Těžko hledat podařenější party film. Perfektní herecké obsazení s univerzálním sympaťákem Paulem Ruddem, Stiflerem a McLovinem, sem tam neotřelými nápady a hlavně vtipem, který z mého pohledu ani jednou nesklouzl k trapnosti. Velkým bonusem pro mě byla vedlejší postava Jane Lynch z Glee, která prostě potvrzuje, že tyhle maniákalní záporné postavy se světlými chvilkami zvládá jako málokdo. Finální bitva je pak prostě něco na co se jen tak nezapomíná a myslím, že se k Velkým bratrům ještě párkrát podívám. Z hlediska současné americké komedie je to prostě totální nadprůměr. 80 %(30.7.2010)

Jako je to docela vtipna komedie, ale nemuzu se ubranit dojmu, ze to mohlo bejt jeste lepsi, kdyby tvurci vic pritvrdili. Sice to ani takle neni zadnej cajicek, vsichni tu zvesela fuckujou, Scott se tu probehne nahej atd., ale nektery sceny proste nemaj vyuzitej potencial a slo sem urcite pridat vic vtipnejch situaci. Jinak ale pribeh je docela fajn, Rudd se na takovyho ze vseho otravenyho znudenyho typka skvele hodi a Scott hraje svoje typicky hovado, ktery zajimaj jen zensky, ale prislo mi, ze se celkem kroti. Deti k nim byly vybrany taky dobre, Bobb'e J. Thompson je fakt skoro takova detska verze Scotta a McLovin Mintz-Plasse je opet ukazkovy hovado. Ze zacatku mi ale misty prislo, ze decka jsou skoro jeste brutalnejsi, nez Scott s Ruddem. Z ostatnich stoji za zminku fajnovej Ken Marino a Jade Lynch, ktera je sice ze zacatku vtipna, ale pozdejc uz mi zacla lizt na nervy. No a film samozrejme smeruje k typickymu udobrovacimu moralizujicimu konci, ale jelikoz to je pojaty jako fantasy bitva, je vse v poradku. Sice davam jen 3*, respektive lepsi 3*, ale to rozhodne neznamena, ze bych se dobre nebavil.(27.2.2009)

Jedna velká úžasná reklama na KISS. Dost povedená neortodoxní komedie, místy až šílená řekl bych. Hlavní duo herců výborné, přestože Paul Rudd se v duchu své role nesnaží na sebe strhávat pozornost. Asi prvních 30 minut jsem měl s filmem přece jen problémy, humorné okamžiky nějak moc nepřicházely a těžko jsem si zvykal že Stiffler už není takový borec jakým býval, pak se ale žačnou dít věci a tempo neupadne až do závěrečných minut. Ty už se odehrávají v klasickém schématu, ale předchází jim ultimátní bitva s molitanovými meči, která je myšlena smrtelně vážně. Make up alá KISS je hustej! PS: Ruku na srdce kdo z nás by v útlém věku nechtěl mít za kamaráda Seanna Williama Scotta.(5.8.2009)

Vcelku zábávná oddychovka. Sledovat Scotta jak ho fuckuje malej nigga a otrávenýho Rudda jak si hraje s Mintz-Plassem na real World of Warcraft byla sranda. Scott samozřejmě nedal zapomenout na Stiflera a občas vyhlásil nějakou tu čubinu nebo jí dokonce přefik. Na konci, jak to bývá u těhle filmů zvykem, se příliš moralizuje , což už mě moc nebavilo.(10.2.2011)

-"I'm sort of engaged." -"I sort of have a boner." Nasmál jsem se hodně teda. Takhle zábavné jsem to nečekal. Neni tu ani moc trapností. Je tu ale hodně výborných hlášek, u kterých jsem se řezal fest. Překvapivě Scott nebyl odpornej a Rudd klasicky dobrej. Určitě pohodvá komedie na večer s kamarádama a pivem. Gag s párkem v rohlíku nebo narážky na různé filmy jsou na jedničku. -"Pick us up in two hours." -"Fuck you, Miss Daisy."(30.7.2009)

• - Když Wheeler (S. W. Scott) říká, že členové hard rockové kapely KISS jsou Židé, nemá tak docela pravdu. Paul Stanley, Gene Simmons a Ace Frehley židovského původu jsou, ale Peter Criss (jehož občanské jméno je George Peter John Criscuola) je Italo-Američan. (FilmFan24)

• - Píseň "Beth", kterou Paul Rudd "zpívá" v závěru filmu Elizabeth Banks, je také použitá ve filmu Léto k nepřežití (Wet Hot American Summer) z roku 2001, který také režíroval David Wain. V tomto filmu má jméno hlavní postava filmu, kterou hraje Janeane Garofalo. (FilmFan24)

• - Režisér David Wain si ve filmu zahrál také jednoho z "Velkých bratrů", a sice postavu chlapíka s kytarou, Chevrona Baineho. (FilmFan24)