Beth Harperová (Kristen Bellová) je mladá, úspěšná, newyorská realitní agentka. V lásce má ovšem smůlu. A tak se vydá do Říma, kde ve fontáně zamilovaných ukradne několik mincí... a nápadníci jsou najednou doslova na každém rohu. Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bellová), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny Devito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard). Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Ovšem je jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky? (HBO Europe)

lioncel

Veronica Mars .. tady vlastně Beth .. jinak podle rodičů spíše Kristen Bell .. já mám pro tuhle kůstku slabost .. její vystoupení na sestřině svatbě, kdy má jako svědek nevěsty rozbít vázu, aby se podle počtu střepů poznalo, jak dlouho budou novomanželé šťastni je naprosto super .. i to, jak se pohybuje v jogging soupravě po Centrál parku v N.Y. ... ale samozřejmě, nejen pro to .. vždyť .. už jen ten název "When in Rome" .. sakraš, to tu nejsou kromě mě žádní notoričtí romantici .. ? … ()

tufr

Jak já sem bál na to kouknout...a ona se z toho nakonec vyklubala vcelku zábavná podívaná, která mě párkrát nahlas pobavila. Rozhodně ne komedie roku, ale je taková milá a trhlá,že jsem kravinky kolem odpustil. Ovšem samozřejmě je to spíš pro baby .-) ()

Beagle

Není to romantická komedie, kterou bych doporučila. Jde o místy hlučný, místy hluchý film s mě nepříliš sympatickou Kristen Bellovou a "manželem Fergie" Joshem Duhamelem, kteří se možná snaží, ale stejně jim to na tom plátně neklape. Mám ráda romantické komedie, i ty hloupé, které ale člověku tak nějak přirostou k srdci, takže přimhouří oko nad příležitostnou trapností nebo dlouhou stopáží. Rande v Římě ale mezi tyhle filmy nepatří. ()

M.i.k.e

průhledná a veskrze průměrná jednohubka,která sice neurazí,ale zároveň nikterak nenadchne.Nebýt (jako vždy) okouzlující Kristen Bell,tak bych už zítra nevěďel,že sem When In Rome viděl...60% ()

Chen

Standardní romantika s hvězdným obsazením, říznutá troškou italské bláznivé komedie. Zvláštní, ale docela chutný koktejl. ()

Martin741

Reziser Marek Steven Johnson /Sezona zabijeni, Ghost Rider/ je len podpriemerny rutiner, co sa ukazuje aj v tomto filme. nema to tempo, strhujucejsieho okamihu niet, dvojka Duhamel - Krysten Bell je sympaticka, ale obcas az prehrava, humor je az samoucelny. skoda je to len dalsia nudna americka sucharina : 30 % ()

Vyhy

Klasická romantická komedie, která nevynikne v davu tohoto žánru, ale také neurazí. Občasné vtipné situace rozveselí, jinak se jedná o průměrný snímek. ()

Elyssea

Celkem nijaká romantická vztahovka. Půlhodinová Bethina nejistota nudí, eskapády se ctitely nejsou ani moc vtipné. Hvězdička za okouzlujícího Joshe Duhamela a příjemnou Kristen. ()

bourec

Myslim ,že podobnejch rádoby vtipnejch romantickejch komedií je dost,ale jen málokterá je origoš,a ještě k tomu vtipná.Tohle je slabota.40%. ()

wohna

Přítelkyně má ráda Joshe Duhamela, já zase Kristen Bell. Takže romantický film na večer jsem měl zařízen. Poslední dobou jsem ale romantickými komediemi z Ameriky poměrně zklamán, nepřináší mi nic nového, vše je to podobné. Občas to beru jako ztrátu času. Ty filmy jsou až moc romantický, vtip z nich vypršel. Průměr. Nic víc, nic míň ()

sulimo

No, docela to i lezlo krkem, a mezi hlavní dvojicí tak nějak neprobíhala potřebná chemická reakce.....takže 2 hvězdy za nápad a za Řím. ()

Sammya

Ale tak dalo se, je prostě úplně běžná a průměrná romantická komedie, plná klišé a očekávaných zvratů. Vlastně to byla docela nuda, ale dokoukat se to dalo. Zbožňuju Joshe Duhamela, ale teda jeho role v těhle filmech jsou pořád stejný. Škoda, že ten Lee Pace tam byla jen asi minutu. Dopadlo to přesně tak, jak jsem čekala už od začátku, bylo úplně jasný, že to vrácení toho žetonu s nim nic neudělá. Ale teda musím říct, že ta hlavní postava jednala hrozně nelogicky, Mě kdyby stalkovali 4 chlapi až tak, že se mi vloupají do bytu, tak prostě zavolám policii a nazdar, teprv pak řešim nějaký mince. Toho utíkání pro komický efekt tam už prostě bylo moc. ()

c.tucker

Průměrný film svého druhu (romcom), který trochu vyčnívá čtyřmi ujetými nápadníky, ale jejichž některé gagy mohli být trochu více dotažené, ale zbytek je totální šeď, kterou nezachrání ani hezké italské exteriéry. Většina scén vyznívá do prázdna a hlavní duo mezi sebou postrádá jiskru (i když blesků bylo dost), což je asi u takovéhoto filmu dost důležité. A dále postrádají postavy motivaci a vše se ubírá tak nějak divně. ()

bartias

Žvýkačka s příchutí romantiky a komedie obsahuje spoustu známých ingrediencí jako je potřeštěná hlavní hrdinka™, sympaťák, na které není něco úplně v pořádku™, ujetá kamarádka™ nebo kamarád gay™. Její umělá chuť ale rychle vyprchá. Kristen Bell zůstává půvabně svěží, ale celé to má jenom dvě kalorie. ()

tomeek

Bez Kristen by to bylo prudce nesledovatelné. Romantická komedie po sto páté (a stejně). Navíc tak na vážno, bez nadsázky, že nevím... Hodnocení odpovídá. ()

otík

Klasická, ale velmi slabá romantická komedie, která těží z chemie ústřední dvojice, která ale teda zas až tak moc skvělá není. Dále divákovu pozornost mají upoutat různé rádoby vtipné kreatury, které však žádné emoce nevzbuzují. Prostě skoro nevtipná a málo romantická slátanina. ()

ecceHOMMO

Vtipnosť tohoto snímku ( a to najmä v momentoch kedy by som to nečakal...), pláta diery nie až tak dokonalého príbehu stojaceho na vratkých nohách....inými slovami dejová línia bola sklamaním a utrpením zároveň, ale vtip ktorý do snímku autor vložil pôsobil neskonale príjemne ( a to i napriek tomu, že mnohokrát bol postavený na jednoduchej báze...). **/*** ()