poster

Následníci mstitelů - hrdinové zítřka

 • USA

  Next Avengers: Heroes of Tomorrow

Animovaný / Akční

USA, 2008, 78 min

Režie:

Jay Oliva

Scénář:

Christopher Yost
 • Kryton
  ***

  Jednoznačně je vidět, že tento animovaný komiks je zaměřen na menší/mladší publikum. Osazenctvo mladých hrdinů je složeno z potomků Thora, Kapitána Ameriky, Pantera, Ant-mana a Hawk-eye. Tím se většina vtipů více odehrává v dětské rovině. Tím se pro mě dost sráží jinak dobrá kvalita animáku. Po letech ovládá super-robot Ultron polovinu světa a hodlá si podmanit zbytek. Po delší době skrývání se potomci poražených hrdinů hodlá postavit Ultronovi. K tomu jim pomáhají zbývající staří superhrdinové. Bitva s Ultronem je skvěle udělaná a pokud bych si přál nějakého padoucha ve filmových Avengers, tak bych si vybral jeho. Ovšem ta dětská obálka snižuje jinak velmi povedené finále. Hodnocení OST: Epická hudba je na poměry animáku povedená 7/10(31.1.2013)

 • Hellboy
  ***

  Velmi dobře zpracovaný film, který asi zaujme spíše dětské publikum vzhledem k věku hlavních postav. Já jsem se taky dobře bavil, ale je to spíš průměr. Není zde ani moc vtipů... Příběh se točí kolem dětí Avengerů, kteří sami byli poraženi robotem Ultronem. Chudáci děti jsou moc malé a o činech svých rodičů toho moc nevědí. Nakonec se pochopitelně musí Ultronovi postavit, ale díkybohu na to nejsou sami, zas taková kravina to není. Tím nejzajímavějším aspektem filmu je právě pohled do budoucnosti, na přestárlé nebo mrtvé hrdiny, na dobu, která superhrdinům nepřeje... Je tu starý Tony Stark, který už na sebe brnění nevzal více než deset let nebo prošedivělý Hulk, který má hlavu porostlou bílými dlouhými vlasy...(19.3.2009)

 • TheDarKnig
  ***

  slabší tři, přišlo mi to opravdu trochu dětské a hloupé. Ale musí se nechat, že akce je skvělá, i když potomkům mstitelů leccos nevěřím a hláškování jim příliš nejde (nebo je to dabingem?), sympatičtí byli (v tomto ohledu dabing teda taky) a naši staří známí jsou opravdu tentokrát staří.. Ale logiku v počínání Ultrona a jeho poskoků by člověk hledal jen težce. Kdyby byl opravdu takovou hrozbou, těžko by ho sejmuli až tak snadně. No závěrečný boj má grády, dobré nápady a i bohy.. Neurazí, ale tentokrát ani nějak moc nepotěší. A je to příliš krátké(9.2.2011)

 • AGAMENON
  ***

  Nebylo to špatné, ale Konečná pomsta se mi líbila víc a to hned z několika důvodů, hlavně byli hlavními postavami dospělí, nikoliv haranti, sic příběh nebyl špatný, zasluhoval by si víc propracovat (i natáhnout). Nejvíc mne však zamrzelo finále, kdy neporazitelný Ultron, který předtím vodkrágloval snad všechny možný zamaskovaný magory, je zlikvidován dosti primitivním způsobem (a štatlovskej dabing je špicovější). Na druhou stranu, pozitivem snímku je vidět děduchovskýho Hulka a Iron mana.(29.3.2010)

 • Kritik.
  **

  Nemám rád takéto pseudo-pokračujúce filmy s deťmi, o deťoch, pre deti. Radím to do koša spolu s Ace Ventura Junior, Maska Junior, Tajomný ostrov 2, atď... Zvlášť ma to irituje ako komiksového a superhrdinského fanúšika. Paradoxne však práve kvôli tomuto žánru prižmúrim pri filme oko...(2.2.2015)

 • - Původně se film jmenoval Teen Avengers a poté Avengers Reborn, než vznikl konečný originální název Next Avengers: Heroes of Tomorrow. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace