poster

Následníci mstitelů - hrdinové zítřka

 • USA

  Next Avengers: Heroes of Tomorrow

Animovaný / Akční

USA, 2008, 78 min

Režie:

Jay Oliva

Scénář:

Christopher Yost
 • Tuax
  *****

  Vůbec jsem netušil co si pouštím, ale po pár minutách jsem to hltal jako malý... Sice jsem všechny ty superhrdiny ani neznal, i tak si mě to získalo a líbilo se mi to. Animované akční dobrodrůžo. A že bylo vše na dětech ono v Ásii by se nad tím nikdo nepozastavil, tam jsou dětští hrdinové denním chlebem. Líbili se mi starý Stark i Hulk, něco co se běžně nevidí, příběh posunutý mimo jejich hlavní dobu slávy. Svým způsobem takové postapokalyptické ladění. S tím, že si to na sebe vlastně nachystali sami a svět, který chránili i zničili i když nechtěně výtvorem Starkova Ultrona. Spokojenost, teda až na finální bitvu, která byla krapet nedomyšlená, ale byla ve stylu komiksů, takže se to dá skousnout. 9/10(24.7.2011)

 • Spiker01
  *****

  Bál jsem se toho, ale nakonec jsem byl docela mile překvapen. Tvůrci si vymysleli vlastní příběh a pojali to svérázněji, než je obvyklé. Jde vlastně o to, že původní mstitele (hrozný výraz, já vím) zabije Ultron, který chce vládnout celému světu. Jejich děti pak mají zachránit svět před Ultronem, cestu jim také zkříží jejich roborodiče :D ! Příběh klasický, zajímavější je spíše sledovat charaktery jednotlivých Avengerů a vztahy mezi nimi. Když se odmyslíte komiksy, bude vás to docela bavit, ale budete se bavit víc, když je vám 10...90%(2.1.2013)

 • Hellboy
  ***

  Velmi dobře zpracovaný film, který asi zaujme spíše dětské publikum vzhledem k věku hlavních postav. Já jsem se taky dobře bavil, ale je to spíš průměr. Není zde ani moc vtipů... Příběh se točí kolem dětí Avengerů, kteří sami byli poraženi robotem Ultronem. Chudáci děti jsou moc malé a o činech svých rodičů toho moc nevědí. Nakonec se pochopitelně musí Ultronovi postavit, ale díkybohu na to nejsou sami, zas taková kravina to není. Tím nejzajímavějším aspektem filmu je právě pohled do budoucnosti, na přestárlé nebo mrtvé hrdiny, na dobu, která superhrdinům nepřeje... Je tu starý Tony Stark, který už na sebe brnění nevzal více než deset let nebo prošedivělý Hulk, který má hlavu porostlou bílými dlouhými vlasy...(19.3.2009)

 • Kritik.
  **

  Nemám rád takéto pseudo-pokračujúce filmy s deťmi, o deťoch, pre deti. Radím to do koša spolu s Ace Ventura Junior, Maska Junior, Tajomný ostrov 2, atď... Zvlášť ma to irituje ako komiksového a superhrdinského fanúšika. Paradoxne však práve kvôli tomuto žánru prižmúrim pri filme oko...(2.2.2015)

 • AGAMENON
  ***

  Nebylo to špatné, ale Konečná pomsta se mi líbila víc a to hned z několika důvodů, hlavně byli hlavními postavami dospělí, nikoliv haranti, sic příběh nebyl špatný, zasluhoval by si víc propracovat (i natáhnout). Nejvíc mne však zamrzelo finále, kdy neporazitelný Ultron, který předtím vodkrágloval snad všechny možný zamaskovaný magory, je zlikvidován dosti primitivním způsobem (a štatlovskej dabing je špicovější). Na druhou stranu, pozitivem snímku je vidět děduchovskýho Hulka a Iron mana.(29.3.2010)

 • - Původně se film jmenoval Teen Avengers a poté Avengers Reborn, než vznikl konečný originální název Next Avengers: Heroes of Tomorrow. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace