Jonah býval vojákem Konfederace. Život mu poté, co málem zemřel, zachránili Indiáni a nyní je po celém Divokém západě znám jako lovec hlav. S pistolí to umí a na tváři má vypálený znak se svými iniciálami. Kvůli násilné minulosti však zůstal ponořen do světa mýtů a legend. Od americké armády dostane nabídku − výměnou za svobodu musí najít a zneškodnit nebezpečného zločince Quentina Turnbulla. Ten shromažďuje armádu a připravuje se na rozpoutání opravdového pekla. Právě on je Jonahův nejstarší nepřítel, který nepřestane, dokud ho nedostane mrtvého. (TV Nova)

KdG

Moc jsem se na film těšil, a docela jsem se zklamal. Vůbec to nemá atmosféru z komiksu, je to celé zamotané a splácanina a nevytrhne to ani krásná Megan Foxová. Měli se více držet předlohy a udělat to víc komorní s důrazem na atmosféru. ()

vojtik

Všichni na to hází kanonádu špíny nezvyklých rozměrů. Já jsem byl příjemně překvapen a po westernové duši poctivě pohlazen. A mám chuť se podívat na zoubek komiksové předloze, což plní úděl tohoto snímku v kadenci rotačního kulometu. ()

GudMen

Malkovich v pozici tupého demagoga čelí ještě tupějšímu Brolinovi, který by bez svých indiánských kámošů nedal ani ránu. Do toho se svíjí upocená Megan a já si tak říkám, kdy si z nás Hollywood konečně přestane dělat prdel. ()

VvV14

Co si budeme namlouvat. Je to sice koukatelný, ale žádnej trhák to rozhodně není. Brolin je na tuhle roli dobrej, ovšem to by musel mít zřejmě trochu jinou hereckou povahu. Komixovou předlohu nemám nastudovanou, ale takhle sem si to úplně nepředstavoval. 3* za obsazení, efekty a že sem se (jen tak tak) neunudil k smrti. ()

altaica

PRO MUŽE:Jonah Hex. Hex jako germánský čarodějník, nebo šestiraňák, kterým si vydělává na živobytí? Chlápek, který poznal peklo a peklo sebou přináší . Peklo plné mrtvých hříšníků a pekelných plamenů. Kladný hrdina s ksichtem trochu jak prasečí rypák, trochu jak prasečí zadek. Hlášky hází na půl huby nejen proto, že je drsnej, ale prostě proto, že půlku huby nemá. Klasické béčko bez mimořádných hereckých výkonů s obvyklou dávkou filmových triků a slušnou porcí rozstřílených, či jinak odborně upravených mrtvol. Příjemná jednohubka pro chvíle s flaškou bez dámské společnosti.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Madam, tady umění a psychologii nehledejte. Oddychovka pro chlapy s napůl vypnutým mozkem, kterým druhá půlka chybí. Komiks ve westernových kulisách s přímočarým příběhem bez zápletek a dalších vašich oblíbených vifikundací. Filmu se obloukem vyhněte, abyste nebyla disgustována a nedehonestovala lidovou zábavu nekozaté části dělnických vrstev.          HLÁŠKA: Měl jsem srdce plné pomsty, tak se ze mne přirozeně stal nájemný vrah.// Řekl všechno, bohužel při výslechu zemřel. Jdu si s ním promluvit. Je mrtvý, Hexi. Jo, ale i tak s ním hodím řeč.// Hlína má ráda mrtvoly, mrtvoly mají rády hlínu. Nic víc. Nic míň. ()

Godhaj

,,Budoucnost je zářná.“ Jonah Hex je pořádně vostrej týpek, kterej se s ničím a hlavně nikým nemaže. Vybavilo se mi Sin City, jen ve westernovějším hávu. Celé je to ale hodně posunuté do fantasy, v žádném myslitelném univerzu by totiž kurtizánu v buranském zapadákově nemohla dělat Megan Fox, která tento film pěkně zdobí, bohužel ale není na plátně tak často, jak bych si přál. Příběh je spíše průměrný a hlášky drsné, ale režie je rutinní a prachobyčejná a film nemá čím překvapit. Na jedno zkouknutí je to dobrá porce zábavy, ale podruhé si ji už nedopřeji. ()

Shitonit

Jonah je Turbonasranej magor se schopnostmi, který nutně chci. Plácá se semotamo suprácky zpracovaným příběhem, z pohledu do jeho očí se mi klepe prdel strachy ještě teď, takže za mě čtyry hvězdy jako prd. Aaaaáá neprď ! ()

vieriX

Co mě zarazilo byla stopáž filmu 73 minut je opravdu hrozně málo je vidět, že řeči kolem toho, že se film několikrát přetáčel a měnil režisér nelhali. Komiks se ke mě nikdy nedostal tudíž jsem nevěděl do čeho jdu. Celkově mírné zklamáni komiksová předloha nabízí mnohem víc šlo z toho vytřískat zábavnější film. Kdyby se film odvíjel v trochu temnějším duchu a bylo zde vysvětleno jak se z Jonaha Hexe stal Jonah Hex mohlo se tu zrodit nová trilogie. ()

