Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

bushmills

Popravdě jsem čekal, že to bude ještě horší. Ty animované triky jsou děsné a vyvolávají úsměv na tváři. Upřímně se děsím každého nového filmu s Cagem, tady to nebyl z jeho strany nejhorší výkon, ale co má taky hrát v tak špatném scénaři... Souhlasím s ostatními - ten most měl spadnout dříve... ()

david666

Průměr, ale jen tak tak. Opravdu k vybudování atmosféry nestačí jen mlha, tma, hluboký les a pár vlků. Je třeba dodat i nějaký ten příběh - a lépe udělaného ďáblíka:-) ()

Pato2909

Obcas som sa aj zlakol a to jej asi vsetko je to priemerni film Nicolas Cage s Perlmanom su dobra dvojka . Dominic Sena si mohol ten zaciatok odpustit mohol ho lepsie natocit a ten koniec som necakal. ()

Scaevola

Kvalitně a slibně budovanou atmosféru (když si nadšenec odmyslí deset minut stereotypních bitev v úvodu) naprosto zlikviduje digitální nestvůrka ve finále. Škoda, Claire Foy byla tak tajnosnubná... (Kdo chce čarodějnice, ať raději hledá u nedávných "Black Death" či "Solomon Kane".) ()

void

Dost nepřesvědčivé. Nechápu, proč bylo zvolené zrovna tohle herecké duo do hlavních rolí. Nechápu, co chtěl autor filmem sdělit. Není mi jasné, proč by mě to mělo jako diváka zajímat. A už vůbec mi není jasné, podle čeho si pro Kristovy rány vybírá Cage role. Neříkám, že je to zlý film, ale hrozně slabý. Všechno je tak nějak povrchní, rychlé a zběsilé, bez hlubšího vykreslení vztahů a spojitostí. A i to zpracování není zrovna nejšťastnější - buď nás měli udržovat nevědomé až do konce a pak nás v názoru zvrátit, anebo jsme měli vědět od počátku a dívat se na ostatní postavy, jak se nechávají vlákat do léčky. Takovýto hybrid je akorát zmatený a můžu na to říct maximálně tak: "Hmmm..." ()

Synesis

N.C. zrovna moc nemusim. Hraje vzdy takove ty divne spravnacky spravne a v posledni dobe snad mimo kick-ass jen v Beckovych filmech. Mozna je to tim jak male ocekavani jsem mel, ale tak tech 70% si to zaslouzi. ()

MrLinhy

Ale jo bylo to dobrý. Jen tomu chyběla trochu víc temnější atmosféra a výprava a toho démona mohli vizuálně propracovat. Jinak Nicolas Cage, opět parádní herecký výkon ()

Benjo

1 za par pěknejch akcí a Perlmana a druhá Aspoň za to že na konci skoro všichni chcípnou (hlavně Cage)...:-D ()

benda02

dokoukal jsem to celý, bez toho aniž bych to musel jakkoli posunovat vpřed, ale co z toho... herecké obsazení sice ušlo, ale co se týče příběhu, hudby, to vše za moc nestálo ()

veverysiak

Nečakajte nič viac, než len pochmúrnu rozprávku o ďalšom historicky zabudnom strete dobra a zla na pokraji Armagedonu, je to viac ochutené stredovekou špinou a čiernymi vredmi ako normálne rozprávkové kúsky, scény sú tiež ladené do temnejších odtieňov, chrabrí rytieri nosia v hrudiach značne začiernené srdcia, ale nakoniec dobro zasa zvíťazí a ľudstvo je zachránené, záver je vcelku netradičný, poriadne sa to tam zvrtne a aj tých kladných obetí je nebývale veľa, takže 60%. ()

rytir1

Ačkoli někteří tento film považují za béčkový, já si myslím opak. Kvalitu filmu sice hodně brzdí křižácké souboje na začátku a hon digitálních čertů a čarodějnic také není tím nejdokonalejším, výkon Nikiho ale vše jednoznačně zastiňuje. A když přidám nečekané zvraty a proměny Claire a všudepřítomný strach, nemohu nedát vyšší hodnocení. ()

cici24

Ze začátku jsem myslel, že to bude prostě o něčem jiným. Nástup čarodějnice na začátku to bylo párádní, výpravy Cage a Perlmana se mi taky líbily, prostě bojovali a bojovali:-D...No, ale pak se to nějak zvrhlo a celý to nebylo vůbec o ničem. Samá tma, cesta, tma, sem tam mrtvola a tma...ne ne, nevím jestli scénárista nevěděl co tam má dát. Trochu zajímavější byl konec, kde se objevil démonek, ale jak to skončilo, tak jsem to rychle celý zapomněl. Neříkám, že se na to nedá dívat, ale sejde z očí sejde z mysli....Cage mám rád, jeho neumělé, až dětinské herectví se mi líbí a je škoda, že nemůže kápnout na lepší snímky jako Kick ass, kde byl excelentní. ()

