Reklama

Reklama

Následníci mstitelů - hrdinové zítřka

  • USA Next Avengers: Heroes of Tomorrow

VOD (1)

Obsahy(1)

Pět z osmi Avengerů zemřeli, když čelili Ultronovi. Tony Stark vzal jejich děti pryč - James Rogers je syn Černé vdovy a Kapitána Ameriky; Pym je synem Obřího muže a Vosy; Azari je syn Černého pantera a Storm z X-Menů; Torunn je dcerou Avengera, který odešel, Thora - do polárního kruhu, kde se skrývali. Ukrýval je téměř 13 let než je Ultron objevil. Když byl Vision po 12 letech napaden Ultronem, Stark zjistil, že Francis Barton, syn Hawkeye, je také naživu. Bohužel, když děti sledovali Starka, při snaze zjistit, kdo vůbec Vision je a o co jde, náhodou zahájili startovací sekvenci k vypuštění sériových robotů vytvořených dle obrazu Avengerů. Díky tomu byla Starkova základna objevena Ultronem. Naštěstí dokázal Stark zdržet Ultrona tak dlouho, aby děti mohli uprchnout. Děti se rozhodli zachránit Starka. Během zachraňování potkali Bartona. Spojili se za záchranou Starka. Jenomže k poražení Ultrona nemají dostatek síl. Kvůli tomu se Stark a děti vydávají do pouště za posledním Avengerem Brucem Bannerem alias Hulkem. (piserius)

(více)

Recenze (29)

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Tenhle komiksový animák je sice primárně určen pro děti, ale nutno poznamenat, že se dá zhlédnout i čistě z pohledu komiksového fanouška. Příběh totiž odsýpá hodně rychle, animace je koukatelná a hlášky překvapivě vtipné a dobré. Samozřejmě, že by ale zrovna tohle byla perla sbírky nějakého nadšence do komiksových animáků, to se tedy říci nedá. Jako nejzábavnější prvek celého snímku bych asi označil mluvu Thorin. Ba že Thorin své ostří kalené v ohni pozvedla, padouchovu hlavu jím rozťala. ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

slabší tři, přišlo mi to opravdu trochu dětské a hloupé. Ale musí se nechat, že akce je skvělá, i když potomkům mstitelů leccos nevěřím a hláškování jim příliš nejde (nebo je to dabingem?), sympatičtí byli (v tomto ohledu dabing teda taky) a naši staří známí jsou opravdu tentokrát staří.. Ale logiku v počínání Ultrona a jeho poskoků by člověk hledal jen težce. Kdyby byl opravdu takovou hrozbou, těžko by ho sejmuli až tak snadně. No závěrečný boj má grády, dobré nápady a i bohy.. Neurazí, ale tentokrát ani nějak moc nepotěší. A je to příliš krátké ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Celkom zaujímavé pokračovanie. Deti slávnych hrdinov sa musia postaviť nepriateľovi, ktorý zlikvidoval ich rodičov. Je to točené pre nové, mladšie publikum, preto treba kde-tu všeličo vysvetliť. Kladenie dôrazu na prepojenie s rodičovským tímom trochu spomaľuje dej, ale keď príde na akciu, tá je prekvapivo „unrated“ (síce žiadna krv, ale odtrhávanie hláv a pozdĺžne presekávanie nepriateľov je úplná samozrejmosť). Znesiteľné... ()

AGAMENON 

všechny recenze uživatele

Nebylo to špatné, ale Konečná pomsta se mi líbila víc a to hned z několika důvodů, hlavně byli hlavními postavami dospělí, nikoliv haranti, sic příběh nebyl špatný, zasluhoval by si víc propracovat (i natáhnout). Nejvíc mne však zamrzelo finále, kdy neporazitelný Ultron, který předtím vodkrágloval snad všechny možný zamaskovaný magory, je zlikvidován dosti primitivním způsobem (a štatlovskej dabing je špicovější). Na druhou stranu, pozitivem snímku je vidět děduchovskýho Hulka a Iron mana. ()

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Velmi dobře zpracovaný film, který asi zaujme spíše dětské publikum vzhledem k věku hlavních postav. Já jsem se taky dobře bavil, ale je to spíš průměr. Není zde ani moc vtipů... Příběh se točí kolem dětí Avengerů, kteří sami byli poraženi robotem Ultronem. Chudáci děti jsou moc malé a o činech svých rodičů toho moc nevědí. Nakonec se pochopitelně musí Ultronovi postavit, ale díkybohu na to nejsou sami, zas taková kravina to není. Tím nejzajímavějším aspektem filmu je právě pohled do budoucnosti, na přestárlé nebo mrtvé hrdiny, na dobu, která superhrdinům nepřeje... Je tu starý Tony Stark, který už na sebe brnění nevzal více než deset let nebo prošedivělý Hulk, který má hlavu porostlou bílými dlouhými vlasy... ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Původně se film jmenoval Teen Avengers a poté Avengers Reborn, než vznikl konečný originální název Next Avengers: Heroes of Tomorrow. (..Lucas..)

Reklama

Reklama