Beth Harperová (Kristen Bellová) je mladá, úspěšná, newyorská realitní agentka. V lásce má ovšem smůlu. A tak se vydá do Říma, kde ve fontáně zamilovaných ukradne několik mincí... a nápadníci jsou najednou doslova na každém rohu. Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bellová), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny Devito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard). Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Ovšem je jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky? (HBO Europe)

IrisHelenka odpad!

No tak to byla vážně síla... Ne že bych od takového filmu očekávala něco objevného, to ne, ale byl to jeden z nejhorších romantických "zábavných" filmů, jaký jsem kdy viděla. Už nikdy víc proboha. Nevím, co je horší, jestli ty rádoby vtipné pády, které provázely celý příběh, nebo snad ta závěrečná taneční scénka. Hrůza. ()

vojtik

Beth Harper (Kristen Bell) je mladá, nadržená, newyorská realitní kráva. Její úspěch v práci je však na druhou stranu kompenzován neukojenou touhou vaginy. Naštěstí, když se rozhodne odjet z New Yorku do Říma za svou čerstvě odpaněnou sestrou, ožere se ve slavné fontáně neukojených a čorne několik mincí, a od té doby začne být pronásledována skupinou nedočkavých impotentů. Ha, ha ,ha... Já vím, ale tento film i přes své určité kvality, je jako stvořený aby si z něj určití 46% diváci dělali prdel. Jsem přesycen pětihvězdičkovými filmy a tento videobrak jsem sledoval jenom proto, abych ukojil svou touhu vidět Kristen Bell alespoň trochu obnaženou - opět jsem se nedočkal. Jsem možná abnormálně nadržený, ale co čekat od plakátu, na kterém vás svádí Kristen Bell? Odpovědí je - vynucená a nevyužitá mužská erekce. Už končím s tím post-pubertálním humorem :) . Platí zde to samé co u každého druhého romantického filmu - je to sladké, je to vtipné, je to zženštilé a je to pitomé. A kdybych byl něžné pohlaví jsem vášnivě uspokojen, ale jelikož mě příroda obdařila pyjem jsem příšerně zhnusen. ()

danielK

Myslím, že se tvůrci snažili vrátit se do komedie starých časů typu "Jak ukrást Venuši". Já ty komedie miluju, nápad oceňuji. Bylo to nenucené a milé - malé žluté auto, krásný Řím...škoda jen, že potenciál nebyl využit naplno. Kristen Bell je totiž skvělá komediální herečka, která vždycky v každé situaci vypadá skvěle a přirozeně, Josh Duhamel je kus chlapa, na kterého chtěli nalákat hlavně dámskou polovičku, Danny DeVito je taky moc fajn. Považuji to za mnohem lepší věc než třeba podobné Dopisy pro Jůlii. A soundtrack je taky pohodovej v čele se skvělou písničkou od Taylor Swift. Pro mě to komedii splňuje, určitě by zaloužila alespoň 65% ()

casef

Jedna z nejnudnějších romantických komedií. Snad ani jednou jsem se nezasmál a předvídatelný až hrůza. ()

TommyDiamond

Byla to taková tuctovka. Mladá a úspěsná Beth Harperová( Kristin Bellová) zklamaná láskou odjede do Říma sestře na svatbu. Setkává se tam s pohledným novináčem (Josh Duhamel). Jak prosté. Ještě že procházkou Říma narazí na fontánu lásky a ukradne pár mincí. Beth je najednou jakoby prokletá a začnou se jí hrnout různí napadníci a to celou situaci dramatizuje. Beth si ale ke svému novináři cestu najde. Neříkám,že mě náký scény nepřišly vtipný a že bych se nezasmál. Těch romantických komedí je strašný kvantum a já pak neumím odcenit, když je to všechno na jedno brdo. Celkově 50% ()

DadysGirl

No tak není to žádnej zázrak, ale cukrouš Josh vypadá opravdu zamilovaně, nešťastně a nemotorně... Kristen je krásná a roztomilá jako vždy a příběh je tak trochu pohádkovej... A to vám k romantické oddechovce naprosto stačí, ne?! :) ()

Lilien

herecký potenciál žalostne nevyužitý, a žalostne nevtipné. Podla mňa sa nejedná ani o priemernú tuctovku ale o podpriemernú komédiu. ()

Judy24

Hloupoučké a co se týče humoru příšerně prvoplánové (váza, pronásledovatelé - ha ha ha? - nope...), takže to ani snaživý Josh Duhamel a pár hezkých scén ze začátku (fontána) nemají šanci zachránit. ()

himor odpad!

Asi budem plakať...nie kvôli príbehu, ale kvôli mojej vlastnej tuposti, že kukám (niekedy aj dobrovoľne) takéto filmy...filmy...neviem či by som toto práve nazval filmom, skôr škodou času. Paráda no. 0% ()

DoubleJo

Prijemna oddychovka s velmi sympatickym obsadenim nielen hlavnych hrdinov. Vtipne sceny nechybaju a celkovo sa na to fajne pozeralo. A ja mam na Kristen Bell proste slabost. ()

vieriX

Vyloženě komedie podle klasické šablony ničím nepřekvapí ani ničím nezklame myslím, že večer s ní rozhodně nebude promarněny. Nebudu se tu pouštět do charakteristik postav to nemá smysl. Kristen Bell jsem si zamiloval už v Kopačkách a Jon Heder je super jako vždycky i když tu nemá tolik prostoru. ()

jafuska

co to mělo znamenat? naprosto zbytečný děj, ani tohle nemůže vytrhnout z prostředí Itálie, je to celé divné, ačkoliv to měla být romantická komedie, je to slabota, rychle zapomenout a jít dál. ()

Quendi

Příjemné, relativně inteligentní a kupodivu i vtipné, obsazené sympatickými herci. V rámci žánru aby dnes podobnou kombinaci člověk pohledal. ()

JajinkaBec

Tak tohle se mi líbilo. Hodně. Upracovaná hlavní hrdinka, odreagování se a zamilování se na svatbě v Itálii (bože, miluju Itálii), trocha kouzel, trocha víry a to všechno zabaleno do krásného balícího papíru s nápisem Duhamel. Ale ne, nehráblo mi :) Fajnově to plynulo a závěr mě nečekaně překvapil. Nevyvolávalo to dojem zas až takového klišé. Co možná nebylo zas až tak nutné, jsou ti zamilovaní blázni, co celý film za hlavní hrdinkou létají jako splašení... V tomhle to možná chtělo maličko ubrat. Mimoděk mě napadlo, že základní kostra by byla dobrá i pro knižní vyprávění. Nevadilo by mi na to narazit někde v knihkupectví. ()

Bonniesgun

Při svém vyhýbání se tupým akčním filmům jsem narazila na jeden z nejtupějších filmů romantických! Trapné, trapné, trapné a navíc má neoblíbená Kristen Bell! Absolutní ztráta času! ()

Cherry_Bomb

Nie je to extra dielo, ale film ma celkom pobavil. Skrátka romantická komédia v ktorej je humor, chaos, ale tiež trpká bolesť človeka, ktorý sa bojí znova uveriť v lásku. ()

Renie42

Bylo to dobrý, ale jen dobrý, protože po zjištění, že ti týpci jsou opravdu náhodou amíci, ne italové, co jim ukradla z fontány mince, tak se mi to začalo zajídat a hlavně ten prcek DeVito, tomu to nesedlo. I ten název mohl znít jinak, když scén z Říma bylo všehovšudy pár minut. ()