Beth Harperová (Kristen Bellová) je mladá, úspěšná, newyorská realitní agentka. V lásce má ovšem smůlu. A tak se vydá do Říma, kde ve fontáně zamilovaných ukradne několik mincí... a nápadníci jsou najednou doslova na každém rohu. Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bellová), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny Devito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard). Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Ovšem je jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky? (HBO Europe)

haushinkaa

Vydržela jsem to hlavně proto, že tam byl Josh Duhamel a na toho se mi prostě velice, velice dobře dívá. A potěšil Lee Pace v rozkošné miniroličce. ()

Maki89

zhrniem to asi takto... 3x som sa zasmial, trosku si poslintal nad Kristen Bell a po hodine a pol som lutoval ze som to vobec zapol... no co uz...4/10 ()

terunka003

Úchylné, trapoučké, jednoduchoučké, milé, nenáročné, uspávací. Pro mě perfektní výběr herců, hlavně těch co nahánějí Bett. Je to taková zajímavá pohádka, která neurazí. Nic náročného. ..nejlepší byla asi scéna s malým italským autíčkem a jízda ve výtahu.. ()

zdenny

Dvě hvězdy dávám jen proto, že jsem obvykle k romantickým komediím shovívavý. Zde ale byly především mužské herecké výkony dost stupidní, což neměl šanci vytáhnout ani matador Danny DeVito. Potěšila mě přítomnost Dona Johnsona. Bohužel jeho stopáž byla velice krátká a protože se režisér příjmením jmenuje také Johnson, mám podezření, že si zde Don zahrál jen pro reklamu svému příbuznému. K filmu: Parta chlapů se jedním kouzlem zamiluje do dívky, kterou potom celý film pronásledují. Když ta přijde na to, že je v tom kouzlo, podezřívá i svou novou lásku z toho, že ji nemiluje upřímně, ale pouze pod vlivem kouzla. Takže se to všechno motá kolem těchto věcí. A protože Kristen Bell taky není nějaká bůhvíjaká herečka, rozhodl jsem se nakonec dát jen jednu hvězdu. Protože ten film byl fakt dost trapný a stupidní. ()

Ichabod

Bohužel Mark Steven Johnson do puntíku splnil očekávání a natočil absolutně průměrný a zbytečný film. Vyjma dvou až tří scén je tenhle film poměrně nudný a solidní Duhamel a ještě lepší Kristen Bell z tohoto filmu zrovna moc vyždímat nedokážou. Scénář je prostě příliš obyčejný, okoukaný, málo vtipný a absolutně bez spádu. ()

P1tr

Čekal jsem zlo, ale nakonec se mi dostalo fajn ztřeštěné komedie s velice příjemnými herci ve vedlejších rolích, kteří leccos zachraňují. ()

Soweek

Každá romantika má nějaké hranice a i když jsou podle mne dnešní romantické filmy na vzestupu, tenhle jim reklamu nedělá. Jedná se o neskutečně přeslazenou věc, kterou jsem naposled viděl v P.S. I Love You a jak všichni víme, příliš mnoho cukru škodí. Komediální část není až tak tragická, ale vtipy jako celek absolutně nezapadají do filmu, tento druh humoru je lepší rozvíjet v jiných žánrech komedií. ()

slovan1

Rande v Římě jsem si stáhnul cíleně a pro můj pocit odpočatosti a relaxace svůj úkol splil. Takže ať si tu každy háže na ten film špínu ale ja se bavil. Ovšem pár trapných rolí a situaci se zde objeví, ale když tuším o čem film je, tak se na něj logicky nedívám. Kristel Bell příjemná, velká sympaťanda. Její ségra v podání Alexis Dzieny taky hot :-)) ()

ZkuKol

Kristen je mi celkem sympatická a Josh taky dokáže člověku udělat radost. Oba jsou mladí, příjemně neokoukaní a umí hrát. Řím je fajn, komici ve vedlejších rolích relativně zábavní a soundtrack se veze na přežitelném středním proudu. Jenže scénáři dojdou nápady i dech po 40 minutách a Mark moc vyprávět neumí (předchozí tvorba varuje). Ústřední dvojce má chemii i vtip a snaží se získanou šanci prodat na 100%, jenže Josh má napsané ty nejpitomnější narážecí gagy a hodně weird "bestfrienda" a Kirsten musí příliš často utíkat, místo aby hrála (rozuměj bavila diváka). Více Říma, méně Marka a lepší scénář, mohli jsme mít konečně svěží letní rom-kom, takhle je to 90 minut sKirsten a Joshem - to je málo. Potkali se v Římě, zamilovali v NY a ještě tam byla jakási kletba, ale hlavní je ta láska, že jo ;-)... 50% ()

DavidS.

Kdyby nebyl Řím jen nevyužitá a málo vyobrazená vábnička, kdyby se více zapracovalo na lince s kouzelnou fontánou i na vedlejších postavách, které z toho vyplývali, mohl být výsledek mnohem lepší...Bell i Duhamel totiž romantický potenciál mají...Škoda polovičatosti...50% ()

Rssa

Hodně nevtipná komedie s velice otravnou a nepříjemnou hlavní postavou, nevtipnými vedlejšími postavami a celkově mdlým příběhem, který nepohne...nuda. 40 % ()

dopita

Tuctovej americkej romanťák s prapodivnou zápletkou o Římskej fontáně. Nemá cenu rozebírat o co jde, je to blbina. Film není moc vtipnej, vedlejší postavy jsou spíš trapný než vtipný (až na Danny DeVita) a ani s romantikou to není žádná sláva, bže mezi hlavní dvojicí se žádná velká chemie nekoná. Kristen Bellová pořád někam utíká, (kdyby radši chtěla zdrhnout do ňákýho jinýho filmu...) a Josh Duhamel mohl dostat trochu větší prostor. Nejvíc mě bavil Danny DeVito, ale to se dalo čekat, páč tohohle skřeta mám hodně rád. ()

filipvrbik

Jakž, takž komedie, těžící hlavně z neotřelého nápadu (kterým se to v českých pohádkách jen hemží, ale v americkém film jsem to tuším ještě neviděl)... Škoda jen, že je tu spousta logických kopanců - třeba, že všichni kdo hodili minci do té kašny byly z New Yorku a kašna v Římě... Taky naprosto převídatelný děj, takže to ani není moc romantické...50% ()

Oňďo

Priemerná komédia s priemernými hercami aj keď niektoré momenty tam boli fakt vtipné a celkom zaujémavé (žlté auto vo výťahu) :D ()

katchi

Josh Duhamel je vážně fešák. Tu 1 hvězdičku dávám jenom za něj. Zbytek je zbytečné komentovat. Větší blbost jsem už dlouho neviděla, Kristen Bell by měla nejspíš zůstat u dabování Gossip Girl. ()

lareinna

Myšlienka dobrá, čo sa týka zápletky, pocit klišé trochu kompenzuje atmosféra talianska. Inak zbytočne zdlhavé - niektoré trápne scénky by to chcelo vystrihnúť. Pár chvíľ bolo aj zábavných, ale viem si predstaviť, že by sa to dalo aj vylepšiť. Veľmi ma to neoslovilo..ale dá sa v pohode pozrieť. ()