Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

perutman

Slabší tři. Šablonovitý scénář až hrůza, přesto to nedopadlo nejhůř, hlavně díky hercům, na kterých je vidět, jak si své role užívají. K tomu všemu ještě dobrý nápad s pošukaným fantasy světem. Nicméně si myslím, že tvůrci mohli dost často přitlačit víc na pilu. ()

BaronX

Ulítlá pecka, která Vás pokud máte den "blbec" přehodí na pozitivní myšlení. Bitva nadšenců ze "středozemě" - to je pecka nehoráznejch rozměrů - fantazie :-))) ()

Sollozzo

Po příjemném startu, se mi film ve druhé polovině stopáže úplně zhnusil. Přestal být vtipný a přešel do velké trapnosti. Škoda... ()

liberita

Po niektorých ozaj pozitívnych komentároch na čsfd som čakala zábavnú komédiu sem tam prerušenú vážnejším moralizovaním o rodine a hodnotách. Druhá časť nechýbala, naopak jej bolo viac než dosť a s tak presladeným záverom sa to naozaj prehnalo, ale pri naozaj zábavnej komédii sem-tam vybuchnem smiechom, tu som sa maximálne pár krát pousmiala. Okej, geekoviny, Kiss a prvá väčšia rola Christopha Mintz-Plassea boli fajn, ale nič viac za videnie nestálo. Sean William Scott je aj tu za priblbého debila, ako koniec koncov skoro v každom jeho filme. A postava Paula Rudda, hoci ju hrá vierohodne, to sa musí nechať; je hlavne od začiatku tak prehnane cynická a otrávená životom, že som mala z každého Ruddovho výroku pocit, že mi uberá životnú energiu. ()

DadysGirl

:-D Yes yes a yes... Cnickej Paul, jednoduchej a optimistickej Sean a hlavně ten malej černoušek!!! :) Epická bitva na závěr a já jsem spokojená ;) ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: První půlka nakopla vtipem, hláškami a "ujetostmi", ale pak se to zaměřilo pouze na "LARP" souboje a to už taková zábava nebyla. ()

MarkHoppus

Tak tenhle film ve mě vyvolal takové všelijaké pocity, že ani nevím co si o tom mám myslet. Na jednu srandu mně film přijde plný vtipných scén a komentářů, ale na stranu druhou je tam i pár stupidních kravin, které by tam být nemuseli. Zatím dávám tři a uvidim jak se to ve mě rozleží. ()

jayman

Fúú, čo dodať? Decká fungujú, či McLovin s príšerným skutočným menom alebo černoško, ktorý bezkonkurenčne zabíja. Dospeláci fungujú, či skeptik Paul Rudd alebo áno-som-znova-len-Stiefler-ale-užívam-si-to Seann W. Scott. LARIE (na Slovensku LARP) funguje, až tak, že sa silno chcem niečoho takého zúčastniť. Jediné čo mi vadilo bola na môj vkus nevýrazná E. Banks a strašnú postavu hrajúca, koksom sa oháňajúca a frázy sypúca Jane Lynch. Veľmi, veľmi príjemná vecička. EDIT po rokoch: Jane Lynch som hrozne scenil, vynikajúca over-the-top postavčka. Film trošku slabší ako moje spomienky, typicky vyvíjajúci sa príbeh, hodný televízie, no stále ma bavil. ()

Cortesz

Solidní komedie s neokoukaným nápadem a zábavou po celou dobu. Velkým plusem je obsazení, především se zde ukázal Paul Rudd, kterého poslední dobou registruji v podobných komediích a musím říct, že se mi jeví nejvíce sympaticky z dnešních novodobých komiků (nepočítám Jima Carreyho, to je král). Sean William Scott mu zdatně sekunduje, opět zde hraje takového Stiflera, vedlejší role taktéž skvěle obsazené. Skvěle pasující hudba, občas zazní i chytlavá hláška a závěrečná bitva, která je naprosto famózní a nutila mě k opakování. Skvěle jsem se bavil po celou délku této komedie. ()

ab.dul

Ale jo. Musím říct, že jsem se bavil, i když jsem se na tento film díval jen jedním očkem :-). Herci známí a dobří, s kterýma je vždy sranda. Splněno očekávání americké komedie podobných stylů s nechybějícími ženskými nahoře bez ;-) a krásným happy - endem, jež se dal čekat. Příjemné... ()

pekas

Ačkoliv námět je celkem tuctový, přesvědčilo mě provedení. Všichni herci byli výborní, samozřejmě hlavně ústřední dvojice. Takže pro někoho nezajímavá tuctovka, pro mě povedená komedie s mírně nesympatickým hollywoodským přeslazeným koncem. Prostě ten zpěv si mohli odpustit. Hodnotím poctivou zábavnou čtyřkou, mimo jiné za vysoku míru neslušných slov, překvapivě pronášených v přítomnosti nezletilých (V americkém filmu? What the f...?). ()

milanhanic

Naprosto perfektní způsob jak si zlepšit náladu a zasmát se. Vždyť smích je zdravý a v tomto případě ho je hodně. Nejlepší scény jsou samozřejmě při závěrečném boji o korunu v LARPu. Ve středověku členové kapely KISS sekají na kusy své nepřátele za účelem svrhnout krále :D. ()

Kubi21

Ty dvě hvězdičky jsou jen a pouze za KISS. Jinak ten malý afroameričánek byl absolutní opruz a hrozně nesnesitelný. Sean William Scott byl lehčí magor z American pie a Paul Rudd byl strašnej vůl. Opravdu jen nástup na bitvu a výstroj Kissáků byli opravdu vtipné. ()

BadAs

tak tohle je srdeční záležitost .-D kdo má smysl pro humor bude neuztále na zemi .-D na konci filmu uválený smíchy .-D je to simpatický film hlavně kvuli 4 Ustředním hrdinům.-)Seann William Scott, Paul Rudd, Christopher Mintz-Plasse, Bobb'e J..-) tak si to shrnme .-D Dva nej kámoši udělají větši pruser na základni škole při prezentaci svího energetaku ..-D..za trest musí do programu velký bratr kde jim přidělí dve děti kluky na 100 dnú .-) neuztále sex vyhledávající scott ala stifler dostane malého roztomilého černouška kterej mu zhruba skoro dokonce bude nakládat solidní čočku .-D..paul rud ziská zas Chrise mintz plasse milovníka středověkých kostýmů,zbrání a schakesperovske anglictiny .-D larp je tu fakt božííí .-D..Mintz je tu velkej simpaták a ziskal si mne od začátku stejně jak ve vsech jeho fimech od superbad nebo kick ass.-) takže larp,trochu teorie o kozách a kapela kiss !!!! ()

marek29

No nevím moc.. U filmu jsem usínal. Tváří se jako fajn komedie a navíc zde hraje Stifler :) dame 4 a musim to vidět znova protože je tu možnost, že byl nadhodnocen :( čus ()