Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

Gmisiycs

Plno historických nesrovnalostí. Plno logických průserů, jako např. most padající až po odlehčení, místo v plné zátěži. Za pětku z logiky nemohu dát pět hvězd na ČSFD. To je logické. Jinak je to ale příjemná lehká hrůza. Tříletý vnuk se u toho dokonce dvakrát "pobál". Tedy úspěch US cinematography jako noha. Dám 4, protože to neplatím. ()

OndrejKW

Nevím... vizuálně to vypadá pěkně... děj putuje napříč temnou atmosférou, jenže celé to má takovou jednoduchou zápletku. V podstatě jde o jednu věc. Překazit “něco”, aby lidstvo bylo v pohodě, a nic je na životě neohrožovalo. Proto 2* ()

Jimmy73

Za mě vše ok, kostýmy, výprava , vizualizace a proto moc nerozumím tak malému kladnému hodnocení. V tomto žánru je toto dílo určitě jedno z těch lepších ()

andy60

Moc mě to nebavilo, takže jsem uvažoval, že tomu napálím jen jednu hvězdu, ale nakonec mně došlo, že to byla vlastně taková středověká road movie, což je můj oblíbený žánr, tak jsem ještě hvězdičku přidal. ()

Tomgunses

Už mne to nebaví tady hodnotit, zase spousty inteligentů a znalců, co schazuji fajn kino... Já už vážně nevím. To máte místo mozku senkrovnu? Navzdory všem blbeckum hvězdička navíc. Jinak 75 % ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor