je slabší. Než se vše rozhýbe a proběhne povinné představování všech účinkujících, chvíli to trvá. Až do tohohle zlomu jsem neměl moc valné mínění o tvůrcích "Role Models". Pak se vše ale rázem změnilo. No a čím se blížíme více ke konci, je cítit gradace. S.W.Scott opět přichází se všemi svými zbraněmi. Neuvěřitelné. Marně hledám důvod, proč se tento film prodává na stáncích za 49,-. Super cena. ()

Joey(1)

Už někdy od půlky to sice směřovalo ke klasickému konci, ale to závěrečné mydlení klacky bylo natolik zábavné, že to na tu čtverku vytáhlo. ()

Rathalos

Seann William Scott a Paul Rudd je zaruka dobrej komedie a zabavy a samozrejme to tak aj bolo,bolo to vtipne a ja som sa smial...:-) ()

Harts

Sice misty dost ujete, ale rozhodne lepsi nez uchylny Sex Drive, ono se to v podstate ani neda srovnavat, je to uplne o necem jinem a hlavne na tento se da koukat bez pohorseni:-) ()

darkreider

Je to síce miestami sprosté(rozumej vulgárne a sexistické), ale pozerateľné. Žánrovo je to rodinná komédia obohatená o sprosté slová a sem-tam nahé telo. ()