Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Terez_Vv odpad!

95% příběhů je o lidech, jež jsou z dětského domova a neznají svou pravou rodinu. Pěkná idea, spojovat tyto lidi zpátky, ale nedá se o tom točit už 8 let. ()

Aidina odpad!

Každou středu si říkám, jak ještě dlouho bude ČT vysílat něco tak nezáživného a nudného. Asi tak dlouho, dokud tento pořad nevyhraje nějakou cenu diváků nebo neurve z koláče sledovanosti tu největší část. Pak snad už dají tvůrci konečně prostor k něčemu užitečnému. Tak to je zase moje tajné přání a sen. ()

Kub21

Tak dnes se k nám přijela podívat paní Jana z Prahy,která hledá mrtvou kamarádku z Plzně.Dobrý den paní Jano,hledáte kamarádku,je to tak?Ano,s Alžbětou jsem seděli spolu v jedné lavici od první třídy až po naše komunistické zasedání.Vy jste si s sebou přinesla fotky,pokud se nemýlím.Ano,tady jsme my dvě u sochy Stalina,tady zase jak jsme se vydali koupit televizi do NDR.To jsou opravdu krásné fotky,pojďme se podívat,jestli se pošťákovi Ondrovi podařilo najít kamarádku Alžbětu,která je mrtvá...Ahoj Ester,tak podle informací,které jsem obdržel by se měla paní Alžběta nacházet přesně v tomto hrobě.Pojďme se podívat,jestli tam opravdu je,podej mi lopatu.Dobrý den,jste opravdu křestním jménem Alžběta a vaše maminka se jmenovala Bohuslava?Ticho..Tak podle informací ano.Přesun do studia..Ahoj Ondro,je tady paní Alžběta?Nu,paní Alžběta..Je tady!Dobrý den paní Alžběto,máte nějaké tušení,kdo by mohl být za stěnou?Aha,vy moc ráda nemluvíme,že?Ester:Nu,myslím,že k takovému dojemnému příběhu není potřeba nic říkat,odstraňte stěnu..Ticho..No,vidím že paní Jana taky přestala mluvit jak je zaražená..Ondra:Ester,myslím,že musíme zavolat sanitku. ()

silvusaak

Ac temer odpadni styl a podani, je to jedna z mala reality show co se drzi a ma sledovanost, hlavne u starsiho publika. Naval emoci a pribehu sice nema smrnc ale rozbreci nejednoho duchodce. ()

Igy007 odpad!

S hrůzou jsem právě zjistila, že tento hnus stále vysílají ... o to raději jsem za ten geniální nápad vyhodit před lety televizi ... Janečkové už tak nějak z přirozenosti (krev není voda) není chucpe brát své šekely a cokoliv ... to samé neumětel pseudošaman Chaunstein ()

fErnesto odpad!

nejhorší a nejtrapnější ubulená limonáda, kterou si člověk dokáže představit. Když ale běží v televizi, vždy na ní alespoň na moment přepnu, abych mohl kroutit hlavou nad lidma, kteří se do ní z mě nepochopitelných důvodů přihlásí dobrovolně. Mám trochu pocit, že to je citová habaďůra na méně inteligentnější, Pošta pro tebe má stejného režiserá jako Česká soda.. ()

Ponocnej odpad!

absolutni odpad ale docela by byla prdel udelat negativni postu pro tebe a clovek by tam prisel s tim ze potka nejakehom stareho znameho a pak by treba dostal pres hubu :-) ()

emil_sojka odpad!

Tenhle parazit dosáhl skutečně velkého kalibru, když za ním dalece zaostávají i VKV. Upřímně jsem z něj na rozpacích, z jeho myšlenky a následné realizace. Je to něco jako dynamit, kterému nikdy nechytne rozbuška... ()

0linA odpad!

Viděl jsem CELÝ JEDEN!!! díl a jsem poznamenaný do konce života. Když jsem totiž nebrečel u tohoto, už nikdy brečet nebudu. ()

Jeer

Ždímání emocí, nic víc. Trapné a nudné. Dala bych odpad, ale přijde mi to nefér, protože jsem to viděla vždy jen útržkovitě, když na to někdo z mého okolí koukal a já byla náhodou u toho. Nevím, jaký to má dopad na osudy těch lidí, docela bych pochybovala o tom, že po skončení pořadu budou jejich vztahy se ztracenými blýzkými už jen idilické. ()

Lea.inJuly odpad!

Buďto jsou lidi masochisti a rádi týrají svou psychiku, nebo už jsou tak utýraní, že chtějí věřit v dobré konce... Ale to ať si raději pustí žilou nebo pohádku.... ()