Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

d.u.f.f.y

V tomto filmu je obsaženo vše z filmové kinematografie za posledních patnáct let. Trochu z charliho andílků, trochu z Harryho Pottera, trochu stylu od Tarantina, trochu od... Navzdoru tomu, že film nemá žadnej smysluplnej děj ani zápletku, je to všechno splácaný dohromady, to funguje. Dobrá večerní oddychovka. Super, proč ne. ()

LukasLongr

Dobrý film o útěku z hrozné reality do fantazie mladé herečky Emily Browning. Až na trochu nudný začátek se na to dá dívat i víckrát. ()

KimSteiger

Neuvěřitelnej film. Bavilo mě to od začátku až do úplnýho konce (kterej mě hodně překvapil). Nevím na co si tady všichni stěžujou, ten film splňuje přesně to co má. Vynikající nápad podmázlej vynikajícím soundtrackem. Absolutní šílenost plná krásnejch holek, střílení, sekání, úchylností, nadsázky, etc.. Recenze pod 3 hvězdičky byly nejspíše hodnotitelům přikázány nespokojenými partnerkami:) ()

Jeykob

Tak tohle bylo něco, takové filmové šílenství jsem už dlouho neviděl.Vypnul jsem mozek a kochal se akcí. ()

derris

Jednotlivé fantasy kapitolky nemají chybu a Snyder se drží toho, co dobře umí. Ohromuje obrazovými výjevy a zpomalenými záběry, které skvěle dopňuje nekompromisní hudba. Horší je propojení jednotlivých výprav poněkud kostrbatým příběhem, který se snaží tvářit až moc depresivně a na mě moc nezapůsobil. Bohužel to z celého filmu dělá (z mého pohledu) tak trochu zbytečné dílo. Pro Snydera mám ale slabost a byl bych dokonce ochoten dát i pět hvězdiček, to by ale na konci filmu musela být propracovanější pointa. ()

Kris007

Byl by někdo tak laskav a tuhle slátaninu my nějakým mě bližším způsobem vysvětlil..? ty "tancovací vsuvky" v podobě extra slow-motion řežeb krásných holek vs polomrtvých Steam-punk vojákům někde od německa, to je teda něco! poselství pro mě absolutně nulové. Na konci jsem se modlil aby se vypravěčka už vykecala a já mohl napsat tenhle zhnusený komentář.. ()

Companus

Po zjištění, že tenhle film režíroval mnou velmi oblíbený režisér, jsem byl natěšen a pln očekávání. Leč po pár okamžicích mi došlo, že toto byl krok špatným směrem. Děj je vyveden do několika rovin pomalu stejně jako ve filmu Počátek, bohužel ne tak bravurně spojen a proveden do takových detailů. Akční scény jsou dobré ve spojení sexy holky vs fantasy postavy, nikoliv však smysluplností boje( holky proti všemu nezáleže na důvodu). Očekávání velké, nicméně zklamání ještě větší. ()

Fleur F.

Ve skrytu duše doufám, že chtěli tvůrci dosáhnout něčeho hodnotnějšího a v tohle se to jen zvrtlo, ale moc bych tomu nedávala. Snyder chtěl pravděpodobně stvořit dílo, ve kterém se bude prolínat fantasijní "Lara Croft" s reálným "Přeletem nad kukaččím hnízdem". Výsledek však nemá ani jedno ani druhé. Já osobně bych tomu dala žánrovou přelepku - počítačová fantasy hra/ strip show. I to by v zásadě mohlo fungovat, ale muselo by to mít alespoň jeden příběh (ačkoliv u dvou linií bych tak trochu očekávala dva). Sucker Punch nemá ani to. V klidu si v průběhu můžete odskočit na záchod a nic vám neuteče. dlouhých 110 minut se táhne až do nepřekvapivého konce. Chápu, že mužská část obecenstva přihodí jednu hvězdičku za polonahou Babydoll, ale u mě je to nuda, nuda, nuda. ()

pakun18

Fantasii se meze nekladou a tady to platí dvojnásob. Konečně film který nezná hranice, a navíc na japonský způsob doplněn skvělou muzikou. Perfektní odpočinková ptákovina která potěší. ()