HennessyVSOP

Taková ta čistá pocornovka, která nepředvedla asi nic hodného zapamatování. Na druhou stranu jsem u filmu vydržel a nerval si ani vlasy. Cage nic nepředvedl, Perlman hraje slušně, zbytek ansámblu nestojí ani za řeč. Hudbu si nepamatuji což je chyba. Co se temné fantasy/historického filmu týče tak sáhněte raději po výborné Černé smrti a nebo o poznání lepším Solomonu Kaneovi. Ty tři hvězdy jsou v podstatě za ten žánr, který mě osobně baví, pokud vám fantasy smrdí na sto honů tak si to můžet srazit i na tu jednu hvězdu za Perlmana. ()

Holusacek

Tak v první řadě stížnosti,ovšem i tak jsem jich moc nenašel,jen jednu,která totálně pokazila film.Když už chce režisér udělat takovýto fantasy film,celkem vádí když do toho zaplete skutečnost událost minulosti.Nejdříve film v začátečních bojích udává skutečné roky bitev,poté když se hlavní hrdinové rozhodnou odejít a vstoupí do města,veškterý pravdivý příběh končí a nastavá fantasy,to s těma čarodějkama nijak nevadilo,ale s tou oživlou zombie čarodějkou a démonem to trochu přehnali,krom toho jsem tu již žádné výtky nenašel.Naopak se mi líbilo,že od momentu setkání s dívkou v žaláři,si v každém momentě nejste jistí co je vlasně zač,no a na konci se to vyklube.Prostředí dobré,Cage opět skvělý.=80% v celkovém výsledku to nejhorší nebylo,ba možná naopak! ()

mseet

Poslední roky se bohužel stalo smutným standardem, že se nové filmy Nicolase Cage setkávají s nevelkým očekáváním. Výhodou může být snad jen to, že s takovým přístupem nejste na konci příliš zklamáni. Ani já jsem nebyl tři čtvrtiny filmu nijak zvlášť zklamán a dokonce se mi v hlavě rýsovaly tři hvězdy za solidní průměr. Závěrečnou dvacetiminutovkou však film zabředl do nefalšovaného béčkového bahna a načichl pachem podprůměru. Přesto nechám tři,ale solidní průměr přehodnotím na chabý průměr a na závěr filmu raději rychle zapomenu. 50% ()

markepocha

Nudný, nezaujímavý, naivný až trápny film. Spočiatku o nič nejde, sledujeme anonymnú popravu údajných čarodejníc, potom bojové šialenstvo dvoch rytierov bojujúcich v Jeho mene (zbytočne dlhý zostrih) a následne ich dezerciu a cestu temnou krajinou. Kým sa stihne dej trochu roztočiť, kým sa dozviete o čo sa vlastne bude hrať, padnú vám viečka. Pre odolnejších je tu ešte ďalšie putovanie ďalšou temnou krajinou, zopár akčných scén a vyvrcholenie so smiešnymi príšerkami a biednou pointou. ()

sidovina

Tak tohle se vůbec, ale vůbec nepovedlo. Podivný mix rádoby vtipných hlášek v plném boji, jakoby vystřižených z akčňáků let osmdesátých a pohádky o vymítání čehosi. Tady už fakt chybělo jen, aby si Nicolas vzal tu "čarodějnici" za ženu a žili spolu šťastně až do dalšího dílu. ()

Carlos.Meo

Ale jo, hodím sem 3*. Odpad ani propadák to nebyl v žádném případě. Když jsme se přehoupli přes válečné výjevy křižáckých výprav notně připomínajících televizní dokumenty, ocitli jsme se v dostatečně ponurém prostředí. Nebýt Rona Perlmana, bylo by to o poznání hůře koukatelné. Cage hraje tak jako vždy, některé scény jsou horší, jiné lepší, stejně jako akce. Konec celkem překvapil. Podle mě zasloužených a poctivých 60%. ()

Thanyss

Ja nevim, ale nejak jsem od toho filmu cekala vic. Pokud se clovek nudi, tak se s tim da docela dobre zabit odpoledne, kdyz nemate nic jineho na praci, ale zazraky od toho rozhodne necekejte. I kdyz na druhou stranu, zaver me docela prekvapil, ale z toho tematu slo vytriskat mnohem, mnohem vic!!! ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor