Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku. (ČSFD.cz)

anderson

Presne ako píše J*A*S*M. Po MIDNIGHT MOVIE ďalší nízkorozpočtový horor, ktorý rozhodne má atmosféru napriek tomu, že orgazmy pri ňom musia zažívať najmä milovníci slasherov s kvalitným gore. Samozrejme, že low budget a televízna kamera sú krutou daňou žánru. Táto daň je ale vykúpená skvelými nápadmi pri ktorých možno pokrivkávajú herecké výkony, ale nuda, tá vám tu rozhodne nehrozí. A keďže po afére WOLVERINE mám dojem, že Hollywood je - pardon za výraz - v hajzli, odporúčam tamojšiemu šéfstvu investovať do remakov takýchto skvostov, a o návštevnosť sa rozhodne báť nemusia. No a ešte si nemôžem odpustiť jednu osobnú pochvalu za casting, ktorý ctil žánrové kánony a do hlavnej úlohy obsadil jednu veľmi peknú a nie úplne blbú prsaticu. Takže keď už nič iné páni, aspoň sa je na čo pozerať. :-) (5.4.2009) ()

eraserhead666

Jak to zpívají Kabáti: "Krev, samá krev, střeva lítaj vzduchem" aneb co všechno zvládne jeden dobře nabroušený nůž. Prvních dvacet minut je to naprosto zběsilý krvák, s hodně gore a výbornými efekty. Krev, rozřezané hlavy, střeva na vycházce.... Prostě gore jatka. Pak to trochu zvolní na klasickou naháněčku vrah vs. oběti. I přesto, že to často jede na klasických klišé a stokrát okoukaných situacích, v různých detailech a hračičkách to projevuje docela nápaditý přístup. Hodně se mi líbilo, že film v podstatě vůbec neřeší jinak charismatického vraha. Zápory u moderních hororů klasické - často roztřesená kamera, ultrarychlý střih, navíc každý druhý střih doprovozený zvukem. Obecně mě film i docela potěšil. 3,5* ()

cunesk8

+: dobre gore scény, ale to je tak vše. Pár jich tam prostě bylo a to jedinné mě u toho filmu drželo, jinak bych pěkně zalomil. Hrozné herecké výkony a docela slabý příběh dělají z toho filmu dobrou nudu na hodinu a půl. 35 % ()

Morholt

No to byla zase hovadina! Já chápu, že šlo především o potoky krve a brutusáka, kterej řeže lidem hlavy rambonožem, ale já si nemůžu pomoct - mě ten kečup s marmeládou rozesmíval. No a do toho chování protagonistů, který postrádalo byť jen ždibec logiky. Já vim, že ta se v tom hledat nemá, ale stejně. Zkrátka je to sr*čka na entou. 10% za vnady hlavní ženský role a za pár Leniných štěků. ()

Terva

CITÁT - Pomoc! Proč mi to děláte!!...... Odrazují mě zmatené dialogy a pár nelogických situací. Jinak slasher je to celkem povedený. Kdo má rád krvavé gore scény, bude se kochat. CITÁT - Pošlete hodně policistů........ Někdy je to zmatené, ale ne zas tak moc na film tohoto žánru. Některých situacím jsem se musel zasmát. Příšerní herci, kteří však dlouho nepřežijí a tak v krvi odcházejí ze scény. Hudba povedená, zejména ta v závěrečných titulcích. CITÁT - Jedeme do Atlanty.... I na ten silikon nakonec dojde. Pod chromovanou maskou se ukrývá Nick Principe. ()

moviesfan

Nejhorší na tom všem byla laciná kamera a herci, jejichž výkony byly dost mizerné. K tomu ještě nepochopitelné chování jednotlivých postav. Pokud někdo má rád brutalitu, tak té se zde dočká, protože se dle mého vydařila, ale to ani zdaleka nestačí. ()

corpsy

Je až škoda všetkého toho perfektného gore do takejto blboviny. Rovnako prekvapivá je aj účasť viacerých známych tvárí, ale možno šlo len o tú povestnú čerešničku na torte. Sledovanie tohto výkvetu napĺňa skôr nuda ako napätie, ale zabaviť sa dá aj na tých hrozných hereckých výkonoch a réžii. Céčkový slasher s áčkovou brutalitou. ()