L3G1ON4R

Parádní stylovka starého západu s letmým prokladem moderních vymožeností. Obsahově fiktivní záležitost, avšak s výborně doprovodnou hudbou a nenáročným obsazením. Tenhle film rozhodně neurazí. ()

Kaszos

Po stiahnutí Jonah Hexa, som ručal ako nadržaný Wookie! Po dopozeraní, som kňučal ako Wookie, ktorý zistil, že to nebola samica s kým vliezol do postele! Žiaľ, nestalo sa to čo pri Solomon Kaneovi. Jonah bol síce frajer (Josh Brolin sa do tejto úlohy fantasticky hodí) a vie fantasticky narábať so zbraňami (guľomet na koni mi vyrazil dych) ale to je tak všetko. Je to pestré a to úplne kazí atmosféru, keby to bolo temné, zamračené ako Solomon Kane tak dám aspoň 3* takto ale nie. (45%) ()

Jeremiasz

film me bavil. trocha usamy bin ladina, trocha serialu "rekni kdo te zabil", osklivej sypatickej pes, hlavni hrdina trosku (a mizerne) kopci eastwoodovy drsnaky z westernu, ale asi 4x jsem se i od srdce zasmal, ani chvili jsem se nenudil. Z adidasek vas to nevystreli ale da se s tim celkem slusne zabit necela hodinka a pul. Pro me OK ()

Jara_II

Má to spoustu chyb, drtivou většinu z nich vytvořenou děravým a neúplným scénářem, film mohl být klidně o půl hodinky delší, věci by pak do sebe lépe zapadaly a ve výsledku by to nepůsobilo tak hloupě. Na druhou stranu má Jonah Hex styl i jakousi atmosféru, téma se mi jednoduše líbilo, byť bych si dokázal představit lepší zpracování... ()

MeatFly_cz

Jako velký fanda komixů jsem se na film hodně těšil, trailer se mi líbil a tak jsem se mylně domníval, že se bude jednat o slibný film. Celé je to navíc překvapivě už od samého začátku docela nudné, čekáte kdy už konečně přijde nějaká ta akce, a když už se objeví tak ani nestojí za řeč, stále čekáte v naději, že příště to bude lepší nebo na nějaké to nakopávající finále, ale nic z toho se nedostaví. I úplného lajka napadne, že režisér akční pasáže absolutně nezvládl, co ale více čekat od někoho, kdo má na kontě jen jednu pohádku pro děti? Asi jsem byl dost naivní. Nemůžu nic jiného tedy říct, než jen velké zklamání, ale jsou i horší filmy, konec konců jako film na večer to není špatné, ale nezbývá než říct...už nikdy víc. ()

Jerris008

Nebylo to zlé, i když jsem očekávala víc. Dost nelogičností a neslušivá mystérie, naproti tomu celkem slušné efekty a přijatelný, i když malinko děravý scénář. ()

Elegnor

Tomuhle říkam dobře využitá hodina a čtvrt :D S časem se nikdo nepáře, zádrhelů je minimum, všechno to pěkně uhání, parádní komiksovej arsenál a nutno podotknout, že ho Jonah i režisér pěkně využívaj. Jinka Joshova tvář se mi ani trochu nelíbí, ale tyhle aspekty zas bohatě vynahrazuje Megan.. :) Jak už podokli jiní, víc brutality by zrovna tomuhle filmu ale vůbec nechybělo.. ()

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

22.09.2013

Divoký západ jej láká už nějakou dobu. Hrál třeba padoucha v propadáku Jonah Hex a měl se objevit v hlavní roli problémového a mnohokrát přeobsazeného westernu Natalie Portmanové Jane Got A Gun. K… (více)

Josh Brolin od Matky boží

Josh Brolin od Matky boží

07.08.2013

Brolin láká Burtona do zvonice

Brolin láká Burtona do zvonice

02.03.2011

Zdá se, že Joshe Brolina během natáčení Jonaha Hexe bavilo sedět několik hodin před každou klapkou v maskérně. Z pozice producenta totiž připravuje pro studio Warner Bros. novou adaptaci klasiky… (více)

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

28.12.2009

Western True Grit, který bude v podání Ethana a Joela Coenových mnohem drsnější adaptací románu Charlese Portise než oscarová verze s Johnem Waynem z roku 1969, se působivě zalidňuje. Už víme, že… (více)