Beth Harperová (Kristen Bellová) je mladá, úspěšná, newyorská realitní agentka. V lásce má ovšem smůlu. A tak se vydá do Říma, kde ve fontáně zamilovaných ukradne několik mincí... a nápadníci jsou najednou doslova na každém rohu. Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bellová), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny Devito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard). Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Ovšem je jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky? (HBO Europe)

erapo

Zhodnotím to tak, že film nestojí za nič, dokonca ani herecké výkony nestoja za nič (výnimkou skvelá Alexis Dziena) ale film ma zaujal originalitou humoru. Je pravda, že námet je miliónkrát oprášená téma love story, a celkovo je film dosť nudný, ale niektoré scénky - asi 5 alebo 6 ich bolo - ma dokázali vskutku pobaviť, čo sa mi zvyčajne nestáva. ()

p.i.t.b.u.l

Další romantická komedie, která se pere o Vaši přízeň. U mně to bohužel příliš nevyhrála. Neříkám, že je to špatný film, naopak jsem se u některých scén skvěle bavil, ale celkový dojem je lepší průměr. O co jde je dobře popsáno v obsahu filmu, tak není potřeba to dále rozvíjet. Nicméně tento film potěší spíše ženskou část obecenstva. Film přesto stojí za shlédnutí. Je to vtipné, pro někoho to může být sladké, jiným zase může vadit nerozhodnost hlavní hrdinky. Každopádně film neurazí. ()

DandaPiper

Film není vůbec špatnej, ale jakoby to všechno chtěli strašně uspěchat. Na tom ze všeho nejvíc trpí ta rádoby vtipná část filmu. Kristen i Josh jsou oba dva krásní a přirozeně vtipní herci, a ikdyž tu oba podávají průměrný výkony, není to vyloženě zlý. Největší problém bych viděl v těch Kristeniních nápadnících. Všichni jsou to dobří a komediálně nadaní herci (Danny DeVito, Jon Heder, Dax Shepard), ale prostě nemají dostatek prostoru a vypadá to, že prostě ani nebyl čas vymyslet nějákej fakt super a neočekávanej vtip nebo proslov. Takže taky jenom takovej průměr. Nakonec tedy dávám 3hvězdy za tu do očí bijící průměrnost...ale bylo tam i pár originálních vtípků, abych zase moc nekřivdil:) ()

Lula.cz

Nápad velice dobrý, ale bohužel nevyužitý...nechci být hnidopich, ale vadí mi i to, že bych dle názvu očekávala trochu víc Říma. When in Rome je klasická romantická americká komedie, kde od začátku víte jak to celé dopadne a nic vás nepřekvapí. Kéž by to nebylo tak přeslazené. Přesto nemůžu říct, že by to byl až takový průser, takže k jednomu zhlédnutí není tenhle film špatný, pokud nemáte právě co dělat. ()

Bouřka

Kdyby ty americký holky nebyly tak vypatlaný, tak by neměli o čem točit....Kristen Bell byla celý film na facku. ()

lobo87

Príjemná romantika so sympatickým obsadením. Kristen i Josh sa na takéto úlohy hodia a celkom im to ladilo. Trošku uletené, málo vtipné, ale v pohode pozerateľné. Cielene sa však k tomuto filmu už nevrátim... 60% ()

blazma

Kristen Bell je v mém srdci od doby mého dětství a sledování rebelky Veroniky Mars, takže když se objeví hned to musím kouknout a pokaždé mám pro ní slabost.. nic se nemění i tady, je prostě okouzlující. Bohužel film neukočíruje jeden člověk a můžete ho mít rádi sebevíc. ()

bajahor

Mně se film náhodou moc líbil. Mezi hrdiny to jiskřilo a bylo tam dost scén, u kterých jsem se opravdu smála. Takže pro mě nadprůměrná romantická komedie... ()

FEAR99

V rámci žánru neskutečná blbost. Koukatelné to je, zábavné nikoliv. A navíc poměrně trapné. Od Marka Stevena Johnsona asi nešlo čekat zázraky, přesto po Daredevilovi a Ghost Riderovi určil jasný pokles dolů (a to zmíněné filmy nejsou žádná veledíla, natož průměrné až podprůměrné komiksové adaptace!). Se ctí z toho vychází snad jen Kristen Bell a Josh Duhamel neboli ústřední duo. Jinak prkotina, které sice na zabití času funguje, ale momentálně mě napadá tucet filmů, které fungujou mnohem lépe. ()

rigby

Hondě lehká a hodně nenáročná zábavička, když je člověk po celém týdnu hodně unavený. Nicméně pro pořádné pobavení tento film rozhodně není a ani to od něho nečekejte. 2- ()

Katy19

Scénář docela dobrý, mohl to být pěkný film, ale bohužel to kazí moc velká porce pro mě až špatně sladké romantiky. Mít DeVita ve filmu a dát mu tak malou roli je celkem hřích. ()

SuzieS

Po tom, co na to byli neustale reklamy na Prime jsem se docela tesila. V tech 20sec. to vypadalo hodne slusne. Ve skutecnosti je to bohuzel film plny kyce, prazdnych frazi a trapnych vtipku...Velky zklamani... ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

bbbmarekbbb

Celkem příjemný film v případě, že ho využijete jako white noise :-) Děj ani není třeba nijak zvlášť sledovat, protože není šance se v něm ztratit. Dvě hvězdičky za obsazení a Guggenheima. ()

trinan_kop

V tomto filme je zlé všetko to čo vzniklo keď sa tvorcovia snažia spraviť niečo vtipné. To im tvrdo, naozaj tvrdo nejde. A keďže tých akože vtipných situácii je vo filme veľa, tak viac ako za 2 to nebude. Ak by tam nehrala Kristen Bell a kúsok nebol v Ríme, tak by to bolo aj menej. Po tomto filme a po Valentines Day vidím že kopa relatívne známych hercov ešte nezaručuje kvalitný film. ()

Tibb-Shäe

Pre mňa celkom prekvapenie. Veľmi príjemná záležitosť so sympatickými hercami a fresh nápadom. Samozrejme sa nezaobíde bez klišé typických pre tento žáner, dej je predvídateľný atď., ale niektoré scény ma úprimne pobavili a ako oddychovku to beriem. 75% ()