Astaroth12

Spracovanie bolo príšerno-dementné, krutosti sa medze nekladú a tu sa ani nekládli. Tento film ma od dokonalosti riadne ďaleko, hlavne ma vytáčal ten debil v maske, nielenže ho nešlo zabiť, ale aj keby hádam išlo, tak zbraň nemala náboje. No totálna pi.....a, aj keby som videl len posledných 5 minút, aj tak by som vedel všetko o tomto filme. Gore efekty mali moje uznanie, ale tie boli jediné, za čo stojí pozrieť tento film, ale ináč totálne trápna a nezáživná kravinka, ktorá z logiky toho veľa nepobrala. ()

Andersis

Až na neuvěřitelnou demenci chování některých postav je to po dlouhé době kvalitní Slasher. V mnoha ohledech mi přišel lepší než Midnight movie. Navíc vraždy sou udělané opravdu dokonale. ()

spaceboyCZ

Prvni hvezda za zaporaka, druha hvezda za citlive ztvarnene litry krve :)). Jinak vykony hlavnich postav totalne tragicke, cekal jsem, ze Lena Headey dostane vice prostoru (jediny vykon, co za neco stal). ()

hous.enka

Zmatena prsatice utika pred typkem v masce. Kde se vzala? Proc ji chce zabit? To se divak (temer) nedozvi. Mne cely film nedaval smysl. Jedine, ceho je plny, je krev a nechutne vrazdeni bez vysvetleni (plus teda ta skvela maska a image vraha vubec). Takhle horory nefunguji. ()

Zayl

Laid to Rest vyniká převážně ve vraždách, které jsou výstavní a stávají se hlavním pilířem tohoto slasheru. Neboť chování postav je katastrofální a postrádá zdravý rozum. Bohapustá vata tedy musí být kompenzována gore orgií, kde naštěstí prochází s velkou výbornou. Nechybí taky ikonický zabiják s chladivou kudlou, přičemž na porážku jde jedna oběť za druhou. Polehčující okolností je fakt, že film ze sebe nedělá víc než čím je. Jde o prvoplánovou zábavu a tu jsem dostal. ()

iolaos

Chromovana lebka byla zapůjčena od Terminatora ze sajbrdajn systems, lejzrové zaměřovátko od Predátora z tropickych junglí, ale ty výtečné krvavé efekty jsou zcela originální a s otevřenou hubou řečeno: bombastické.. bombastické až natolik, že přetrumfnou veškerou nudu a horrorový fanatik dychtivě čeká na další a další zabíjačku.. jsem v očekávání dalšího Hallova filmu... v Laid To Rest jasně ukázal, že je to řemeslník jako prase... 8/10 ()

topi

No, když pominu otřesně debilní chování veškerých postav a hrozných hereckých výkonů, tak se jedná o docela solidní vyvražd´ovačku s dost dobrými gore efekty. Navíc je tam cítit taková zvláštní atmosféra, děj se odehrává v noci a filmu to dodává pěknou tvář. Škoda těch blbých výkonů a nelogičností, na druhou stranu je to ale vyváženo mírou brutality, již zmíněnou zvláštní atmosférou a neskutečně velkými prsy hlavní hrdinky. A ten konec jsem jaksi nepobral. Ale su docela zvědavej na dvojku. ()

Gorehound

Podarený slasher, ktorý sa tak trochu sám sebe stráca v prostrednej časti, čo ale nič nemení na tom, že tvorcovia viac menej našli tú správnu gore cestu. Killer je štýlový, nemilosrdný a správne "nesmrteľný", plus správne slasheroidne tajomný a nedopovedaný, Bobbi Sue Luther sexy a sympatická, gore veľmi podarené, kreatívne a pomerne časté, nájde sa i ľakačka i napätie. Dobrý slasher a skvelý štart novej série. ()

stration

Celkem solidní oddechovka se sympatickým vrahounem. Nepřemýšlejte, jenom se kochejte povedeným gore. Blbý to je totiž až to BOLÍ... ()

Dubro

Konečne som pochopil výraz „motať sa ako Maďar v kukurici“! To, čo predvádzali tí zúfalci, vlastne čo to trepem, hlavní hrdinovia v tomto slasheri, sa nazvať inak ani nedá. Našťastie mali proti sebe slušne nadupaného protivníka, ktorý snáď ako jediný vedel, čo robí a pomerne luxusne likvidoval ten skoro genetický odpad. Škoda, že aj dialógy sem napísal Dementijev, mohla to byť celkom slušná diskotéka nielen na jeden večer. ()

Eldrick

Magor s kamerou na rameni ve stupidní masce, kterou si asi vypůjčil od německýho rappera Bushida honí s Rambo nožem kozatou děvku, která jako by vypadla z oka Natalii Imbruglii. Logiku to postrádá, herecké výkony neexistujou, ale gore efekty jsou solidní. ()