Tess17

Přes všechna moje očekávání mě Sucker Punch poměrně zklamal. Holky pěkný, to jo. Akční scény, o těch by se jistě dalo polemizovat. Mohlo to být ale i horší. Ale vůbec mě nezaujal prapodivný děj z bordelu alias psycho léčebny, kde holka jen zavře oči a tím získá všechno, co potřebuje. Na můj vkus až příliš komplikovaně složený a přeumělkovaný jednoduchoučký děj. Na druhou stranu, i když jsem zastánce originálních skladeb a odpůrce většiny coverů, tehle soundtrack mě dostal. Perfektní a hlavně k filmu poměrně sedící předělávka Pixies a dalších legendárních skupin a jejich pecek. ()

umbada

Famózne! Niektoré filmy sú len na jedno použitie a tích je neúrekom a tento snímok som videl už nespočetne veľa krát. Nie je to tým, že by som bol od toho závislý alebo čo, ale jednoducho ten film má skutočne niečo do seba. Efekty a spomalovačky sú perfektné, hudba je dokonalá a záver je nepochopený pre mnoho ľudí. Dej je akoby uštrikovaný z rôznych filmov a to mu dalo 5*, pretože hovorte si čo chcete ale je dokonalý! ()

Xentorob

Přiznám-li si, že některé scénky by samy o sobě nebyly zas tak dobré, kdyby v nich neběhaly dívky v sukýnkách a punčochách, které v podstatě jen zdůrazňují to co mají běžně zakrývat... Ne přesto, nemůžu jinak. Originální, líbivé scénky posazené do trochu pokřiveného příběhu. Vůbec mi to nevadí. A finále... prostě jsem dostal vše, co jsem vždy chtěl vidět (popsal to i Davies182) Díky. Pro mě překvapení roku. ()

Mate0

Ze začátku jsem čekal že by to mohl být i docela slušný film....po pul hodině už mi bylo jasné že tohle pro mě je jen směska Kill Billa,Charliho andílku,matrixu a Pána prstenů,ale v absurdně otřesném podání....nevím naprosto nudný,a bez jakéhokoliv děje ....dávám 2 za holky a efekty .... ()

darkangel999

Nic proti lidi, ale mně se zdá, že na tenhle film se dívaj jenom 4 typy lidí: 1.) Lidi co milují masakr, krev a boj 2.) Lidi co je dívaj na všechno 3.) Lidi co se na to dívaj jenom kvůli těm holkám :) 4.) A lidi jako já, který na to navedl šílenej kamarád ()

symbiotic

No já musím smeknout! I když jsem si po přečtení recenzí sedal k filmu s mírnou nechutí, Zack Snyder mi předvedl, že není jedním s nejslednovanejších režisérů pro nic za nic. Invence, žánrová rozmanitost (nikoli roztřištěnost)...No a o jeho práci s kamerou, herci, tempem, hudbou, efekty... ani snad nemá cenu psát. Já jsem byl mile překvapen, až nadšen...a ještě jedno díky pane režisére, za hezkou ránu na solar mojí předpojatosti. ()

Ighy

Film, který mi splnil sny. Krásné slečny ovládající bojová umění, hodně fantazie a v neposlední řadě taky scény, u kterých jsem si poplakala. Pokud budu dělat nějakou pyžamovou párty tak tenhle film si s holkama pustíme ;) ()

Sunky22

Podle ohlasů mých kamarádů jsem usoudil, že plně nepochopili děj nebo alespoň co tím Snyder myslel. Sám jsem obdivoval scény z fantasy světa. ()

Kobzík

NE, přátelé - od soundtracku který mě znechutil od předělávky Where is my mind? (takhle by Pixies neznásilnil ani Fritzl) až po děj, který, jakkoliv se tvářil zajímavě a duchaplně, mi byl naprosto šumafuk. ()

wojtekp

Dohromady je tento film o ničem, má jednoduchou mělkou myšlenku, která se může z počátku jevit jako velmi hluboká a závažná, ale není tomu tak. Stejně ode mne dostal 80%, protože je to ohromný vizuálně-zvukový zážitek. Když si člověk sedne v pohodlném kině a začne mu před očima běžet efektně zpracovaný obraz plný animací a speciálních efektů podložený moderní přesně doladěnou muzikou, tak se dostavují pocity ohromení a úžasu. Na tento film se nesmíte dívat jako na nějaké obyčejné fantasy nebo drama, ale jako na obraz v muzeu, jako na plátno umělce, který chtěl diváka ohromit koloristikou a efektností svého díla a to se doopravdy povedlo. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)